Šta je novo?

Kakva je vaša soba u kojoj vam je komp

Konacno gotov projekat na kom sam radio godinu dana, kompletno renoviranje stana, od nule, pocupani kablovi iz zidova, i sve ponovo kablirano, ovaj put za smart gedzete. Alexa je smart home assistant of choice, i lepo se uklopila sa svim uredjajima.

Ovo definitivno nije konacno, tek je useljen stan, treba da stignu hi-fi audio sistem, da se malo bolje sredi kabliranje i tako...

20200710_224455.jpg
20200710_224507.jpg
20200710_224529 (1).jpg
20200710_224542.jpg
 
Prelepo :)
 
Konacno gotov projekat na kom sam radio godinu dana, kompletno renoviranje stana, od nule, pocupani kablovi iz zidova, i sve ponovo kablirano, ovaj put za smart gedzete. Alexa je smart home assistant of choice, i lepo se uklopila sa svim uredjajima.

Ovo definitivno nije konacno, tek je useljen stan, treba da stignu hi-fi audio sistem, da se malo bolje sredi kabliranje i tako...

Pogledajte prilog 287448
Stvarno super izgleda :type: :guitar: :Klanjanje
Mozes li da slikas kako izledaju zidni nosaci ispod ploce?
 
Poslednja izmena:
@lanmi86 Bravo

Bas dobro izgleda :type:
 
Jel se klima to kada se koristi?

Ne klima se ni najmanje, ovo mi je treci sto ove vrste, prvi je postavljen u vidu radne oborive radne ploce u kuhinji, gde sam testirao jedno mesec dana stabilnost i nosivost, nisam hteo da rizikujem da nesto ne padne ili da se klima,
 
A na koji je način pričvršćeno pa se ne klima?
Može li da se demontira?

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Vrv postavljeno sa ukopavajucim zidnim drzacima. Jedno 10 cm u zid i u plaocu se ukopa jos jedno 20cm.
 
Kacio sam u jednoj drugoj temi sliku nosaca ispod stola, evo i ovde cu:

20200705_180650.jpg

Sto se po potrebi obara.

20200705_175611.jpg
 
Odlično je sve ispalo! Sve pohvale.
Super ako se sto ne klima. Mislio sam da su nosači dosta veći. Mada Linnmon ploča nije teška.

Gde si nabavio nosače?
 
Woby house, 450din komad, ako hoces da nosi vecu tezinu, uvek mozes da dodas vise od dva nosaca.
 
To i nekako nego što je počup'o sedišta iz bioskopa[emoji16]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel ima ovako nesto kod nas?

Sumnjam da moze da se uzme preko Ebaya... :D

Mada vidi se da je kvalitet nula kad se oljustila sve...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Radio eurosalon nekad davno.. bilo 2x ebay cena.. sa motorom...ali samo platno, nista skaj
(tj, mogao si da biras materijal iz katalog/uzoraka.. koji hoces)
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Ušlepao se malo kod bebca u sobu, dok ne bude gotova za njega. :D

1602018028735.jpg
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jos neke stvari ostalo da se urade :) Ali najbitnije su tu :D

_DSC3327.jpg
 
Uf, dobra stolica.
 
Jel bajs ukras ili se tu odlaze bajs sa blatnjavim gumama :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nemoj da ga ložiš. :) Očito ga temeljno opere i prosuši pre toga, mada bi mene mrzelo ili nekad čak i ne bih imao vremena. :)
Inače lep "setap".
 
Nazad
Vrh Dno