Šta je novo?

Savet u vezi kupovine telefona

desp

Znamenit
Učlanjen(a)
24.12.2002
Poruke
9,505
Poena
1,025
U sledećih dan-dva možda zamenim telefon, a kandidati su:
- HTC U11, dual sim, 128GB
- S8, dual sim, 64GB
- Mate 10, dual sim, 64GB
- S7E, dual sim, 32GB

Prva dva koštaju oko 490-500eur, Mate oko 520eur, a poslednji oko 440eur.
Nekako najviše naginjem ka HTC, ali vidim da nije preterano popularan ovde na forumu. Da li ima neki dobar razlog zašto bi ga trebalo zaobići ili zašto je neki od drugih bolja kupovina?
Mate 10 mi se najviše sviđa, ali imam malo rezervi prema Emui.

Hvala.
 
Mate 10 nije pro. U temi za Mate 10 ništa ne može da se pročita osim hvalospeva, pljuvanja drugih modela i ljudi koji imaju bilo kakvu zamerku. Tako da mi taj deo foruma nije nimalo relevantan. Iz plaćenih reklama i review-a se više može saznati.

Gledao sam i mnoge Xiaomi modele; ali mislim da se trenutno nijedan ne uklapa u neke moje zahteve (telefon mora da radi i na B20 i mora da ima bolji SoC od SD625).
Mislim da ću ipak najpre uzeti U11...
 
Pa ako ima samo hvalospeva onda ima i razloga za to valjda :) Sigurno ne brisu negativne komentare..
Mislim da neces pogresiti ni sa jednim, jedino bi S7 izbegao jer je malo stariji..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Za toliko malu razliku u ceni s7e ne treba ni razmatrati u odnosu na s8. Za ostale nisam relevantan da ti dam savet.
 
Ako ti odgovaraju veliki telefoni samo napred sa u11 ili m10, u suprotnom s8 odličan izbor. Jedino sumnjam da taj duos ima legalnu garanciju kod nas (ako se uopšte i uzima kod nas).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Xiaomi mi mix 2 treba da ima band 20.
Sto se tice Huawei mate 10 obicnog. Meni se vise svidja jer ima napred dugme za otisak prsta.
Malo je manji od mate 10 pro, ima vecu rezoluciju ekrana, i manje interne memorije i manje rama. Ostalo je sve isto.
Emui je bas dobro ispeglan, ne stuca.
Htc U11 mi se isto svidjao, bio je u razmatranju, ali njegov izgled nije imao sta da trazi pored Mate.
Neces pogresiti ni sa jednim, jedino bi ja izbacio S7E iz konkurencije, jer je vec stariji model, jos malo pa ce s9
 
Mi mix 2 nema band 20 i to je jedini ozbiljan nedostatak s obzirom na cenu uređaja. Ukoliko dijagonala telefona nije prevelika ovo jeste jedan od boljih izbora.
 
Mi mix 2 ima skoro sve moguce band-ove...tako da podrzava i band20.uploadfromtaptalk1514898076194.png

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nezgodna dilema. Mate 10 ovde deluje kao njabolji izbor, bez obzira što nema amoled kao Mate 10 Pro. Šta ti je bitno kod telefona, osim B20?
 
P8 Lite 2017 ili P8 Lite obican?

P8 Lite 2017 je bolji od P9 Lite.
 
Takodje imas P9 Lite 2017 na nekim trzistima, to je isto sto i P8 Lite 2017 :D
 
Ne, nije.

P8 Lite 2017 je drugi model, kao i P9 Lite 2017.
Za redosled kupovine:
1.P9 Lite 2017/P8 Lite 2017, dakle mora da ima 2017 u nazivu!
2.P9 Lite(bez 2017 u nazivu)
3.P8 Lite(bez 2017 u nazivu)
 
Ne, nije.

P8 Lite 2017 je drugi model, kao i P9 Lite 2017.
Za redosled kupovine:
1.P9 Lite 2017/P8 Lite 2017, dakle mora da ima 2017 u nazivu!
2.P9 Lite(bez 2017 u nazivu)
3.P8 Lite(bez 2017 u nazivu)
Ivane i ako možeš da mi još objasniš šta u stvari znači sa 2017 i bez toga i zašto je bolji sa 2017?

Послато са 6044D уз помоћ Тапатока
 
Rekao sam ti sta znaci, to je drugi model telefona ako ima 2017 u nazivu.
 
Pozdrav kolege,potrebna mi je vasa pomoc.Da li mozete da mi preporucite neki tel uz tarifni paket mix xl i doplatu do 5.000.Ono sto mi je primarno je kamera prednja i da tel ne baguje,hvala.Razmisljam se o ovom HUAWEI P9 LITE MINI DS
 
Honor 9 lite je bolji.

Uz Mix XL ne znam, na sajtu mts-a nema Honor telefona, i izbor je bas los, mozda Nokia 5..

Pogledaj ako ima Honor 8 Lite..
 
Poslednja izmena:
Iako ima slabiji chipset, isao bih na Nokia 6, za 2.000 dinara vise od Honor 8 Lite.

Dual zvucnici, veci ekran, cist Android, robustan telefon, bolja pozicija FP senzora, vise interne.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno