Šta je novo?

Molim za pomoc

box73

Poštovan
Učlanjen(a)
19.07.2016
Poruke
6
Poena
51
Pozdrav,kupio sam pre desetak dana lg smart tv 43uj634v.TV je ok,ali danas primetim kada sam hteo da prebrisem panel da kada pritisnem blago iznad lg znaka panel odnoso plastika je savitljiva,vibrira ceo donji deo izgleda kao jeftina plastika,na blagi pritisak pucketa,vibrira Iskreno nemogu da verujem da je to tako,ili ipak ne bi smelo.
 
I kakvu pomoc konkretno ocekujes?
 
Pa nema tu kao jeftina plastika nego jeste jeftina plastika. S obzirom da je 4k smart negde mora da se ustine pa se ustine na plastici.
 
Ne pomoc izvinjavam se nego savet.Da li to predstavlja problem,jer prilikom brisanja panela jednostavno u donjem delu kao da je otkacen vibrira plastika i moze debljina kartice kreditne da prodje,naravno nisam pokusao ali je tako.Da li to predstavlja problem neki,i da pokusam da zamenim tv ako steti.
 
Zameni, ako ti prihvate reklamaciju. Ja imam relativno velik LG i nigde ništa ne vibrira, savija se i sl.
 
I kod mene ima malo lufta,ako je slika ok nemoj da pritiskaš.Ne treba tako često brisati
 
Treba biti realan, sanse da mu neko prihvati takvu reklamaciju ozbiljno gravitiraju nuli. To bi tesko proslo i u drzavama sa daleko boljom zastitom potrosaca.
 
A da li ima pravo da vrati tv i trazi povracaj novca? Koliko znam kad je online kupovina u pitanju pravo na povracaj novca je 14 dana?
 
Ja nisam procitao da je kupio online - ako jeste, onda moze da odustane od kupovine u tom roku.
 
Nazad
Vrh Dno