Šta je novo?

I5 ga h77 Konstantno restartovanje

doct.cor

Slavan
Učlanjen(a)
01.02.2007
Poruke
671
Poena
320
Dosao sam do nekog racunara (iz inostranstva) medjutim kada ga upalim desava se da dodje do biosa i onda se resetuje i sve tako u krug, ploca je Ga h77 a Cpu je I5 (ne znam koji)

Primetio sam da je napajanje u njemu od 350w sa jedim 4ppinskim konektorom za cpu...dok na ploci ima za 8 pina


E sad ja sam probao moje napajanje koje je sa 8 pina, probao drugu ram memoriju i reset bios-a i nista ne pomaze.. ne daje nikakav beep... samo dodje do biosa malo tu povrti i reset sam od sebe, ventilator procesora se samo malo mrdne (ne vrti se uopste)

Inace kuciste i sve u njemu izgleda kao novo

Dali je ploca problem cpu ili mogu da probam jos nesto... idim da na ploci ima nekog mesta za onaj mini ssd koji je skinut ili sta vec
 
Koja ploča i da li je dual bios? Da li ispiše neku poruku kada stigne do biosa?

Probaj ploču izvan kućišta. Proveri još jednom kontakte i kratke spojeve.

Probaj drugu ploču, memoriju i Cpu.

Ako gore ništa pomogne možeš probati kopiranje iz Dual biosa, ali samo ako gore ništa ne pomogne, da ne napraviš još gore:

Step-by-step

1º Press and hold power button.

2º system power on (no image on the screen) count five seconds.

3º hold down pressed power button and count more five seconds.

4º Release button and press again (like it power on your computer)

5º If procedures has been successful, motherboard is power on/off and on again with recover system on the screen.

Posle možeš probati pritisnute Power i Reset istovremeno, 10 sec.
 
Koja ploča i da li je dual bios? Da li ispiše neku poruku kada stigne do biosa?

Probaj ploču izvan kućišta. Proveri još jednom kontakte i kratke spojeve.

Probaj drugu ploču, memoriju i Cpu.

Ako gore ništa pomogne možeš probati kopiranje iz Dual biosa, ali samo ako gore ništa ne pomogne, da ne napraviš još gore:

Step-by-step

1º Press and hold power button.

2º system power on (no image on the screen) count five seconds.

3º hold down pressed power button and count more five seconds.

4º Release button and press again (like it power on your computer)

5º If procedures has been successful, motherboard is power on/off and on again with recover system on the screen.

Posle možeš probati pritisnute Power i Reset istovremeno, 10 sec.
Ploca je Ga H77. Dali ima dual bios ne znam. Dolazi do onog pocetnog ekrana i tu se resetuje. Ne pokazuje gresku... Ono sto sam primetio je da se kuler napajanja zavrti i pocne kao da gubi snagu usporava i resetuje se pc. Kuler cpu a se samo mrdne a retko kad se zavrti i isto tako ppcne da usporava i reset.. Probao sam drugo napajanje. Memoriju a cpu nemam drugi

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno