Šta je novo?

TV preko web sajta?

vepromon

Cenjen
Učlanjen(a)
14.06.2011
Poruke
23
Poena
154
Potreban mi je sajt koji nudi kvalitetan i stabilan stream osnovnih domacih kanala (a da je naravno besplatno :) )
Takodje, treba mi domaci sajt koji daje kvalitetnu uslugu a gde bih na primer mogao da platim za koriscenje strima domacih kanala u trajanju od 24h na primer, a da je kvalitet usluge dobar i da je relativno jeftino.

Ne gledam cesto TV, ali mi zatreba 1-2 puta nedeljno, pa bih voleo da imam proverene varijante.

Svi predlozi su dobrodosli.

Hvala :)
 
Svi bi stabilno, kvalitetno, dobro, a besplatno ili jeftino. :d

Probaj se ogrebati od nekoga ko ima Telemach za EON. Ja sam od starog uzeo posto on ne koristi to, a ima TotalTV BiH.
 
Poslednja izmena:
To sam i ja hteo da mu predložim, ali EON koristi isti pass kao za mojsbb portal, pa nije baš mnogo pametno deliti šifre za servis gde se može videti više informacija i čak dodavati paketi i slično.
 
Imas KODI, nije sajt ali je program za pustanje domacih, reginalnih, stranih kanala za dzabe. Odlicno radi... Pogledaj na youtube... Ako ti to znaci nesto...
 
Imas KODI, nije sajt ali je program za pustanje domacih, reginalnih, stranih kanala za dzabe. Odlicno radi... Pogledaj na youtube... Ako ti to znaci nesto...
KODI nije program za to. E sad sto ga svi koriste tako, to je drugo. I to da odlicno radi, nesto ne bih rekao. Mislim radi perfekt za ono sto je namenjen, ali ne za ovo :D
 
Namestio sam kodi, ali onaj livetvserbia addon nema bas mnogo normalnih kaanala. Fale mi o2, toptv, prva, itd...
Ima li jos neki dobar addon?
 
To sam i ja hteo da mu predložim, ali EON koristi isti pass kao za mojsbb portal, pa nije baš mnogo pametno deliti šifre za servis gde se može videti više informacija i čak dodavati paketi i slično.

Ovo jeste istina, ali...

Meni je čovek poslao podatke za eon, a ja baš nemam pametnija posla, nego da ulazim u moj sbb i kupujem pakete.

Dobra stvar što su i sbb i mts pustili ove servise u prodaju, pa ko voli i prati sve, sad postoji mogućnost kupovine istih. Ranije to nije bio slučaj.
 
Da, ali ti si ti i tebe to ne interesuje. Ima drugih ljudi koji ili nisu dovoljno kompjuterski obrazovani ili su jednostavno bud*le i ne interesuje ih jer nije njihovo (a takvih ima baš baš dosta u Srbiji - primer takvih ljudi su oni koji bacaju smeće po ulici).
 
Nazad
Vrh Dno