Šta je novo?

gtx1050ti & samsung sa450

nemanja2130

Poštovan
Učlanjen(a)
15.12.2017
Poruke
73
Poena
59
Juce sam ubacio grafiku u komp ali nece da mi baci sliku na monitor preko dvi kabla,samo sam uspeo da je dobijem na tv-u preko hdmi,na monitoru samo blinka crno,koristim kabal 24+1 uopste ne znam o cemu se radi,sa starom kartom je sve normalno radilo...
 
Ustvari tek sad sam video da dvi kabal nema 24 nego 18 +1,a izguglao sam da gtx 1050ti ne daje analogni signal vec samo digitalni,pretpostavljam da bi sa dvi kablom sa 24 +1 pina bi resio problem,pa molim nekog ako je imao slicnog iskustva da mi pomogne.
 
Mislim da si odgovor našao sam. Skoro sve novije kartice daju samo digitalni signal.
Super ako imaš monitor sa digitalnim ulazom, treba ti samo adekvatni kabal.
 
Pa i ja se nadam da cu time resiti problem,na monitoru ima da promenim source digital i analog,predpostavljam da bi time resio problem ali nisam 100% siguran,da li je caka u tom kablu sa 6 pinova vise,on je oko 1000 din,pa ne bih da ih bacim u vetar ako to nije to.
 
Proveri malo po netu iskustva likova koji imaju takav monitor, za svaki slučaj.
Ili pozajmi od nekog kabl.
Ali, trebalo bi da to bude to.
 
Koliko sam uspeo da izguglam moj monitor ima dvi-d port a grafika ima dvi-d dual link i to ne moze da funkcionise ako gresim nek me neko ispravi ili nek mi da neki savet kako to namestim
 
Meni se čini da bi trebalo da radi. Ne bi bilo loše da još neko od forumaša potvrdi.
Da sam poneo kabl iz Ša, dao bih ti, krastavac.
Kolege, hajd' mala pomoć?
 
Trebalo bi da radi sa tim kablom koji imaš (18+1). To je DVI-D single link kabl koji ti i treba. Proveri opet koji kabl već imaš, ovako izgledaju:
m5Ktn.png
 
Pozajmio sam monitor od komsije i sve radi normalno,sa mojim kablom i dvi d i hdmi,nesto je do mog monitora,ovaj sto sam pozajmio je neki Q monitor model L42BW ful hd monitor,tako da cu da se bacim u proces zamene monitora.
Jeste Dvi d single link
Hvala puno Socom & Toxicm na pomoci.
 
Poslednja izmena:
Nema na čemu, drago mi je da smo bar malo pomogli.
 
Nazad
Vrh Dno