Šta je novo?

Huawei MediaPad 10

actionman

Poštovan
Učlanjen(a)
12.04.2017
Poruke
48
Poena
54
Uzeo sam preko Mts- a tablet Huawei MediaPad 10 inca, ali na njemu bema opcija da "move to sd". Sta je uzrok toga? Android je 7.0.
 
Ako pod time misliš da prebacuješ aplikacije na memorijsku, onda ti je to tako. Pitali su pojedinci Huawei podršku što više nema te opcije na telefonima i ovi su im odgovorili da je zbog problema koje su korisnici stvarali ukinuta ta opcija.

Pretpostavljam da su to isto uradili i na tablet uređajima.
 
Da li postoji mogućnost u tom tabletu da formatiraš SD karticu kao "internal storage".
Mislim da je to jedina varijanta da proširiš memoriju za aplikacije.
 
Nema te mogucnosti, kakvu glupost je napravio Huawei ako je to tacno, mozda je resenje da instaliram raniju verziju Androida ?
 
Pitaj na fejsu Huawei ili im pošalji mejl preko http://consumer.huawei.com/rs/contact-us/ u vezi prebacivanja aplikacija na memorijsku kako bi bio detaljno proverio.

Nisam siguran, ali ako nameravaš čačkati Android bolje da proveriš kako u tom slučaju stojiš sa pravom na ostvarivanje garancije
 
@actionman

Kako si inače zadovoljan tabletom, planiram da ga uzmem uz box paket. Napiši utiske ako te ne mrzi...
 
Odlican je tablet, ja ga koristim za gledanje video klipova , surf... ne za igranje igrica, ukoliko i ti planiras da za to koristis , sasvim je dobar. Nije full hd , ali za te pare je ok. Baterija nije najjaca ali s obzirom da nije Full hd , zadovoljavajuca je. Bitna stavka je i da se moze prosiriti memorija.
 
Uglavnom mi treba za browser za posao, i za čitanje stripova [emoji3] Igre ne igram, ili samo neke lagane. Mozda ponekad pogledam iptv. Imam sad 8" koji mi radi posao, samo bih malo veci. Bitno mi je da je ekran ok, ips.

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Btw, sto se tice tvog problema, nekada sam ga rešavao tako što rutujem telefon, pa koristim app2sd ili neku slicnu aplikaciju. Ali to je bio android 2.x, posle sam imao windows phone. Googlaj u tom smeru...

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Mislim da je sasvim ok tablet za to, ja imam i pdf knjige i dobro je sve. Hvala, jos uvek ne razmisljam root, zbog garancije, ali mozda cu da pokusam i neki drugi room.
 
Nazad
Vrh Dno