Šta je novo?

Ledger Nano S/X

I meni je isto stiglo tako na leto stigo.2 evra je samo postarina bila skuplja. No to nije pravilo. Zamisli naplate carinu i psv i izadje te 150 evra. Aj da trojica narucuju pa izadje 105 evra sto je ok al opet dzaba cimanje kad moze nov neotpakovan se nadje ovde za 95-100 evra.
 
I meni je isto stiglo tako na leto stigo.2 evra je samo postarina bila skuplja. No to nije pravilo. Zamisli naplate carinu i psv i izadje te 150 evra. Aj da trojica narucuju pa izadje 105 evra sto je ok al opet dzaba cimanje kad moze nov neotpakovan se nadje ovde za 95-100 evra.
Ok razumem ja to i ja uvek gledam negde da ustedim,ali ovo je za posao,ako se ljudi bave trgovinom kriptovaluta,mislim da nije na odmet da uloze u posao nesto,uostalnom ladger nano s ne treba nekom ko ce da drzi vrednost od 150 eur valuta,to moze i na exodus da drzi,tako da cifra od 112 eur ili 150 je sasvim prihvatljiva sa obzirom koliko se ulaze i okrece novca u toj trgovini.
 
Pročitao sam ovo sve i razmislio i prelomio pa poručio sa zvaničnog sajta. Hvala na kontaktu ipak weasel, kopaću par dana za tu razliku i zaboraviti kasnije.
 
Stigao mi je Ledger nano S koji sam narucio sa KP. Prodavac N****** iz Bgd-a maksimalno korektan i predusetljiv.
Uredjaj je originalan i zapakovan po propisima proizvodjaca.

Ako nije po pravilima, izvinite, bilo je dosta dvoumljenja na temi oko narucivanja sa KP. Bar da znamo ko je korektan prodavac.
 
Ako naučujete nov uređaj ne znam šta očekujete da dobijete već nov i neotpakovan uređaj :))
 
Ne bi bilo prvi put da stigne cigla u paketu.
 
Zato služe negativne :)
Ne sećam se sada, je li neko rekao da je poručio od člana koji je imao 0 ocena?
 
Ja sam taj. Dobio je prvu pozitivnu od mene. Covek mora da krene od nule.
 
Mozda samo prvi put verujem da LTC moze toliko da vredi jednog dana :D
 
Neki razlog zašto uzimate ledger umesto trezora, osim što je malo jeftiniji?
 
Lepši je :)
Trezor mi izgleda kao proizvod star dobrih 20 godina, ko Tamagochi :D

(iako je veći ekran praktičniji)
 
podrzava siri spektar kriptovaluta (barem kad sam ja uzimao ), mozda je sad drugacije ne znam.
 
Sada nam treba proizvod kojim ćemo da čuvamo 24 reči koje su bitnije od samog ledger nano s uređaja. :)
Sajber, jel koristiš ti neku hardversku spravu ili se uzdaš u sigurnost berzi i menjačnica ?
 
Trezor jos ne podrzava Ripple, pa zato Ledger. A inace, uzeo sam oba. Volim da ih gledam tako zajedno.
 
Ja iskreno to prvi put cujem. Objansi nam kako je sigurniji.
 
Mislim da se taj lik Zero404Cool spominjao u članku bivšeg editora Vergea mislim, koji je izgubio pass i PIN za svoj trezor, pa je ovaj lik tražio pozamašnu šumu da mu ga otključa, ali je vlasnik našao nekog drugog ko će mu to uraditi za manje para.

Tada se exploit mogao iskoristiti samo na verziji 1.4.x (ili 1.3.x), a ne i na najnovijoj, a ovo sada spominje da exploit radi i na najnovijem firmwareu, što jeste baš problem.
 
Meni se i čuvanje na više usb-ova čini dovoljno sigurno ali to nije tema ovde... i ako svi pričaju da je hard wallet najbolji uzeću ga, nisam se uopšte još udubljivao oko detalja, nebitno je to stotinak eura za ovaj posao.

Nego Voyager, jel ostaje i dalje ponuda da se poruči kod tebe u Temišvar za onih 85e pa da se lično preuzme? Pošto ovde izgleda nestašica na oglasima. Znači nema nikakvih dodatnih troškova, ne otvaraju i ne naplaćuju nikakve dažbine kao kod nas?
Meni je Temišvar 50klm od kuće pa mi to nije nikakav problem, a evo ako još neko bude želeo mogu i njemu da ponesem
 
Može, može, baci mi poruku pa ću ti proslediti generalije. Kako poručiš, tako ti i stigne :)
 
Nazad
Vrh Dno