Šta je novo?

Ledger Nano S/X

PanonskiNS

Slavan
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruke
1,466
Poena
245
Kako može da se nabavi hardverski wallet a da se ne plaća ogromna poštarina koja je kao i cena uređaja što nema smisla? Postoji li neko da želi da to nabavimo tj Ledger Nano S a da se obavi o trošku jedne poštarine tj da se podeli taj trošak od 57eur?
 
MOja 2 drugara hoce naruce, ako oces javi se da te ubacim za sad vas je troje. Ako jos neko hoce nek se javi.
 
Poslednja izmena:
Može računajte me, sačekaću koliko treba jer ovako sam da plaćam celu poštarinu nema šanse.

Edit: Evo kako je lik izgubio 95 bitcoina koje je držao na svom kompu u Electrum novčaniku. To je preko milion dolara. Čisto da motivišem nekoga ko se premišlja da li mu treba takav hardverski novčanik.
 
Poslednja izmena:
Novi zainteresovani član za Ledger Nano S:
Borabgd korisnik sa Newcomers statusom se javio preko privatne poruke da bi kupio hardware wallet u grupi kod Weasela. Nije mogao da pošalje pm jer je njemu pun inbox niti da postavi ovde poruku na temi jer nije stekao pravo tj status člana, pa me je kontaktirao da postavim za njega.
 
Ako ima mesta i za mene i ja bi kupio Ledger Nano S taman kad svi podelimo postarinu kupicemo ga po ekstra ceni :).

Novac vam saljem u kriptovaluti po izboru ako moze?Nekako je tako jednostavnije bar meni.Ako ne moze tako onda nista moracu kesom.

Naravno postarinu ja placam isto to se podrazumeva :).

weasel pun ti je inbox inace.
 
Poslednja izmena:
Pazite ako naručujete za Srbiju, carina neće pustiti veću količinu. Za 3 i više istih stvari, mora preko firme, jer smatraju to kao komercijalnu količinu.
 
Ne razumem ako neko naruci 3 fleske od po 4gb na primer i to mora preko firme?Prosto mi je nelogicno tako nesto....
 
Poslednja izmena:
Dajte ljudi pa ne morate uzeti Ledger sa oficijelnog sajta, imate na ebay pouzdane preprodavce a transport nista. I cena uredjaja je nize... Ja odatle uzeo
 
Ebay koji americki ili nemacki?I postoji opcija placanja samo karticama koliko vidim?
 
Ledger na ebay se krece oko 120$ pa navise, a na KP ih ima vec za 100E. Ako gresim neka neko ispravi.
 
Poslednja izmena:
Video sam na Amazonu da ima prevara gde je ljudima stizao uređaj koji je bio otvaran tj seal nije bio kako treba itd, imaju ti već 1 zvezdicu dosta puta dobijenu i negativne receznije tamo, ima raznih prevara objašnjenih na Amazonu i zato najbolje da uzmemo sa zvaničnog sajta tako što će neko kao Weasel ili poznatiji dobiti novac na račun ili kripto ili kako već pa da pošalje ljudima kada stigne i naravno neke svoje realne troškove u svemu tome uključi što se cimao. Na KP deru cenama, original na Ledger sajtu je 58eur i poštarina je 57eur za do 10 komada.
 
Ledger na ebay se krece oko 120$ pa navise, a na KP ih ima vec za 100E. Ako gresim neka neko ispravi.

Ispravljam te, ali u medjuvremenu vidim da ovaj od koga sam ja uzimao nema vise, mada postavlja on stalno tako da pratite ga. Ja sam cak ponudio svoju cenu i prihvatio je

Screenshot_11.jpg
 
Na kp ima za 95 eura sto je dosta vise od 58 eura na njihovom sajtu.

Slazem se nema problema podelicemo sve troskove sto postoje :) kako god okrenemo bolje ce da prodjemo nego da kupujemo ovde kod nas nego weasel nista ne odgovara?

Pa koliko te je ukupno izaslo sve na kraju vidim pise 70 dolara + shipping od 12 dolara znaci platio si samo 82 dolara i to je to?

Ako mi podelimo postarinu i nas ce da izadje isto ili jako slicno tako da bolje nam je da svi narucimo lepo zajedno i to je to.
 
Poslednja izmena:
Ako postoji razuman dogovor, ja sam takodje za. Ko bude sakupljao novac neka me kontaktira na pp. Hvala.
 
Pa koliko te je ukupno izaslo sve na kraju vidim pise 70 dolara + shipping od 12 dolara znaci platio si samo 82 dolara i to je to?

Tako je, to je to. I taj prodavac ima masu pozitivnih ocena, nije neki novi...
 
Nisam pri kompu . Mogu svi ali ja ne znam kolkoje maks kolko moze. Drugar je 3 narucivao i bez problema stiglo
 
To je ekstra cena za 82 dolara ali ne ceka mi se da on nabavi i plus treba mi kartica verovatno devizni racun moram da imam a ja ga nemam.

Pa weasel sta cemo sad?Na njihovom sajtu mozes da narucis koliko komada hoces samo ne znam da li bi carina bila problem kad bi uzeli 6,7 komada....Jedino da nas ima 9 pa da narucimo 3 puta po 3 komada Ledger nano s.
 
Ima nas već 9
weaselova 2 druga,
PanonskiNS
Eddie
Borabgd
DynDNS
Fallout 3
kexi
GPSSerbia
Samo ostaje da vidimo da li jedna porudžbina ili eto po 3, opet bolje neko svi sami.
 
Ja mogu 6 na 2 adrese po 3
To je sigurica. Napracite spisak ko hoce sa na pm dam broj racuna
 
Po onom gore spisku ja kexi i GPSSerbia otpadamo posto smo zadnjih 3?:(
 
Jok pa 6 je ukupno
 
weaselova 2 druga,
PanonskiNS
Eddie
Borabgd
DynDNS
Fallout 3
kexi
GPSSerbia

Taj spisak je stavio PanonskiNs gore.
 
Si ti narucio odatle?Ukupno izlazi 85 eura sto je ok ali opet se plasim da ne dobijem zapecaceno pakovanje.
 
Kupio od lika na kp koji je naručio sa tog sajta. Došlo zapečaćeno, ali u svakom slučaju može da se restartuje na fabrička podešavanja.
 
Ja bih mogao da narucim 3 Ledgera na moju adresu, ali niko ne pominje i carinu.
Ovi sa Niske carine kada vide da je to 3x85E ima da nas oderu.
Koliko onda to izadje ukupno?

3x35E (iznos preko 50E) x 20% = oko 22E samo carina za 3 komada. Plus otvaranje paketa. Ispada priblizno 95E po komadu.

Plus PDV, isto oko 20% na koji iznos? Nije mi jasna racunica...

Kako god se okrene, ispada da je bolje naruciti za 100E sa KP sajta. Stize za dan.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno