Šta je novo?

Panasonic 37PV70, Sony 50W805c... kuda dalje?

XACAH

Cenjen
Učlanjen(a)
23.04.2011
Poruke
204
Poena
170
Zdravo svima,

Trenutno u dnevnoj sobi imam SONY 50w805c s kojim sam prilicno zadovoljan (HD materijal je odlican, mogao bi biti sjajniji, ali ok, cak su i Android ispolirali), kao i 10 godina staru plazmu Panasonic 37PV70 (bivsi EISA tv godine 2007. cini mi se)... e sad decaci su mi odrasli i prilicno su bucni, a pogotovu gnjave sa ps4 tako da sam odlucio da ipak kupim tv za njihovu sobu...

E sad... Da li njima dati moj SONY a uzeti nesto tipa 55XE9005 ili malo ustedeti pa uzeti 55W7005... ili kupiti njima neku 40icu 43ku i harciti SONY dok OLED ne sidje u narod. Dnevna soba mi jeste osvetljena, pretezno gledam sport i filmove sa HBOa, PICKBOXa, Netflixa... tako da mozda ima i logike da sebi uzmem 4k tv, mada mi je tv jos uvek svez i ne znam koliko ce to biti veliki upgrade.

Ili da uzmem njima neki mali Panasonic 40EX700 ili mozda ipak SONY ... shit moram ici na 43XE800 jer mi se Samsung nesto ne kupuje... vidima da su MU6100 i MU6400 best buy u toj nizoj klasi.. PANASONIC me nervira zbog FIREFOXa, nema EONa, a ne bih da im provlacim kablove...

Nisam pametan, jer realno nista nema normalno od FHDa u toj manjoj klasi, a sad da guram 49ku u prostor gde treba 43ka maksimalno mi glupo.

PLS HELP.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno