Šta je novo?

Zamena tastature na laptopu - servis

Dwyane Wade

Slavan
Učlanjen(a)
29.09.2007
Poruke
2,458
Poena
405
Moja oprema  
Laptop
Lifebook
Zna li neko neki ok servis da nije mnogo skup za zamenu jedne tastature za laptop, u pitanju je Asus S200e, tastaturu vec imam.
Mislio sam sam da menjam jer sam vec menjao na nekim elitebook-ovima ali je ovde malo komplikovanija procedura.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
xelart servis trazi 1200 dinara za zamenu tastature , proguglaj malo da ne reklamiram.
 
Jer je komplikacija i po, uz mogućnost da se nešto zezne prilikom servisiranja.

Nažalost, osim ove konstatacije ne mogu ti ništa pametno drugo reći. :(
 
Poslednja izmena:
Imao sam ja S200E on ima maticnu plocu od X202E , evo kako se menja:

 
Ja sam na lenovo g 505 zamenio tast za 5 minuta, na kupujem prodajem za celih soma din sam kupio novu tast.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Jer je komplikacija i po, uz mogućnost da se nešto zezne prilikom servisiranja.

Nažalost, osim ove konstatacije ne mogu ti ništa pametno drugo reći. :(
Zamenjena tastatura danas. Uzeli su 4000...kazu kompilkovaniju stvar nisu menjali. Tako da im i cenovnik nije bas adekvatan (1200 din na sajtu)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ma S200E/X202E laptop je katastrofa greje se kao lud i trotluje stalno procesor , a zamena tastature da ne pricamo...
 
Uf bas dosta ali opravdano, ima mnogo posla. Ja bi taj laptop prodao i uzeo nesto sto je lakse za odrzavanje.
Sve je zamenjeno perfektno, samo servis posluje katastrofa. Na reversu njihovom da bi opravdali cenu pise ciscenje laptopa i da je licno njihova tastatura, a ne moja koju sam doneo...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ti si kupio tastaturu za tvoje pare i naplatili su ti 4000 ugradnju?
 
Postavio si video koji pokazuje kakav je sistem menjanja tastature i još se čudiš što je 4k dinara zamena?
 
Ti si kupio tastaturu za tvoje pare i naplatili su ti 4000 ugradnju?
Tako je...
Postavio si video koji pokazuje kakav je sistem menjanja tastature i još se čudiš što je 4k dinara zamena?
Ne cudim se. Spreman sam bio da platim. Cudim se sto na reversu pise jos stavki samo da bi dostigli tu cenu od 4000din.. jer zamena tastature kosta 1200 din po tom reversu.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Nije se moj odgovor odnosio na tebe, već na Zekovic-ev post.
 
Nazad
Vrh Dno