Šta je novo?

Telefon do 250€

Nenad-ynwa

Poštovan
Učlanjen(a)
22.12.2017
Poruke
124
Poena
70
Pisao sam vec na nekoj temi,ali sad ne mogu da nadjem
Dvoumim se izmedju A1.-mi5x-mi5s-leeco le pro 3
 
LeEco Le Max 2 - 5.7" 4K IPS/4GB/32GB/Snapdargon 820 (koji je i u Samsung S7). Kamera je 21MPx Sony sa OIS (optičkom stabilizacijom). Kamera je u rangu S7/S6 tokom dana, noću u rangu A5 2016. Za klasu bolja od svih ostalih kineza. Ovo pričam iz iskustva žena koristi taj fon. Mana je baterija koja je u rangu LG V20 ili Samsung S6 (od jutra do večeri). Ali se sa fabričkim punjačem napuni za pola sata (fast charging). Fon podržava i bežično punjenje (punjači na aliju od 5 evra na gore). Ja čak razmišljam da prodam svoj S7 i uzmem Le MAx 2 samo u izvedbi 6GB/128GB (oko 180eu).
 
Poslednja izmena:
O cemu se tu radi? Citam non stop neke dorade instaliranja,prepravke na xiaomi tel. kako bi radili bolhe,zasto to nije fabricki uradjeno?
Mislim,dobro je kad mozes da unapredjujes telali zasto nije odma sve uradjeno na max,jel to zbog androida ili miui?
 
Uzmi Mi A1 i ne razmišljaj.Exstra telefon za te pare.
Imaš u temi Mi A1 dvojicu bivših vlasnika S7 a sadašnjih vlasnika Mi A1 pa pročitaj njihova mišljenja,pogotovu za zvuk na telefonu(tokom raugovora,u slušalicama)gde je oduvao S7!!!!

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Samo ti ekran fali, pa da to sto trazis bude flagship :d
 
Huawei mate 10 lite

Ili uzmi Samsung S7 pa ćeš imati ekran od 5" kao neko dete :)
 
Poslednja izmena:
Znam.
U čemu je razlika 5 ili 5,1?
Ni jedan drugi telefon u poslednjih 3 godine nema toliko mali ekran.
Da je verzija edge, to je sasvim druga mašina, ali ovaj S7 je smešan za te pare.
 
Poslednja izmena:
Ni jedan drugi telefon u poslednjih 3 godine nema toliko mali ekran.
Da je verzija edge, to je sasvim druga mašina, ali ovaj S7 je smešan za te pare.

Iphone SE ima još manji ekran i lepo se prodaje. Nemaju svi iste potebe, za veličinom... :d
Meni je trenutno telefon dijagonale ekrana 5,5" minimum, čak bi išao na više. Ali to kod mene zavisi od potreba, posla, situacija... A, S7 je i dalje zverka, odličan displej, odlina kamera... nešto kao Golf 2, traje i traje.
 
Poslednja izmena:
Smešan je u smislu veličine ekrana i u dizajnu i za iste pare se može kupiti lepši sa 2 godine garancije.
Meni je sada moj Note 4 sa 5.7˝ dijagonale takođe postao mali, a ne taj sa 5.1¨ pa mi je to bacanje para na tako mali telefon sa tim dizajnom
Baš sam gledao ovih dana i ja nešto da kupim jer mi je ovaj dosadio, a i otišla je baterija.
Sa garancijom od 2 godine se može uzeti na primer, Samsung C7, Huawei Mate 10 lite... itd
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno