Šta je novo?

Bezicni dzojpad za PC

dragancce

Slavan
Učlanjen(a)
03.05.2005
Poruke
306
Poena
330
Drugari,
ako moze neko da mi preporuci neki wireless joypad za pc, zanima me da moze da hvata malo dalje, soba do sobe je u pitanju, zid deli?
Imam nekog misa bezicnog i on hvata signal, pa me zanima da li uopste moze da se nadje varijanta dobrog bezicnog dzojpeda?
Unapred zahvalan
 
Xbox 360 ili one?!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Oni baš i jesu pravljeni za pc, jedini padovi koji imaju legacy drajvere, dovoljno ie samo da ih ubodeš i svuda rade i svuda su prepoznati. Ja sam na steamu muke mučio dok nisam uzeo xbox 360 (doduše moj je sa kabelom), sad i ako ikad rikne kupiću isti takav opet.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da, samo što u slučaju 360 modela moraš da kupiš bežični adapter, a one modeli imaju koji idu sa wireless prijemnikom, a ima ih koji imaju bluetooth podršku pa ne moraš posebno da kupuješ prijemnik. E sad, jedino ne znam kakva je vidljivost iz drugih prostorija pošto imam žičani model kao što rekoh.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Drugari,
ako moze neko da mi preporuci neki wireless joypad za pc, zanima me da moze da hvata malo dalje, soba do sobe je u pitanju, zid deli?
Imam nekog misa bezicnog i on hvata signal, pa me zanima da li uopste moze da se nadje varijanta dobrog bezicnog dzojpeda?
Unapred zahvalan

Logitech F710
Ima podršku i za XInput (svaka moderna igra i emulator su automatski konfigurisani) i za DirectInput. Ima vibraciju. Dobro leži u rukama, spoljne ivice su gumirane, pečurke takođe.
Sad sam probao, radi i kroz zid :)
 
da li ce xbox one raditi na win7? cini mi se da je bila prica da postoji samo podrska za 10.
x360 sa prijemnikom radi savrseno.
 
Hvala na odgovorima, kazite mi za ove xbox kontrolere, kada kupim njih potrebno je uz njih da se kupi i taj bezicni adapter ili on ide uz njega? I ovi bluetooth isto mora da se kupi adapter pretpostavljam?
 
Mora da se kupi posebno...doduše uz neke 360 ide u pakovanju zajedno.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
S tim što i aliexpress varijanta završava posao. E sad nisam testirao kroz zid ali u okviru malo veće prostorije nijo bilo problema iako je risiver bio uštekan negde iza stola.

Moja preferitana varijanta za PC je DS3 + BT adapter.
 
Hvala na odgovorima, kazite mi za ove xbox kontrolere, kada kupim njih potrebno je uz njih da se kupi i taj bezicni adapter ili on ide uz njega? I ovi bluetooth isto mora da se kupi adapter pretpostavljam?

Za Xbox One se može kupiti u kompletu sa bežičnim adapterom.
Ako ti računar ima bluetooth, nema potrebe za adapterom.

Uz Logitech F710 dobijaš njihov standardni Nano risiver i produžni usb kabl za njega kako bi ga bolje pozicionirao.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno