Šta je novo?

Дисплеј аутобуса - помозите

Worf

Čuven
Učlanjen(a)
04.03.2004
Poruke
732
Poena
619
http://www.sanel.com.tr/en/slp.htm

На овом линку што сам поставио налази се опис дисплеја за који ми треба информација како да у њега убацујем податке. Уређај у аутобусу има улаз за USB, само одем на учитај, он пронађе фајл на њему и дода га на листу дестинација. Проблем је у томе што ја не знам ког формата тај фајл треба да буде јер га никад нисам видео. Ово што се сада налази у уређају је све безвезе, убачено на брзину чисто ради реда. Треба ми да додам, "ЗА ГАРАЖУ", "ИЗ ГАРАЖЕ", "СЛОБОДНА ВОЖЊА" и слично. Или ако знате да неко то ради и колико кошта био бих захвалан на контакт информацији. Турски "Guleryuz Cobra" је у питању. Ове дисплеје испоручују фабрички.
Нећу да питам никог из фирме за ово да ми не би увалили да ја то радим на свим аутобусима, оћу само на свом да заменим.
 
Poznanik iz Madjarske se bavio sa tim stvarima i znam da je svaki proizvodjac LED panela isporucivao i svoj softver za programiranje-generisanje fajlova gde si podesavao nazive, da li su staticni ili rotirajuci itd...


Video sam par puta par programa i meni su svi isti, moguce da je u pitanju neki generalni program...

Nista ne gubis ako napises Sanelu mail i pitas za pomoc u slucaju da se ovde niko ne javi
 
Kolega sa faksa je radio u DVM-u na izradi takvih displeja, i imali su svoj softver za generisanje fajlova. Kao sto je i kolega rekao, probaj da od proizvodjaca dobijes softver za izradu poruka na displeju.
 
Послао сам ја њима мејл, него из искуства знам да ћу да се начекам за одговор. Једна кинеска фабрика ми је одговорила у року од недељу дана кад сам нешто питао а руској фабрици је требало годину и по! Чудило ме што су се после толико времена трудили да одговоре. Не знам где Турци стоје по том питању. Видећу.
IMG_20171217_040823.jpg
 
Не одговарају ови из фабрике ништа. Баш их брига.
 
Pisi opet... smaraj dok ti ne odgovorre... sta drugo mozes :)
 
Okači fajl koji trenutno imaš i koji radi pa da vidimo da li može da se provali format.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ево га фајл који тренутно имам. И даље нису написали лепо званичне називе окретница и у одељку са порукама бих додао још штошта. Ако га само отворим из ворда и заменим шта треба и снимим неће да ради (очекивано).

Нису ми помогла ова два програма изнад :(
 

Prilozi

  • hattab.txt
    521.1 KB · Pregleda: 40
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno