Šta je novo?

Huawei Mate 10 Lite

Da ma to je nabrzaka ,

kako da podesim kameru za najbolje slike???

Poslato sa "Huawei mate 10 lite-fableta:))"

Ako nisi nikad imao DSLR aparat onda je najbolje da kreneš od auto setingsa...Koristi opcije za blendu,portret i standard dok ne ukapiraš šta koja opcija radi.Pa tek posle možeš da se poigraš sa manual podešavanjima.
 
Ako nisi nikad imao DSLR aparat onda je najbolje da kreneš od auto setingsa...Koristi opcije za blendu,portret i standard dok ne ukapiraš šta koja opcija radi.Pa tek posle možeš da se poigraš sa manual podešavanjima.
Ok hvala @mickk evo tek sada sam obratio pažnju na podešavanja kamere [emoji4]

Poslato sa "Huawei mate 10 lite-fableta:))"
 
-prva "HDR"-bez blica
-druga "profesionalna"-bez blica
-treća "fotografija"-sa blicom
f1b395bf291ddad653cb17239af74581.jpg
505b621e6cd0fcee5ac1eb4d5e3d71ab.jpg
403c06b9f4fd85ff7eb686bac8223051.jpg


Poslato sa "Huawei mate 10 lite-fableta:))"
 
HDR je više za manje svetla napolju nego unutra ali me ne oduševljava ova opcija jer mi je nekako slabašna.Za HDR ja koristim Camera360...jeste teža za tel.ali ima jako dobru HDR opciju.
 
HDR je više za manje svetla napolju nego unutra ali me ne oduševljava ova opcija jer mi je nekako slabašna.Za HDR ja koristim Camera360...jeste teža za tel.ali ima jako dobru HDR opciju.

Moze Huawei camera360 na ovaj model?
 
Poslednja izmena:
Kako ne...radi sjajno,obzirom da su je unakazili sa raznim bloatware-om.
 
Neznam šta da vam kažem osim da je meni i ovo odlično spram kamera na prošlim telefonima--opet ja i nisam baš neki "stručnjak" i ljubitelj fotkanja [emoji16]
U svakom slučaju hvala @mickk na sugestiji.

Poslato sa mog "Huawei mate 10 lite-fableta:))"
 
Neznam šta da vam kažem osim da je meni i ovo odlično spram kamera na prošlim telefonima--opet ja i nisam baš neki "stručnjak" i ljubitelj fotkanja [emoji16]
U svakom slučaju hvala @mickk na sugestiji.

Poslato sa mog "Huawei mate 10 lite-fableta:))"
Nema na čemu... Tu smo za pomoć, a što se tiče fotkanja, sačekaj samo lepše vreme i recimo odlazak na more ili planinu. Ovaj telefon će biti pun pogodak za te stvari.

Poslato sa RNE-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Kako ne...radi sjajno,obzirom da su je unakazili sa raznim bloatware-om.

Ovo me zbunjuje:"Compatible with select HUAWEI Mate & P series, Samsung Galaxy series,and other USB Type-C port smartphones running Android 6.0 or later",
Mate 10 lite nema Usb C port,koje je resenje za to?
 
Adapter za usb b na usb c.
 
Ovo me zbunjuje:"Compatible with select HUAWEI Mate & P series, Samsung Galaxy series,and other USB Type-C port smartphones running Android 6.0 or later",
Mate 10 lite nema Usb C port,koje je resenje za to?

Mislim da se nismo razumeli...ja sam mislio na aplikaciju Camera 360 u vidu programa a ne kamera u smislu hardvera.
 
Stigao najzad!
Prvi utisci su samo pozitivni, tek ga gnjavim...
 
ne dobija se
 
Jel se seca neko kolika je cena bila uz xl na 2god ugovora? Skinuli su sa sajta, pa ne mogu da proverim dal je bilo jeftinije ranije. Ja uzeo veceras. 1100 uz xl paket
Ili cenu na neki drugi paket...
 
Poslednja izmena:
U mts su imali u ponudi original crnu futrolu koja štiti ćoškove i poleđinu. Čovek koji radi za Huawei u mts mi je rekao da je pakovanje stvar dogovora između Huawei i mts i da se to menja (nije znao da mi objasni i nije mu jasno). Meni je devojka koja radi dala tu futrolu jer je ostala od nekog ko nije hteo da je uzme.
U svakom slučaju, pašće neki Nilkin.
Folija je bila zalepljena na ekran.

Inače, tel me oduševljava sve više. Samo još da prebacim kontakte i ostalo sa staaarog Nokia S40. Imam probleme sa tim, javlja error reading.
 
Sta pricate o tim futrolama toliko ko da je neki big deal,kupis odmah neku sa KP i miran si,ne moras da cekas Aliexpres.
Telefon je solidno brzi od P10 Lite a koriste valjda isti procesor?
 
Poslednja izmena:
U mts su imali u ponudi original crnu futrolu koja štiti ćoškove i poleđinu. Čovek koji radi za Huawei u mts mi je rekao da je pakovanje stvar dogovora između Huawei i mts i da se to menja (nije znao da mi objasni i nije mu jasno). Meni je devojka koja radi dala tu futrolu jer je ostala od nekog ko nije hteo da je uzme.
U svakom slučaju, pašće neki Nilkin.
Folija je bila zalepljena na ekran.

Inače, tel me oduševljava sve više. Samo još da prebacim kontakte i ostalo sa staaarog Nokia S40. Imam probleme sa tim, javlja error reading.
Prebaci sve kontakte na sim karticu ili kopiraj na komp pa uvezi na gmail...

Poslato sa RNE-L01 uz pomoć Tapatoka
 
I meni su ponudili tu futrolu dan kasnije i uzeo sam je ali je samo lepa za oko. Kupio neku silikonsku dok ne stigne sa alija...
 
Jeste provalili sto ima Histen podesava za zvuk? Ima da se bira tip slusalica, ekvilajzer, 3D sound. Isto kao na Honoru 9.

Poslato sa Mate 10 Lite
 
Da ali kako može da se aktivira ???

kod mene izgleda ovako :
fa0b60ad8852ef48a2c7495bd78c201b.jpg


Poslato sa mog "Huawei mate 10 lite-fableta:))"
To radi samo kad ti je tel povezan na slušalice ili neki drugi uređaj preko kabla.

Poslato sa RNE-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Ja ovako [emoji4] a vi kako hoćete [emoji16]

p.s.nisam stručnjak za fotkanje hdr [emoji4] bez blica [emoji16]
bdf0158fd090cff10efbe88f9a235d96.jpg


Poslato sa mog "Huawei mate 10 lite-fableta:))"
 
Nazad
Vrh Dno