Šta je novo?

Huawei Mate 10 Lite

Pozdrav svima!
Koristim ovaj telefon vec godinu dana i prezadovoljna sam!

Jedino sto mi predstavlja problem je pronalazenje zastitnog stakla ili folije, koji se nece odlepljivati na rubovima, zbog zakrivljenog ekrana. Pa ako je neko pronasao neki proizvod kod nas ili na ali expressu, molim vas da mi preporucite.
 
Pozdrav svima! Koristim ovaj telefon godinu dana i prezadovoljna sam! Ne planiram da ga menjam.

Jedini problem mi je sto i dalje imam na ekranu fabricku foliju koja je zrela za menjanje, ali ne mogu da nadjem drugu foliju ili staklo koje ce pokrivati ceo ekran i nece se odlepljivati sa strane. Da li je neko mozda pronasao nesto sto odgovara?
 
Koje staklo ste stavljali kao zastitu napred? Navodno ni jedno ne legne bas kako treba jer ima malo zakrivljeno staklo pa se pojavi vazduh preko obe bocne strane.
 
Ono sto se dobije u kutiji sa telefonom. Od prvog dana, i sluzi i dalje.
 
Ja sam dobio fabricku foliku preko... i stvarno do skoro je bilo savrseno, ali sad je pocela da se odlepljuje pa bih stavio neko staklo.
 
I ja sam imao fabricku foliju ali sam posle 10ak dana radi sigurnosti zalepio staklo, ima malo vazduha na bocnim stranama ali se navikne brzo posto se primecuje samo kada je ekran iskljucen ili kada je smanjeno osvetljenje.
 
Da li neko mozda zna kada ce i da li ce mate 10lite dobiti update za android 9?

Послато са RNE-L21 уз помоћ Тапатока
 
Mislim da nece ni doci android 9 na njega

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Velika je sansa da nece, Lite uredjaj kod Huawei dobije po jedan veci update i to je to. Tako je bilo za P8 Lite, P9 Lite, P10 Lite, Honor 8 Lite. Pretpostavljam da ce i sa M10 Lite biti isto.

Problem kod njih je sto verziju skina ne azuriraju odvojeno od verzije Androida(pricam za velike update-ove), i Xiaomi uglavnom azurira verziju Androida jednom, ali skin azurira godinama, sto je kod skinovanih bitnije od azuriranja Androida.
 
Pozdrav. Zna li neko ima li gdje da se naruci fabricka folija za ekran ili nesto slicno? Drugar je skinuo fabricku i sad nema sanse da nadje nesto da valja.
 
Mozda samo ne zna gde ili sta (konkreto) da trazi... potrazite monsterskin 360 zakrivljenu foliju za taj model, imas ih na K/P, cena vrlo prihvatljiva, kvalitet izuzetan u svakom pogledu.
 
Gde se moze naci sto bolji lcd komplet sa svime za ovaj telefon. Ili cak i oem deo ako je izvodljivo naci. Molim nekog za link ko je voljan. Hvala

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Boja telefona Blue
 
Lju izvinite ako sam promasio temu ili sta vec, ali imam problem sa mate 10 lite kupio sam ga pre mesec dana polovan i na njemu je bio android 8 a zakrpa 1 februar 2019 god pokusao vao sam da ga abdejtujem ali nema novih azuriranja moj komsija ima isti fon i kod njega je zakrpa 1 septembar 2020 god. Otisao sam na sajt androidhost.ru i preuzeo taj abdejt za moj fon verzija RNE-L21 8.0.0.360(C432) medjutim kad sam instalirao taj abdejt dload metodom fon mi radi totalno cudno izbrisale su mi se sve teme, nemqm uopste huawei app galery i nemam file manager a kamera nece da mi radi. Kad udjem u podesavanja pise da mi se fon zove MAIMANG 6 RNE-L21 System 8.0.8.46(11T1) skidao sam preko 10 sistema i probao daih instaliram dload metodom al nece cim pokrenem azuriranje dlod metodom odma izbaci install failed. Probao sam i preko eRecivery da preuzmem sistem i instaliram al kad mi se preuzme sistem i treba da mi ga instalira moze ceo dan stojati nece ni 1 posto da prokine. Znali neko imali spasa mom telefoni ili nee hvala svima unapred ko mi pomogne.
 
Nazad
Vrh Dno