Šta je novo?

Huawei Mate 10 Lite

Vidi, uzmi da ti baterija traje 1 dan (a traje duže). Uveče ga kačim na punjenje i do jutra se napuni. Baš me briga koliko se dugo puni (a uopšte nije sporo, za moja merila). I opet u krug...

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Meni traje oko 2h od 10-15% do 100. MIslim da to nije sporo jer je baterija oko 3300 mah. Traje mi sigurno dan i po. Pre zadnjeg apdejta sam imao problem da mi BT zabaguje pa moram restart, sad se to ne dešava. Kao ni screen dimming. Nemam nikakvih drugih problema ni zamerki. Ne primećujem da se greje jer imam tvrdu futrolu na leđima. U decembru ga dobija ćerka, koja je do sada koristila p9 lite (jedva čeka)... a ja ću da vidim šta ću... sve zavisi od paketa koji nude operateri, jer mislim da neću imati keš za nešto bolje.
 
Video sam da postoji poseban deo za eksterne baterije, nego jel moze neko da mi preporuci neku ?
Inace, naso sam Huawei PB AP08Q Quick Charge 10000 mAh za 4k u gigatronu.
 
Kupio sam M10l, jel moze neko da mi preporuci neke aplikacije, nesto vezano za ustedu baterije i td ?
 
Zadovoljan sam, odlicno lezi u ruci, nije veliki kao sto sam misio da jeste, tacnije nije glomazan.Sad se trenutno azurira, tako da tek treba da vidim kako se ponasa. :D
 
Azurirao se telefon, ali opet mi pise da je Android verzija 7.0 i ne izbacuje mi novu verziju. Sta da radim ??
 
Polako leci ce na svoje.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Izašao je i 334, ali ne kod nas.
Inače, 332 nema još kod mene na mts...

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Kako znate gde je šta stiglo? U Nemačkoj još ni Oreo nema.

Sent from my Huawei Mate 10 Lite using Tapatalk
 
Ima program Huawei Firmware Finder koji izgleda skenira servere na kojima su update-ovi i daje listu dostupnih. Kad se pojavi neki, treba oko mesec dana da stigne u srbistan. Može se i download-ovati fajl ali nije preporučljivo, bolje je sačekati oficijelni.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Aha, super info. Hvala.

Sent from my Huawei Mate 10 Lite using Tapatalk
 
Moj mob je iz VIP-a i stigao mi je danas ovaj update sto spomenuh u prethodnom postu. Ovo je OTA, ne koristim FF.
 
Evo meni nudi 332

Poslato sa RNE-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Mts dual sim, stigao 332.
 
Ajmo jovo nanovo....Sad Huawei...

Zuta crta po ivici ekrana....Lepak kao na LGG2

Bravo Huawei, bravo!
:wall:
 
Naravno da cu reklamirati ali mislio sam da je los lepak proslost. Ima masa primera online, isti problem. Videćemo sta ce reci servis.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Sad se smorih , primetih na donjem ekranu kao tacku koja isijava ,kao da jedan deo pixela probija belo svetlo. IMG-20180821-WA0007.jpeg

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Ljudi jel vam stiže Oreo?

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Kod mene sve kasni.....

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
ajd vidim da ste me svi isklulirali sa slikama sa mrtvim pixelom sto sam vam poslao, svejedno cu da vas obavestim sta su mi rekli u mobis-u mozda nekog i zanima. Navodno kada je mrtav pixel menjaju ceo displej i ostal mi je samo da bekapujem podatke pa da im odnesem
 
ajd vidim da ste me svi isklulirali sa slikama sa mrtvim pixelom sto sam vam poslao, svejedno cu da vas obavestim sta su mi rekli u mobis-u mozda nekog i zanima. Navodno kada je mrtav pixel menjaju ceo displej i ostal mi je samo da bekapujem podatke pa da im odnesem
Što je i sasvim normalno... Samo je izgleda problem sa divljim prodavnicama koje muljaju sa telefonima.

Poslato sa RNE-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Sad mi se pojavio 332. MTS

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Home Screen rotation mi ne radi sa zadnjim update-om, kakva je kod vas situacija?

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Stigao i avgustovski security patch sa oznakom 8.0.0.334. Update tezak 123mb.
 
Nazad
Vrh Dno