Šta je novo?

Huawei Mate 10 Lite

Fora je sto se ne pojavljuje taj prozor za autorizaciju uopste, bar mi tako otac kaze.

EDIT: a probali smo i sa restartom kompa i sa restartom telefona


Sent from my iPhone using Tapatalk
Paaa autorizacija je na telefonu...skroluješ na dole kao kad dobiješ obaveštenje pa prevučeš na dole.

Poslato sa RNE-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Instaliraj na telefon apk wi-fi ftp. Kada je pokreneš dobijaš ftp adresu koju ukucaš u polje za pretragu kad pokreneš my computer.
Imaćeš pristup svim folderima i fajlovima sa telefona na kompjuteru.
Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Fora je sto se ne pojavljuje taj prozor za autorizaciju uopste, bar mi tako otac kaze.

EDIT: a probali smo i sa restartom kompa i sa restartom telefona


Sent from my iPhone using Tapatalk

U podesavanjima za bezbednost na telefonu aktiviraj opciju da hi suite koristi HDB. Inace ima objasnjeno u samom programu kako se povezuje :D
 
Da da, skapirao sam da je na telefonu autorizacija i sve, ali mu se to uopste nije pojavljivalo, problem je sto sve ovo daljinski radim kako preko team viewera tako preko vibera, cale nije nesto tehnoloski potkovan a ja sa androidima slabo imam iskustva, pa mi malkice otezava ovako “na slepo” da mu asistiram. :D

Sutra idemo novi krug tako kako ste savetovali, pa javljam ishod. Hvala svima na pomoci! :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ima neka fora da telefon ,tj.screen on,nije tolko osetljiv prilikom razgovara,i da mi uho ne zove stalno,koga ono hoce,dok vec razgovaram :) ?! Sto se malo,tel.odvoji od uha,pali se ekran i najcesce slede pozivi,uhom ili obrazom..
Jel moze tu sta da se uradi?
 

U tekstu najavljuju Honor seriju...ali mislim da će i M10L uključiti,kada...videćemo.Samo se nadam da će ostati revnosni u pogledu performansi i baterije,jer je ova autonimija i fluidnost sistema za mene sjajna.Svaki put strepim pre upgrade-a na Android platformi.
 
Jel ima neka fora da telefon ,tj.screen on,nije tolko osetljiv prilikom razgovara,i da mi uho ne zove stalno,koga ono hoce,dok vec razgovaram :) ?! Sto se malo,tel.odvoji od uha,pali se ekran i najcesce slede pozivi,uhom ili obrazom..
Jel moze tu sta da se uradi?

neki telefoni imaju opciju kalibracije senzora, pogledaj ima li tako nešto pod display opcijama u meniju...postoji i neka varijanta bez toga, progooglaj proximity sensor calibration...kod nekih telefona može da se uđe u inžinjerski meni kombinacijom brojeva i # i tamo postoji opcija kalibracije proximity senzora...
 
U tekstu najavljuju Honor seriju...ali mislim da će i M10L uključiti,kada...videćemo.

Mate 10 Lite, Honor 9i, Nova 2i i Maigmang 6 su oznake (zavisno od trzista) za jedan isti telefon. Zato je gornji tekst interesantan M10L vlasnicima. ;)
 
Mate 10 Lite, Honor 9i, Nova 2i i Maigmang 6 su oznake (zavisno od trzista) za jedan isti telefon. Zato je gornji tekst interesantan M10L vlasnicima. ;)

Da dodam i Honor 7X ;)

Govori se o tome još od izlaska Nove ali ništa konkretno se nije deslio,ni čak neka Beta...
 
Ne, ne... Honor 7x mu je samo specifikacijama i izgledom sličan, (u nekim stvarima bolji u nekim lošiji od M10L) a gore pomenuta "četvorka" (Mate 10 Lite, Honor 9i, Nova 2i i Maigmang 6) je jedan isti telefon koji se samo drugačije zove na određenim područjima.

Konkretno, Honor 9i je oznaka za M10L u Indiji, Maimang 6 u Kini, Nova2i u Maleziji, itd...

Kad već pominješ Honor 7x, OVO bi moglo biti jako interesantno onima koji se i dalje dvoume kupiti njega, ili M10L.
 
Kakva je ergonomija iOS_a?
[emoji4]

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Nemam Tapatalk notifikacije?

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Nisu uključene.
 
Jesu. Radile su i sad nema...

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Proveri još jednom...meni radi sve kako treba.
 
Provereno... Uključeno.
Mislio sam da sam ovo ostavio na WP.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
U samom TT settings i u Settings/Apps...

Sad sam našao izgleda. U Phone Manager/Close Apps on Lock Screen bilo namešteno da se TT isključi, i još neke aplikacije.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Jel neko zna kojih dimenzija u pixelima treba da bude slika za kontakte da ne bi izlazila blurovana, ili bez veze??
 
Koliko znam Google podrzava odavno 720x720.
 
Jedno pitanje ljudi, ko je uzeo telefon preko Telenora jel je folija već bila zalepljena na ekranu ili ste je dobili u paketu?

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Da li ima negde kod nas da se kupi Nillkin super frosted case za ovaj fon?
 
Treba da ima na KP.
 
Ćale moj uzeo taj telefon. Video sam da ima foliju koja je tako dobro zalepljena da se maltene i ne primećuje. A za staklo nisam siguran da je dobio u pakovanju...

Sent from my Honor 8
 
Nazad
Vrh Dno