Šta je novo?

Huawei Mate 10 Lite

Hvala.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Ništa ne fali ni swiftkey, sve je do podešavanja... možeš imati i latinicu dužim klikom na s,c itd... pamti i nudi reči koje kucaš, ja je koristim od početka i ok mi je. MADA, na Gboard tastaturi možete na srpskom da DIKTIRATE sms poruke, i na viber-u, mnogo dobra fora kad ste na ulici i sl, probao sam, odlično radi, samo treba da se skine srpski jezik naravno. Probao sam i psovke, stavi prvo slovo pa zvezdice :).
 
Haha, odlično [emoji106] moraću da probam Gboard.
Daću Swiftkey još jednu šansu, nisam navikao pa mi je malo čudno, a i nervira me što vibrira kada god otkucam nešto.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Prvo sto sam uradio kad sam uzeo ovaj telefon, je toda sam sklonio Swiftkey. Jednostavno mi ne odgovara, nimalo.
 
Ljudi, koliko košta i gde može da se uradi zamena ekrana?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
U ovlscenim servisima oko 10000din. U ostalim servisima od 50 do 65e, zamenski napriblizniji originalu. Tako su mi rekli u par servisa.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
U ovlscenim servisima oko 10000din. U ostalim servisima od 50 do 65e, zamenski napriblizniji originalu. Tako su mi rekli u par servisa.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
Kako mogu da znam koji su sve ovlašćeni servisi?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
ProMobi zakon [emoji106]
 
Stigao novi update jutros - C432 (mts/dual sim). Negde oko 430 mb.
 
Kod mene juče...sve ok.
 
Kupio sam telefon u jednoj prodavnici da bi se ispostavilo da je za albansko tržište!?
E sad, poto sam ja MTS-ov korisnik ne dobijam GPU turbo update.
Savetuju me da ubacim (?) albansku karticu i da ću ga dobiti.
Pošto sam ja namađarskoj granici to je za mene nemoguća misija.
Da li neko zna da li postpji način da nekako dovučem taj apdejt?
Hvala unapred!
 
*** ti drzavu. Ne mozes da ga vratis ili nesto da ucinis preko servisa ?
 
Kupio sam telefon u jednoj prodavnici da bi se ispostavilo da je za albansko tržište!?
E sad, poto sam ja MTS-ov korisnik ne dobijam GPU turbo update.
Savetuju me da ubacim (?) albansku karticu i da ću ga dobiti.
Pošto sam ja namađarskoj granici to je za mene nemoguća misija.
Da li neko zna da li postpji način da nekako dovučem taj apdejt?
Hvala unapred!

Kontaktiraš Huawei pa ih pitaš da ti upišu drugi softver?
 
Pa kontaktirao sam ih i oni su me savetovali za tu albansku karticu.
Ne znam da li postoji neki drugi način za dovlačenje softvera ili je to moguće samo preko operatera?
I da li taj GPU Turbo zaista toliko ubrzava telefon?
Napominjem da ja ne igram igrice, ali bih, naravno, voleo da imam najnoviji softver!
 
Poslednja izmena:
GPU turbo za mate 10 lite nije jos uvek izasao iako je trebao u septembru. Poslednji update je 336, septembarski patch. Vidim da su na huawei forumu pisali kao ako imas game suite onda si dobio gpu turbo sto nema veze sa vezom posto ja imam game suite kako sam presao na oreo u julu. Gpu turbo je sasvim druga prica mada mislim da je malo vise marketing al ajde. :)
 
Da i ja sam mišljenja da je to više marketinški, ali bi voleo da ga nekako dovučem.
Hvala ti u svakom slučaju!
 
Da li iko zna resenje za smajlije na ovom telefonu? Kad god kucam sms poruku, ako kliknem na najobicniji smajli preko SwiftKey, automatski od prvobitnih 160 karaktera spusti na 68, sto je bas mnogo... Na svakom Huawei telefonu mi je do sada zauzimalo tri karaktera.
 
Da li iko ima resenje za smajlije na ovom telefonu? Kad god se u sms poruci klikne na najobicniji smajli preko SwiftKey, broj raspolozivih kataktera od maksimalnih 160 automatski padne na 68, sto je bas mnogo...
 
MATE10 LITE za 24.999,00
Šta mislite o ovoj akciji, da li je ok ili ima bolji izbor (govorim o kupovini u prodavnici u Srbiji).

Kako se pokazao MATE10 LITE?
Trenutno koristim P10 lite, kakvi su ovi telefoni kada se uporede, koji je bolji?

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka

Pozdrav,

Razmislajmda kupim ovaj telefon ali sada je cena 29.990 din. Ne zurim za novi telefon, da li bi bila opet neka nova akcija posto je vec izasao Mate 20 lite?

Mozda da preporucite neki drugi telefon za 30k din bolji od Mate 10 lite...
 
Poslednja izmena:
Otvori temu u delu foruma šta da kupim od telefona ili nadjes sličnu temu.
 
Upravo stigao update c432

Poslato sa RNE-L01 uz pomoć Tapatoka
 
U Dual Apps stoje samo Whatsapp i FB Messenger. Da li postoji način da se ubaci tako i drugi Viber?
Čitah po netu da je moglo na EMUIu prošlom a na 8.0 ne može na taj način.

Sent from my Mate10 Lite using Tapatalk
 
E pa narode došlo je vreme da se ide dalje :) upravo je stigao Mate 20 Pro... i nakon godinu dana korišćenja M10L mogu reći da telefon ni u kom smislu nije razočarao, šta više jedan ostaje u porodici a ovaj ide nekom drugom vlasniku, od danas je u prodaji.

Zaista telefon za svaki dan i svakodnevno korišćenje.
 
Pojavila mi se fleka od lepka u gornjem desnom uglu. Sve vise se siri svaki dan. A telefon nema instaliranu nijednu igricu, koristim ga za razgovore i viber, youtube, tapatalk. Star je 6 meseci u MTS garanciji jos godinu ipo.
 
Pojavila mi se fleka od lepka u gornjem desnom uglu. Sve vise se siri svaki dan. A telefon nema instaliranu nijednu igricu, koristim ga za razgovore i viber, youtube, tapatalk. Star je 6 meseci u MTS garanciji jos godinu ipo.
Isti slučaj. Meni se pojavila u gornjem levom uglu...

Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
 
Jesi li ga reklamirao?
Mislim, znam da moraju da prihvate, ali cisto da cujem iskustvo ako jesi.
 
Nosi u pro mobi. Profesionalniji su nego bilo koji servis u Srbiji.
 
Nazad
Vrh Dno