Šta je novo?

Sta kupiti i vase preporuke?

4

4TPavle

Guest
Treba mi jedan tablet znaci za koriscenje worda, googla itd itd da ne nabrajam. znaci treba mi da je brz, veci ekran, baterija da je dobra... vase preporuke.. cenovni rang od 0rsd:) do 25k,),);)
 
Poslednja izmena:
Taj Teclast sa svim troskovima ima da ga izađe minimum 250 evra. I ja sam se jedno vreme predomisljao da kupim tablet iz Kine ali kad sam izracunao da fakticki i nemas garanciju(ne pada mi na pamet da ga saljem u Kinu na popravku),i da vrlo lako mogu da ga ukradu u transportu,a ja onda da se ubeđujem da mi vrate bar pola para,odustao sam.
 
Ne mogu da ga ukradu u transportu jer svaki ide sa praćenjem bez toga više ni Kinezi ne šalju skuplje stvari, meni je skoro stigla folija za telefon sa praćenjem, nisam verovao. Što se tiče garancije, tu si u pravu ali garancija je jedna misaona imenica danas, pređeš preko nje i nadaš se da neće biti problema. Što se tiče cene, postoje prodavci koji šalju preko evropskih distributivnih centara tako da se tretira kao da je roba iz EU pa ne ide carina, samo PDV.
 
Mozda vise ne kradu ali ima slucaj rusa koji je dobio tablet sa polomljenim ekranom,stradalo u transportu najverovatnije. Samo je pola para uspeo da dobije.Mislim da je gearbest u pitanju.
 
Odnos cene i specifikacija je takav da neki rizik mora da se preuzme, meni je neki dan par meseci star tablet ispao sa pola metra na tepih ko zna koji put, samo što se ovog puta razlio lcd, staklo ostalo čitavo. Popravka se ne isplati sve da sâm menjam displej, džaba mi garancije i činjenice da sam zbog iste platio 50% višu cenu u odnosu na tablet sličnih specifikacija iz Kine i ajd' sad napravi računicu. Teško
 
Mislim da nije problem uzeti neki kvalitetniji brend kao sto je xiaomi ili huawei. Bar znas da najverovatnije ce raditi jednu godinu ,koliko u stvari i traje najcesce garancija. Ali ovi teclasti,onde itd.,ima prilicno primera da je ljudima posle samo nedelju dana otkazao neki deo,ili ne radi vise nesto,kao npr. 4g,usb port,gasi se na 30% napunjenosti baterije. Ima toga bas mnogo,ne mogu sad da se setim svega.
 
Odnos cene i specifikacija je takav da neki rizik mora da se preuzme, meni je neki dan par meseci star tablet ispao sa pola metra na tepih ko zna koji put, samo što se ovog puta razlio lcd, staklo ostalo čitavo. Popravka se ne isplati sve da sâm menjam displej, džaba mi garancije i činjenice da sam zbog iste platio 50% višu cenu u odnosu na tablet sličnih specifikacija iz Kine i ajd' sad napravi računicu. Teško

To ne pokriva nijedna garancija.

Mislim da nije problem uzeti neki kvalitetniji brend kao sto je xiaomi ili huawei. Bar znas da najverovatnije ce raditi jednu godinu ,koliko u stvari i traje najcesce garancija. Ali ovi teclasti,onde itd.,ima prilicno primera da je ljudima posle samo nedelju dana otkazao neki deo,ili ne radi vise nesto,kao npr. 4g,usb port,gasi se na 30% napunjenosti baterije. Ima toga bas mnogo,ne mogu sad da se setim svega.

Ja sam uzeo Cube tablet preko GB, evo cepa četvrti mesec :D
 
Poslednja izmena:
Da ne otvaram temu koji bi pre uzeli ALCATEL A3 10 WIFI ili Samsung T280 Galaxy A7?
 
Uopšte nisu za poređenje. 10" vs 7"...
 
Nazad
Vrh Dno