Šta je novo?

Paketi za pravna lica

truba2000

Čuven
Učlanjen(a)
27.04.2003
Poruke
847
Poena
630
Niš video sa postoji tema za pravna lica... Naime, ponuda za pravna lica se dosta razlikuje od ponude za fizička... Kakva su vasa iskustva?

Ja bežim sa Telenora...
 
Ja u Telenoru imam stari paket; Moja Firma Standard. Odlična ponuda pošto minuti iz paketa važe i za pozivanje fiksih i mobilnih brojeva u dosta zemalja Evrope.
OneDrive koji dolazi uz paket ne koristim.
 
Da li je neko skoro potpisivao ugovor za pravna lica i kakve pogodnosti je dobio?

Послато са x600 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam potpisao, VIP mreža. 15 brojeva, pozivi prema svim fiksnim i mobilnim mrežama, sms i internet neograničeni + pola miliona dinara za telefone (po njihovom posebnom cenovniku). Blokirane VAS poruke izuzev parkinga i internet u romingu.
Pretplata po broju 1000 dinara plus pdv i Ugovor na tri godine.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
To je super ponuda. Jel si vec bio u vipu ili si prebacio brojeve iz druge mreze?Jer su u telenoru dosta osakaceni biznis paketi u odnosu na neo I play pakete...

Послато са x600 уз помоћ Тапатока
 
Već sam bio u VIP u, pre tri godine prešao iz MTS. Tad sam skupljao ponude sva tri operatera i Telenor je ubedljivo najlošiji bio. Sad sam samo nastavio sa VIP om, zadovoljstvo obostrano.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Tu se slazemo da telenorova ponuda najlosija tj najslabija. Mi bas iz telenora preneli u vip 50+ brojeva i racun nam se smanjio za 3 puta a dobili smo nekih 750k za telefone. Ponuda je da svaki broj ima pretplatu od (valjda) 40din, 3,3din/min a tarifiranje je u sekundama znaci nema zaokruzivanja, sms neo i net je neo ali nije puna brzina (a nije ni osakacena da je neupotrbljiv, mail i viber rade bez problema). Najbolja stvar je doplata od 2000din mesecno za neku roming kartu gde su dolazni pozivi za dz.
 
Meni je telenor nudio 50% popusta tek kad sam im podneo zahtev da odem u vip... I opet je vip davao više za manje para.
 
Sve vlasnici firmi ;)

Ja sam broj dobio od kompanije. U odnosu na fizička lica, velika razlika...


oNZkqiq.jpg
LBtWILI.jpg
jAHyReR.jpg
 
Nazad
Vrh Dno