Šta je novo?

Gmail i folderi

risa

Čuven
Učlanjen(a)
27.04.2003
Poruke
1,186
Poena
675
Da li je moguće da se namesti u Gmail-u da kada određeni mailovi stignu da se automatski prebace u neki folder?
Npr. svi mailovi sa izvodima iz banke da se automatski prebace u folder IZVODI...
Znači, da ne budu u inboxu nego odmah u taj specifični folder...

Hvala
 
Ides u podesavanja u gmailu, i pod tabom oznake skroz dole imas button napravi novu oznaku.
pc1JBEHsTGy9Z9JXdK7fkQ.png


Za ostatak podesavanja potrebna ti je Inbox aplikacija (na PC-u ili telefonu) i preko nje biras sa kog mejla ce da salje u odredjene oznake.
 
Šta će mu Inbox aplikacija? Samo se napravi odgovarajući filter u podešavanjima.
 
Ne moze vise, to su napravili kako bi instalirao novu aplikaciju. Sad moze samo nezeljenu postu da filtrira. Probao sam.
 
Ma, kako ne može?

Napravi se filter koji svakom mejlu sa date adrese automatski dodeljuje željenu oznaku i automatski ga arhivira (nepročitanog).

To je ono što je čovek hteo. Mejl će direktno stizati u taj "folder", a ne u Inbox.

b73ef922-ebd4-4081-94dd-f0df25fdf37d.png
 
Kako ne može filter, i dalje ih podesim za sortiranje.
Otvoriš mail i sad ne znam, meni je na srpskom:
MaxthonSnap20171211225647.jpg

Uglavnom, imaš tu gore ovo dugme "još" i opciju "filtriraj poruke..."
Dole desno klikneš na "Napravi filter pomoću ove pretrage" (ili sam uneseš od koga ili je već uneto ako si iđao iz mail-a koji želiš da filtriraš.
Čekiraš "preskoči primljene poruike..." i "primeni oznaku" gde izabereš u koji folder želiš da se prebaci.
Ostalo podešavaš kako ti odgovara.

@balsa brz ko munja :)
Imaš takođe u podešavanjima, pod filteri, da edituješ postojeće.
 
Poslednja izmena:
Hvala puno

Čekam sad sledeći mail iz banke da vidim da li šljaka :)
 
Obavezno otkaci pri kreiranju filtera da preskoci Inbox kako ti ne bi uduplavao pristigle mailove.
 
Hvala svima
Sve šljaka savršeno
 
Nazad
Vrh Dno