»RSS Benchmark sajt

Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 45678
      Prikazani rezultati od 106 do 114 od ukupno 114

Tema: Vox tv - pitanja

Member Avatar korisnika salekojot
        Na forumu od
        Sep 2008
        Poruka
        1.428
      2. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom™ II X2 555 box Black Edition (B55)
        • MoBo: MSI 970A-G45
        • RAM: DDR3 4GB 1600MHz Transcend
        • VGA: Sapphire ATI Radeon HD5750 1024MB DDR5 128-bit
        • MON: LG E2251
        • HDD: WD 500gb
        • Case: LC Power LC600H-12 600W
        • INET: Kablovska
      3. Уради фабрички ресет андроида.

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2012
        Poruka
        0
        Citat Citiram korisnika: salekojot Pogledaj poruku
        Уради фабрички ресет андроида.

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
        Pokušao, ista situacija

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        May 2012
        Poruka
        24
        Ljudi treba mi mala pomoć.Uzeo bih neki smart (android tv) od 43 inča do 30000 din.Razmišljam o modelu VOX 43 ADS314MU jer ima android 9.0.Da li je neko imao iskustva sa ovim televizorom ili može neko da mi preporuči neki drugi model u tom cenovonom rangu.Hvala

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2012
        Poruka
        0
        Citat Citiram korisnika: Salesb Pogledaj poruku
        Ljudi treba mi mala pomoć.Uzeo bih neki smart (android tv) od 43 inča do 30000 din.Razmišljam o modelu VOX 43 ADS314MU jer ima android 9.0.Da li je neko imao iskustva sa ovim televizorom ili može neko da mi preporuči neki drugi model u tom cenovonom rangu.Hvala
        Evo moje iskustvo, problem još nisam rešio sa Vox WiFi, zaobiđi i kupi Hisense.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2012
        Poruka
        0
        Rešio se problem sa WiFi Vox TV, pošto nisam dobio odgovor, možda moje iskustvo pomogne nekom drugom, kada se uradio update firmvare na modemu, TV se povezao. Moram napomenuti da je modem pre toga radio bez problema, sa mnogo nakačenih uređaja na WiFi, jedino je TV pravio problem, ali eto, i to se rešilo.

Member Avatar korisnika mladj
        Na forumu od
        Nov 2006
        Poruka
        289
      9. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i5-3570K
        • MoBo: AsRock Z77-Pro3
        • RAM: Mushkin Radioactive 2*4GB
        • VGA: Asus Radeon 6770 1GB
        • MON: LG IPS235-BV
        • HDD: SSD Corsair Force GT 180GB + Hitachi 320 + Samsung F3 1TB + Seagate DM001 2TB
        • OPT: Asus DVD-RW
        • Case: BitFenix Merc Alpha
        • SND: Asus Xonar DG
        • TV: Panasonic P42G30
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: XBOX360 slim 320GB, Amazon Kindle3 keyboard, Samsung Gnex, Asus MemoPad HD7
      10. Lepo od tebe sto si se ispravio.
        Apropo teme, takodje vlasnik Vox 32-ke (ne-smart) vec 5 godina, za te pare vrlo zadovoljan.
        Softver je jedino mogao biti malo lepsi,ali samo estetski, funkcija mi nije falilo.
        A naradio se dosta. Uzecu opet vrv, jer nemam budzet za bolje. 50'' za 35k, sta vise traziti

Member
        Na forumu od
        Jan 2016
        Poruka
        38
        Isto i mene interesuje taj model VOXa, valjalo bi ako neko ima neke konkretne informacije. Uspeo sam da nadjem da je panel proizvodjaca Boe, oznaka panela Hv430qub-h10, video oznaku u radnji na nalepnici. Ako iskusniji znaju nesto vise o tom modelu panela.

Member
        Na forumu od
        May 2012
        Poruka
        24
        Postovani,
        43ADS314MU raspolaže sa 1.5 GB Ram memorije i 8 GB raspoložive memorije. Android 9.0
        Moze da deli ekran sa telefonima koji imaju Mirror Share funkciju (Huawey). Za ostale telefone ne garantujemo.
        Meni su ovo odgovorili kad sam im trazio neke dodatne informacije o televizoru.
        Reci mi kakva mu je slika ako si ga video uzivo?

Member
        Na forumu od
        Jan 2016
        Poruka
        38
        Postovani,
        43ADS314MU raspolaže sa 1.5 GB Ram memorije i 8 GB raspoložive memorije. Android 9.0
        Moze da deli ekran sa telefonima koji imaju Mirror Share funkciju (Huawey). Za ostale telefone ne garantujemo.
        Meni su ovo odgovorili kad sam im trazio neke dodatne informacije o televizoru.
        Reci mi kakva mu je slika ako si ga video uzivo?
        Video sam ali na kratko, i to samo onaj pocetni ekran sa aplikacijama, nista vise tako da nista ne mogu vise da kazem. Na nalepnici na panelu je bila ta oznaka sto sam napisao u prethodnom postu, guglajuci sam video to sto i napisah, ali ne razumem se preterano u tu tematiku. Tako da sam i ja voleo malo vise informacija iz prve ruke.

Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 45678

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •