Šta je novo?

Vox tv - pitanja

joojant200

Čuven
Učlanjen(a)
23.12.2001
Poruke
1,956
Poena
755
Moja oprema  
Tablet
Lenovo t something
Mobilni telefon
Huawei P40
Pametni uređaji
Fenix 7s ss, Xbox series X
Treba mi drugi tv u kuci.

Nisam se nesto odusevio sa trenutnim odnosom ponuda/cena jeftinih LG televozora, pa reko mogao bi probati Vox 39-43" i jos uzmem na karticu na rate.

To je turski proizvodjac? Koji su jos brandovi od istog proizvodjaca?


-Ali tehnicke specifikacije ne postoje niti za jedan tv, ono na sajtu je smesno, niti postoji uputstvo za upotrebu na sajtu.
https://www.voxelectronics.com/vox-televizori/
-Vidim da im je panel 1080p. Da li se zna koji je tacno panel u pitanju, koji je odziv i ugao gledanja?
-Kakvi su zvucnici, koje jacine?
-Koji je soc na ploci?
-Sta im znaci CMP? Da li ima paralelu sa CMR? ili sa LG oznakama?
-Sta im znaci wifi reday-moze da primi wifi adapter - kakav/posto? Da li takav tv ima utikac za zicanu mrezu, ako ima da li mi onda ni ne treba adapter ako necu wifi, a hocu smart preko kabla?
-Da li ima neke logike u tim njihovim nazivima uopste?
40DSA311G (zvucnici?)
43YB650 (2x 6W zvucnici?)
43DSM470B (2x 10W zvucnici?)

Prva dva broj su dijagonala, zadnja oznaka je boja, osim ako stoji U kada je uhd.
Sta im znace slova?
A-android ako je prva oznaka, a sta je kad je 3.ca a nije analogni tuner posto je tuner t2/c?, D-direct led? S-Slim, mogao bi biti i smart ali na svakom stoji S oznaka pa pa sam lupio slim?? W-wifi? Y- mi deluje da je neka dobra oznaka???
zadnja 3 broja su pretpostavljam oznaka modela i nemaju nikakve logike?

Mislim Kod Samsunga i LG-a ima logike svaka oznaka pa pretpostavljam da i ovde ima? :)
 
Prijatelji, imam Vox televizor ne znam koji ali znam da ima ili 42 inca ili 44 i da je smart.Imam problem sa smartom.Naime kad hoću da uđem u neku aplikaciju u smart tv onda je učita(nekad ni ne učita odmah izbaci nazad) radi 10 sekundi i pojavi se crn ekran i nazad me vrati na smart aplikacije.Šta može da bude do toga.Imam garanciju ali je Crnogorska a trenutno živim u Srbiji(gdje je i tv trenutno) tako da očigledno garancija ne važi.Oni su mi preko fb-a rekli da zovnem njihovu poslovnicu i da dođe majstor ali ne znaju koliko košta popravka.Ako ko zna šta može da bude neka mi napiše a ako treba još informacija ili snimak slobodno tražite snimiću pa ću vam okačiti!Pozdrav
 
Hvala ti puno.Živio!
 
Danas stigao Vox 50wos315B ,brutalan daljinski sa ziroskopom tv za 36k :D lg operativni sistem ,nadam se najboljem i dugo godina koriscenja
 
Drugari, imam pitanje. Juče je ćale kupio Vox, moram da kažem da je slika dosta dobra, čak i više od toga. Međutim danas je imao problema u vidu seckanja, zamrzne na sekundu, mada to nije bilo na svakom programu, Sport Klub, Pink, Happy...dok recimo na B92, RTS ni da secne. Da li je to potencijalni problem do televizora ili može biti nešto drugo?
 
Proveri jacinu i kvalitet signala na tim kanalima
 
Kako gledas kablovsku,preko eon boxa ili imas karticu u televizoru?
 
To onda ne bi trebalo da je do televizora.Ne znam gde je informacija o signalu na d3 uredjaju. Imas verovatno negde u meniju samog d3 uredjaja. Verovatno ti je slabiji prijem tih kanala. Proveri da li ti je dobro ,,uboden,,kabal u d3 uredjaj.
 
Hoću, hvala Gileb. Ja sam eto iz očaja pozvao Sbb call centar i rekla mi je operaterka isto što i ti, da proverim taj beli kabl koji ide u D3 uređaj koji ima onu iglicu. Hvala ti još jednom.
 
Poz, nabavio sam Vox smart Tv, 65DSW400U, naime, u browser aplikaciji mi prikazuje kursor od usb miša, ali na YouTube app nemam kursor, tj miš mi ne radi, samo usb tastatura?! Kako se aktivira miš, da li je rešivo?
 
Pozdrav svima
razmišljam da uzmem Vox 50A11U314B 4K ultra hd,pa me interesuje da li neko ima iskustvo sa ovim modelom?

 
Upravo sam zamenio Chromecast sa ovim novim modelom Apple TV-a, ali ne mogu nikako da namestim podesavanje zvuka na daljinskom od APT, tj. ne mogu pojacavat ili smanjivati zvuk niti mogu da mutiram TV. Ali kad povezem AirPods sa APT, onda radi sto me navodi da je do TV-a. Jel ima neko podesavanje da se namesti? CEC je ukljucen.
 
Da pitam nekog ovde ko ima ovaj tv VOX 55WOS315B ili 50WOS315B SMART. Zanima me kakvu sliku ima i zvuk i kako je neko od vas ko ima ovaj TV zadovoljan

Vrati se na prethodnu stranicu, imaš par objašnjenja..
 
Vrati se na prethodnu stranicu, imaš par objašnjenja
Hvala ti puno sve procitao.
Da li znas mozda koj panel koristi VOX 55WOS315B jel IPS ili AV i da li ima softversku nadogradnju sa neta, to niko nije napisao. Hvala unapred na odgovoru
I zanima me posto svi kazu da ima los zvuk koji soundbar kupiti za ovaj tv
 
I zanima me posto svi kazu da ima los zvuk koji soundbar kupiti za ovaj tv
 
Mogu nekog da zamolim ko ima VOX 55WOS315B da mi izmeri metrom duzinu od nogice do nogice nasta stoji tv da vidim da li ce mi stati na tv komodu
Sramotame da odem u radnju neku da merim tv
 
Mogu nekog da zamolim ko ima VOX 55WOS315B da mi izmeri metrom duzinu od nogice do nogice nasta stoji tv da vidim da li ce mi stati na tv komodu
Sramotame da odem u radnju neku da merim tv
107cm da bude u knap. IPS je panel, zvuk ocajan ali ima i 3.5mm za eventualno neke dodatne zvucnike, slika je veoma dobra uz podesavanja kojih ima mnogo s tim sto je crna malo izrazenija pa se treba privici. WebOS radi perfektno. Sve u svemu za za cenu po kojoj se prodaje nema greske
 
Dobio 3 nadogradnje od februara...Sve je ok, osim zvuka...Koristim Vivax SP-7080H... Odličan sistem i zvuk, povezan preko hdmi arc (oko 8k)

 
Posle 2 meseca koriscenja vox-a ja prezadovoljan,nakacen na 2.1 sistem,daljinski sa ziroskopom prava stvar.. rade aplikacije i brzo i stabilno,bila je skoro nadogradnja neka
 
Nazad
Vrh Dno