Šta je novo?

Xiaomi Mi Note 3

Јел може неки линк за апк пошто ја ненађох нигде.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Naravno, izvoli.
https://androidfilehost.com/?w=files&flid=217791

Nemam trenutno volje a ni vremena da se još igram sa GCam verzijama.
Od probanih desetak stabilnih buildova (probao sa raznim setovanjima) jedino MGC_5.1.018_A7.0H_AllAuto.apk (bez podešavanja verzija) ok pegla noise, ali zato daje izražen zelen ton slici.

Ko bude zadovoljan sa nekom Gcam neka podeli verziju (i podešavanja ako ih ima).
 
Hvala puno za link ali nista be roota :(
 
Направили телеграм групу па нам се придружите да пљујемо сиоми док не избаце нови глобал стабле и дев глобал јер кукање индијаца на миуи форуму нам није довољно :)



Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Sutra mi stize plavi model, bilo je i vreme da prelomim odluku sobzirom da sam otvorio temu, nikad nisam imao flegsip telefon tako da imam velika ocekivanja, videcemo sledecih dana, javljam utiske u svakom slucaju.
 
Prodje jos jedan petak bez global dev roma...


Mi Note 3 via Tapatalk
 
Sutra mi stize plavi model, bilo je i vreme da prelomim odluku sobzirom da sam otvorio temu, nikad nisam imao flegsip telefon tako da imam velika ocekivanja, videcemo sledecih dana, javljam utiske u svakom slucaju.
Nisam znao da ga vode kao top model. Više sam mislio da je sada neka viša srednja klasa, a mix da je zauzeo njegovo mesto kao top model.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Неки га воде као топ средња неки као нижа флегшип. Мислим да то више не одређују спецификације већ искључиво цена. Да је ми мих 300е био би и он средња класа, били би свуда наслови " premium midranger" или тако нешто као што је сад. Читао на неком форуму и у рецензију наведено да је чињеница да је премиум та што је сиаоми ангжовао оног певача да га промовише. То наводно не раде са мидрејџерима. Оно што је смешно је да још нема надоградње на нови стбле билд. Комично. Мени је ок и за три месеца ако избаце мада видим људе који дуго користе сиаоми кажу да се овако нешто никад није десило.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Da, ne znam kojoj klasi tacno pripada ali je iznad proseka u svakom slucaju, sad trenutno koristim Nokiu 5 a pre toga sam im Huawei P8 lite, pa bi ovaj Xiaomi trebalo da mi bude znacajno unapredjenje.
 
@kidence Jel ima nekog objasnjenja sto ovoliko kasni update za Mi Note 3 ? Jedan global pustili od kad je uredjaj lansiran. Da nemas ideju neku mozda ?

Ja stvatno ne mogu da se na bilo sta pozalim kod ovog telefona. Mozda eto sto ga Xiaomi tupi sa ovim nadogradnjama i sto je kamera losija nocu ( koliko sam video to su ipravili na china dev romu ali opet da napisem posto je na globalu jos uvek takvo stanje).

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Nema veze , malopre nasli na netu procurelu beta verziju global roma za mi note 3 lik flesovao i radi pokazuje 7.1.1 beta global i datum 01.12.2017. tako da je sad vremensko pitanje kad ce da je oficialno pojavi neki kazu mart.
 
Poslednja izmena:
Mislim da je malo slabija podrska za Global rom jer je to CN verzija telefona... Oni guraju za CN redovno update, dok Global rom nije primaran u toj prici. A ima i SD660, pa mislim da ga malo i to koci... imali su oni tu istu pricu sa Redmi 4 prime, tako da nista novo...
S'druge strane nema Global Developer rom, pa nema ko ni da testira rom da bi te promene bile usvojene za Stable verziju...


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Stigao je plavi model, za sad sve ok, ovaj plavi je tamno plavi sto je super je sam mislio da ce biti drecaviji. Da li neko moze da mi kaze da li mogu da zamenim mesto Back i Meni dugmeta?
 
Settings, additional settings, buttons...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
@kidence pojavila se beta global verzija lik flesovao i kaze da je super. Build je od 01.12.2017. valjda ce uskoro da puste. Uzgled, da li moram da otkljucam bootloader da bi preao sa stable na dev ?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Ne, samo skines recovery rom, kopiras na fon, pokrenes updater app, desno gore tri tackice, choose zip i flesnes taj rom. Sve ti brise sa telefona.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
@kidence hvala.

Meni se telefon ne zagreva nista drasticno tokom punjenja sa fabrickim. Nego sam hteo da rasteretim bateriju malo i produzim joj vek.


Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Ko puni nocu, 1A punjac i uzivancija... Bateriju "ne ubija" punjenje i praznjenje, nego zagrevanje tokom punjenja.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
To za brzo punjenje i drndanje baterije mi je od samsunga. Mislim da kod sestre ka d se ukljuci opcija prijavi odmah da nakon duzeg koriscenja te opcije baterija se brze prazni posle. Da su ****no normalni telefoni pa zamenis posle ko covek a sa ovim staklima pozadi... Mozda se ljudima to zaista svidja ali meni je staklo na zadnjim stranima telefona samo nesreca koja ceka da se desi. Bolje i plastiku da su stavili.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Nema tu ni s od stakla :) Tako da ne brini...to je samo lepo ispolirana plastika...
 
Sta god da je, ali na udarac puca, tako da obavezno kupite neki bolji bumper, ovaj koji ide uz telefon je jako slab.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Nisam imao puno vremena da se igram sa telefonom, za sad su dobri utisci, detaljnije utiske cu napisati ovih dana. Primetio sam da ekran daje malo blede boje, ali to cu se navici. Desava mi se da svremena na vreme skroz izgubi signal mreze, i onda ga vrati posle 10ak sekundi, da li se jos nekom to desavalo? Inace sam na mts-u
 
Nisam imao puno vremena da se igram sa telefonom, za sad su dobri utisci, detaljnije utiske cu napisati ovih dana. Primetio sam da ekran daje malo blede boje, ali to cu se navici. Desava mi se da svremena na vreme skroz izgubi signal mreze, i onda ga vrati posle 10ak sekundi, da li se jos nekom to desavalo? Inace sam na mts-u
Da, to sam i ja primetio, bar ovde na poslu. U gradu nemam tih problema. Navodno telefoni sa manjim "stepenom" zracenja imaju malo slabiji prijem signala. Slicno mi se desavalo i sa LG G3.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Nisam imao puno vremena da se igram sa telefonom, za sad su dobri utisci, detaljnije utiske cu napisati ovih dana. Primetio sam da ekran daje malo blede boje, ali to cu se navici. Desava mi se da svremena na vreme skroz izgubi signal mreze, i onda ga vrati posle 10ak sekundi, da li se jos nekom to desavalo? Inace sam na mts-u
Ekran podesavas u opcijama. Meni je vuko mnogo na plavo pa sam podesio. Ja nisam primetio da mi gubi signal uopste niti se neko zalio da sam nedostupan. Koju mrezu koristite ? Ja sam Telenor.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Da li je normalni da mi bateriju najvise trosi Cell standby?
Screenshot_2018-02-06-14-58-43-406_com.miui.securitycenter.png
 
Ista prica i kod mene...
na kom si rom-u?
 
Ja sam na 9.1.3 Beta otprilike isti rezultati, mislio sam preci na 9.1.4 global da vidim hoce li se ista promjeniti, ali izgleda ne bi...
Mozda se sa nadolazecim romom nesto popravi, ali ne smeta mi ni ovako, posto iz dana u dan ne vidim da mi nesto nenormalno trosi bateriju (nao npr na S6 sto sam imao xD ).

Mi Note 3 via Tapatalk
 
Evo i moj slucaj...
caf8ae324342000b0f180cc54e9ff807.jpg


Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno