Šta je novo?

Xiaomi Mi Note 3

Jel jos nekome brljavi battery podesavanje za aplikacije? Kao da sam menja podesavanja

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Miui 11 ?

Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
 
Da, zadnji global

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Ljudi kad mi se zakljuca telefon sve mi se pali svijetlo i posto ga otkljucam uvijek mi je pokrenut google i neki discoveri, nema sanse da mogu da ga iskljucim ono sam radi posto je telefon zakljucan, postavicu skrinsot posle....
Kako ovo maci?
Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
 
Kad otkljucam ovo mi pomazuje i zbog ovoga mi se telefon aktivira svakih 3-4 sekunde iako je zakljucan....
7a7530cb91e350f5eda7d24894dc6fbf.jpg


Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
 
Ogroman update za ovako malo novih stvari. Jel probao neko? Global stable Screenshot_2019-12-30-18-25-50-560_com.android.updater.jpg
 
Planiram da menjam Mi note 3 za Mi mix 2s uz doplatu od 70e, da li neko ima iskustava sa mi mix 2s?
Najvise sam se odlucio na menjanje telefona jer mi je nakon miui 11 updeta prestale da stizu notifikacije na fitbit, a i treba mi neka promena :)
Pretpostavljam da je procesor sd845 dosta bolji, mada ni sd660 nije kilav, ali ne znam da li ima jos neke prednosti, pre svega kamera, da li je ista ili bolja?
 
Poslednja izmena:
Gora, pogotovu prednja. Imas tesove pa pogledaj.

Ja sam hteo oduvek mi mix telefon i skoro za 249 e sam našao nov mi mix2s odgledao recenzije i shvatio da je bacanje para.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Planiram da menjam Mi note 3 za Mi mix 2s uz doplatu od 70e, da li neko ima iskustava sa mi mix 2s?
Najvise sam se odlucio na menjanje telefona jer mi je nakon miui 11 updeta prestale da stizu notifikacije na fitbit, a i treba mi neka promena :)
Pretpostavljam da je procesor sd845 dosta bolji, mada ni sd660 nije kilav, ali ne znam da li ima jos neke prednosti, pre svega kamera, da li je ista ili bolja?

Da li si probao da otkljucas bootloader i nabacis EU MIUI, ili PixelExperience?
 
Ja presao na eu stable, odlican je.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Jel ima neko da prosledi neki kratak tutorijal za apdejt androida i miuija? System update mi ne nudi da ga apdejtujem iz telefona
 
Danas stiglo Screenshot_2020-02-28-17-14-00-963_com.android.updater.jpg
 
Aha, bio update, nista znacajno.
Ja cekam novi LOS trebalo bi da bude uskoro.

Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
 
Šta će to promeniti što dobije nadogradnju? Svakom nadogradnjom je isti, barem meni, nevidim neku razliku. Mogli su ubaciti novi softver za kameru da ubace neke nove dodatke, otkljucati ga za google kameru. Ovako ništa novo neće se desiti. Ja se razmišljam da pređem na note 10 pro, da probam tu zver, nešto novo.
 
Ne očekujem da će se dobiti bilo šta novo, nego eto subjektivni osećaj da ni posle toliko vremena nisu zaboravili ovaj telefon.
Isto razmišljam da u narednih mesec-dva pređem na nešto novo pa taman da vidim kako ljudi iz ove teme razmišljaju.

Mi 9T i Mi Note 10 serija su mi za sad jedini kandidati. Eventualno POCO F2 dok izađe i da vidimo cenu posle nekog vremena (mada mi se ne plaća procesor iz 865 serije koji neću nešto specijalno ni koristiti)
 
I ja sam hteo Mi9t pro da uzmem , baš se dvoumio između mi note 10 pro i njega, al mi i ovaj uspunjva sve zahteve, čak i zahtevne igrice, a kamoli mi note 10 pro koji ima brutalnu kameru, a solidne perfomanse, 8/256gbz vrh.
Da zanimljivo da ni posle 2 godine nisu zaboravili mi note 3, što je pohvalno, moj stari redmi note 3 pro je dobijao ja mislim 2 godine nadogradnje i onda vise ne.
Poco f2 najavljuju cenu od 600 eura, što je premnogo para, danas je valjda premijera.
 
Jel postoji opcija "face unlock" na ovom telefonu. Pokusavao sam da promenim region na taiwan, india itd...ali ne pomaze. Zadnji apdejt je na telefonu MIUI 11...

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Negde pre kao da sam video da smo planirani za 3. talas. Mada nigde nikakvi datumi konkretno
 
Izasla 12ica ali je sve zakrceno

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Kako misliš zakrceno?
 
Mozda misli na servere odakle se skida update pa ide sporo ili uopste nejde. Mada sve zavisi od regiona do regiona kako pustaju update.
 
Jel stigao ikome OTA?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Pise da ima apdejta ali su mirrori offline

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Jel nekome proradio ovaj update?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno