Šta je novo?

Xiaomi Mi Note 3

Što se tiče prljave mrežice od zvučnika, ipak sam odneo u servis jer nisam imao tako malu iglicu da bockam. Kaže čovek 2 sata posla, imaju 2 mrežice ne bi ni moglo spolja nego morao skroz da rasklopi.
Sad se čuje čini mi se bolje nego ikad, napolju držim na nekih 60-70% jačine i taman.
Hvala svima na pomoći.

Pišite utiske za pie global vi koji ste odradili update :)
 
Isto ko oreo jedina razlika dark mod, sad sam doso kuci pa cu da vidim da ubacim GCam.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Kamera je po meni ocaj, bukvalno su nas zavrnuli za sve sto su mogli, nema AI, nema auto HDR, nema prednji blic... Ako rootujete sto stvarno preporucujem dobijete GCam + ima mod za sve ovo gore navedeno da se ubaci u stock kameru. I ja bih voleo GCam out of the box ali na zalost to nikad na ovom telefonu nećemo da vidimo. Za mene je GCam jednostavno neophodan da bi ovaj telefon zaista bio top sto i jeste i u 2019. ( Po meni i dalje bolji od redmi note 7 i ostale kompanije).


Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Telefon je top i biće dugo vremena. Nisam uspeo da rutujem, probao više načina i ne vredi, ne znam.:) Pa mi je kamera stock, meni je kamera top,lično mi je bolja od samsunga s7 i s8 noću, uporedio. Al aj daj link sa tačno ulustvom na srpskom kako da rutujem i stavim tu kameru, da vidim to čudo od google camere koju hvale svi.:)
 
Meni je posle apdejta wifi sleep pobrljavio. A ne mogu da nadjem gde se ispravlja. Gubi wifi cim ode u spleep.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Imam problem sa punjenjem napunila se vjerovatno prasina na mjesto dje ulazi usb u telefonu, kako to ocistiti , ili kako otvoriti poklopac uopste, na yt to izgleda mnogo komplikovano.
Hvala unaprijed.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Ljudi moze li neko od Vas da mi da video klip dje je objasnjeno kako da instaliram g cam i prethodne one stvari da uradim da bih mogao da imam g cam na telefonu. Vidjeh od drugarice slike preko Gcam na redmi note 7 ,poludio sam kako su mocne. A odavno me je moj Note 3 smorio i ocu nesto novo da ubacim ,jer mi je kamera postala bezeveze pa cu rizikovat garanciju nema veze.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Nije mora root i fix za gcam, imaš na xda moj post how to, ali ako ti nije jasno posalji mi na PP pa cu da pojasnim u korake tacno.

Sto se toce prasine uzmes cetkicu za zube i njom protrljas usb C ulaz j iscackas sta ima unutra, isto i zvucnik i mikrofone.

Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nije mora root i fix za gcam, imaš na xda moj post how to, ali ako ti nije jasno posalji mi na PP pa cu da pojasnim u korake tacno.

Sto se toce prasine uzmes cetkicu za zube i njom protrljas usb C ulaz j iscackas sta ima unutra, isto i zvucnik i mikrofone.

Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
Poslao sam ti pp, mozes li mi link poslati tog posta?
Je to na ovom sajtu ili na xda forumu? Ne mogu da ga nadjem izvini molim te.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
posle apdejta na pie mi je oslabio signal za wifi ali samo na poslu, ne i kod kuće, što se baterije tiče nisam primetio razliku. Dark mod mi se baš sviđa i to mi je trebalo mada radi samo na nekim aplikacijama
 
Jel u oktobru stiže miui 11?
 
Hvala, ali kad do sad nisam uradio root i unlock neću ni sad. Čeka se global stable update :)
 
Koliko znam ne može gcam bez roota ovde
 
Rece neko iznad da moze

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Pogledaj Realme X2 posebno obrati paznju na to koliko je dobra video stabilizacija. Kod nas ga jos nema ali ja gledam da cim nadjem nacin da ga uvezem bice super zamena za MN3. Inace ima SuperAmoled + SD 730G procesor.

Inace izaso je MIUI 11 Global Stable danas.

Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
 
Ja izludjeh od ovih notifikacija ovo pisti i kad treba i kad ne treba, ne znam ljudi vise kad mi stize poruka i koji je vise djavo zapistao....
Jeli ima jos neko probleme sa notifikacijama ?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Oni svakom nadogradnjom moraju nešto da pokvare. Taman su kameru rešili prethodnom nadogradnkom, sad je katastrofa, spora, slika tamno.
 
Samo GCam bajo moj :D Evo sad 7mica poceli da je peglaju moze da se koristi. Ima onaj astro mod moram da probam. Mada neki pakistanac na grupi izvlaci neverovatne slike sa stock kamerom ali u pro modu. Nisam ja za to. Izvadis slikas stavis u dzep. Ako trebam da se namesta 5 minuta kupicu dslr pa cu da secam.

Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
 
Kako bre komplikovano, jel si instalirao GCam ? Ako si doso dotle onda je lako.

Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
 
Nisam uspeo ni da rutujem telefon, to kako sam ja pre rutovao nije mogli, neće, a za druge načine ne znam.
 
Kako si ga pre rootovao ?

Otljucas BL
Ubacis TWRP
Flesujes magisk
Kroz magisk flesujes cam2api fix
I to je to
Medota je ista od pocetka nista se nije menjalo.


Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
 
Kako si ga pre rootovao ?

Otljucas BL
Ubacis TWRP
Flesujes magisk
Kroz magisk flesujes cam2api fix
I to je to
Medota je ista od pocetka nista se nije menjalo.


Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
Ti pomenu skoro da ima nacina da se ubaci gcam bez rutovanja. Cak si i nudio uputstvo ali ga nisi poslao.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Jel jos nekome brljavi battery podesavanje za aplikacije? Kao da sam menja podesavanja

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno