Šta je novo?

Xiaomi Mi Note 3

Bez sale ljudi, jeli imao neko slican problem?
Moze li ovo da bude do konektora nesto?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Je l' ti se pregreva pri punjenju? Mozda se rasiri taj metalni deo na konektoru pa ga pri punjenju izbaci. Nisam cuo da se nekom nesto slicno desavalo.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Probaj drugi kabal. Verovatno je problem u njemu. Tj u konektoru koji ulazi u tel, hoce cesto da strada kada se puni a koristis tel, pa se cesto konektor mrda i olabavi.
Bez sale ljudi, jeli imao neko slican problem?
Moze li ovo da bude do konektora nesto?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Mogu da zamislim da micro USB ispada I da se tako nesto desava Ali USB C. Drugi dizajn konektora totalno.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
To se i meni dešava .. los je USB C na mi note 3 , ali zameni kabal pošto je on još lošiji .. ja sam uzeo onaj kvalitetan aukey kabal i sada puni stalno bez prekida

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Ovo je kabal koji je dosao sa njim u paketu.
Telefon crn, a kabal bijeli ,svega ima danas .

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Drugo pitanje , da li ste zadovoljni sa kamerom?
Da li se moze poboljsati,telefon je pod garancijom pa svako cackanje bi dovelo do njenog gubljenja, nego ima li ovako neki prost nacin za njeno poboljsanje?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Ne.
Drugo pitanje , da li ste zadovoljni sa kamerom?
Da li se moze poboljsati,telefon je pod garancijom pa svako cackanje bi dovelo do njenog gubljenja, nego ima li ovako neki prost nacin za njeno poboljsanje?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Jedan dobar video usporedbe stock kamere i google. Stock je ona slika gdje zelenim slovima sitno piše 27 mm, a kod google kamere piše 26 mm. Na brzinu sam pregledao i stock u dosta slučajeva čak i bolje izgleda, oštrije....inače ovo mi je lijep način pomoću faststone programa, za uspoređivanje slika.

LINK
 
Ne.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Pa onda cu da napisem odje da kao korisnik nisam zadovoljan sa kamerom. Nista specijalno nije ,nije ni prelosa , ali nije ni onoliko koliko su je hvalili. Moje misljenje, ne bih da zalazim u detalje ,vec samo da kazem i da ostavim svoje misljenje,da sam se razocarao u sve one testove silne i preporuke ljudi .
Ne bih nikog da targatiram, ovo je cisto moje misljenje.


Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kamera je dosta bolja u ll uslovima sa gcam , po danu su sve kamere skoro iste

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Bez GCam nista takodje za mene je senzor prednje kamere bolji i bolje odradi hdr nego zadnje. Moj licni utisak. Sony is over rated sto se mene tice.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Da , prednja je brutalno radila sa gcam. Skoro kao na 5x što je za svaku pohvalu

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Sad bih ga zamijenio za Samsung a8 da mogu , da sam znao da je ovakav telefon. I da napomenem da je zvuk u slusalicama nikakav,kamera nista specijalno za 360 eura koliko sam ga platio u mom slucaju,vise sam ocekivao, dal je do mene ili je u cjenovnom rangu nista bolje nema to ne znam. Ali za mene kome je na svakom telefonu slusanje muzike i kamera prioritet ovaj telefon mene ne islunjava moje zahtjeve.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Mnogo je 360e za njega , mada pitanje kada si ga kupio.
Npr ja sam moj star 4meseca u odličnom stanju prodao za 180e.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Mnogo je 360e za njega , mada pitanje kada si ga kupio.
Npr ja sam moj star 4meseca u odličnom stanju prodao za 180e.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
Prije 2-3mjeseca u crnog gori je toliko kostao ,i to je bio u samo jednu prodavnicu koja je ista kao u bg cini mi se. Takve su cijene njega ovdje bile,opet ti kazem svuda sam ga trazio i jedva sam ga nasao ,cak su mi ga porucili iz bg.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Meni je zvuk vise nego solidan na slusalicama, samo mi nedostaje ulaz od 3.5mm. Sto se tice kamere, nije nista spektakularno, ali kad se opali vise puta ispadne solidna slika. Nikad nisam imao skuplji telefon pa da uporedim sa njim, ali ne bi ni bilo fer uporedjivati sa telefonima od 500e.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Meni je zvuk vise nego solidan na slusalicama, samo mi nedostaje ulaz od 3.5mm. Sto se tice kamere, nije nista spektakularno, ali kad se opali vise puta ispadne solidna slika. Nikad nisam imao skuplji telefon pa da uporedim sa njim, ali ne bi ni bilo fer uporedjivati sa telefonima od 500e.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Prosli telefon mi je bio xiaomi mi4c , on je sad vise stari model,trenutno mi ga stari koristi. Slagao bih a i mnogo bi bilo kada bih rekao da je 2puta jaci i bolji zvuk, ali da je ocigledno bolji cistiji i ljepsi za dosta to jeste stvarno,a to je telefon koji sad mislim na trzistu da i ne postoji, a kupljen je preko alija za 130eura prije nekoliko godina i to sa sve dodatnom opremom .

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Ok, google kamera je bolja za mračnije fotke zbog HDR+. A je li moguće imati stock i google kameru istovremeno instalirane, pa koristiti po potrebi, ili jedna isključuje drugu ?
 
@idemobre Da nisi ti kukao na hrvatskom bug forumu u vezi sa note 3? ;)
U svakom slucaju, zavisi koje sluske imas, a ako imas global rom, zvuk je tisi u odnosu na china.
Resenje problema vrlo lako, prodas i kupis drugi fon ;)

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Ok, google kamera je bolja za mračnije fotke zbog HDR+. A je li moguće imati stock i google kameru istovremeno instalirane, pa koristiti po potrebi, ili jedna isključuje drugu ?
Moguće je .. ja sam za video koristio miui kameru a za HDR+ google

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
@idemobre Da nisi ti kukao na hrvatskom bug forumu u vezi sa note 3? ;)
U svakom slucaju, zavisi koje sluske imas, a ako imas global rom, zvuk je tisi u odnosu na china.
Resenje problema vrlo lako, prodas i kupis drugi fon ;)

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

Ne, ne idem dalje od granica Cg-RS i RSpr [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23].

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Kupis telefon do 250e u uvek si zadovoljan kupis preko i nikad nisi. To mu tako dodje. Da li bi opet kupio MN3 - da.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Sad bih ga zamijenio za Samsung a8 da mogu , da sam znao da je ovakav telefon. I da napomenem da je zvuk u slusalicama nikakav,kamera nista specijalno za 360 eura koliko sam ga platio u mom slucaju,vise sam ocekivao, dal je do mene ili je u cjenovnom rangu nista bolje nema to ne znam. Ali za mene kome je na svakom telefonu slusanje muzike i kamera prioritet ovaj telefon mene ne islunjava moje zahtjeve.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Za te pare si mogao uzeti mi mix 2, ali dobro.
 
Jeste da je dodao jos 50e . Kad smo mi kipovali telefon mi mix2 je bio 400e. Ja sam se razmisljao da li sa dodam još ili ne i odustao sam.
Za te pare si mogao uzeti mi mix 2, ali dobro.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Jedan dobar video usporedbe stock kamere i google. Stock je ona slika gdje zelenim slovima sitno piše 27 mm, a kod google kamere piše 26 mm. Na brzinu sam pregledao i stock u dosta slučajeva čak i bolje izgleda, oštrije....inače ovo mi je lijep način pomoću faststone programa, za uspoređivanje slika.

LINK

realno bolji stock lol, lozite se na gcam bezveze... tj ako cemo najrealnije vrlo je situaciono...

kamera dnevna je full, totalno... kamera nocna je tek prosek i ovo moze da smara nekoga kome je to bitno, realno i ja sam ocekivao malo vise od nocne kamere sreca pa mi nije bitna uopste...

sve ostalo na telefonu je super, ja ne znam o cemu pricate da je zvuk slab, ja nemam problem nikakav, sony neke sluske od Z2 cini mi se i sve radi super...
 
Poslednja izmena:
Lično gcam I stock u ll su nebo i zemlja. Znam šta pišem ..
Npr stock kameru u ll bih ocenio sa 3/10 a gcam 8/10. Bukvalno je tolika razlika.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno