Šta je novo?

Xiaomi Mi Note 3

Imas na KP sa 4gb rama.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Oseti se više Rama. Tako da uvek ako možete idite na 6gb
 
eto razmišljao sam, čisto radi veličine fona i 18:9 ekrana (koji mi nikako nije legao), da zamenim rn5 za mn3.

ali evo vidim, 8 meseci je prošlo od izlaska, ovaj fon i dalje nema global developer rom i zastao je na starom 9.5.3. build-u... to me odbija i smeta mi, jer volim redovna miui ažuriranja (kao na rn4x), a s druge strane ne znam šta bi drugo uzeo u razmatranje, a da nije prevelik i da nije ona glupost od 18:9 ekrana.
 
Mi6 ti ostaje jedina opcija od Xiaomi-a. Odlicna opcija.
Imas 6GB varijantu za 320e, nov na kp.
 
najgore što nema nikakva druga opcija za oko 200-220 evra, osim eventualno nokie 6 2018, a mi6 mi je preko budžeta kojeg bi dao.

ima li neka treća alternativa?
 
Mi note 3 kako je vec receno, ali u to je van budzeta, plus kazes update-ovi ti jako bitni.
Ne znam, nisam pametan, svi sad furaju 18:9.
 
eto razmišljao sam, čisto radi veličine fona i 18:9 ekrana (koji mi nikako nije legao), da zamenim rn5 za mn3.

ali evo vidim, 8 meseci je prošlo od izlaska, ovaj fon i dalje nema global developer rom i zastao je na starom 9.5.3. build-u... to me odbija i smeta mi, jer volim redovna miui ažuriranja (kao na rn4x), a s druge strane ne znam šta bi drugo uzeo u razmatranje, a da nije prevelik i da nije ona glupost od 18:9 ekrana.

da 9.5.3.0 je opasno zastareo rom u odnosu na 9.5.6.0 prosto covek da place... i miui ce MN3 da dobije sa mesec dana zakasnjenja, kuku lele, kako preziveti tih mesec dana?!

zadnje vreme doslo
 
da 9.5.3.0 je opasno zastareo rom u odnosu na 9.5.6.0 prosto covek da place... i miui ce MN3 da dobije sa mesec dana zakasnjenja, kuku lele, kako preziveti tih mesec dana?!

zadnje vreme doslo

9.5.13. već odavno aktuelan.... nije to toliko bitno kad će, nego sama činjenica da nema global developer rom. a znamo šta to znači.
 
9.5.13. već odavno aktuelan.... nije to toliko bitno kad će, nego sama činjenica da nema global developer rom. a znamo šta to znači.

znaci da ste svi opsednuti cinjenicom "nesto za nista", dal ste zaista nekad videli neki pravi dobitak updateom softvera? ja ekstremno retko, pogotovo 1.0.XX na 1.0.XX (u prevodu, minorna revizija), vise puta sam propatio zbog upgradea softvera nego sto sam zaista dobio ista... kukali su svi ovde kad ce taj 9.5.3 pa kad ce 9.5.3, stigao 9.5.3 i svi rekli grupno "meh"... i istu pricu cete furati na svaki 1.0.0.0.0.0.0.0.XX kako je pitanje zivota i smrti :D

isti vas poriv pere ko mog caleta koji kupi S9 a sms ne zna da posalje, slikao je dve stvari u zivotu ali *mjau**mjau**mjau* ima "najbolji telefon", ne zna sta ce snjim al zna da ga oce :D tako i vi, ne znate sta ce vam al vam treba ko leba

ima još jedna opcija na koju sam slučajno naleteo... meizu 15, samo da se pojavi kod nas.

ima, za 450e
 
Poslednja izmena:
stigla mi maska danas sa alija.Mogu reci da je mnooogo bolja od fabricke.Malo je samo deblja od fabricke,napravljena od finog mat silikona.rupe sve posebno isecene tako da manje prasine ulazi,kamera i blic malo izdignuti.I dobra stvar je da napred ima vecu zaobljenu ivicu onu tako da prasina ne moze da udje ispod full cover stakla sa strane. 2 crne me izasle oko 350din bez otvaranja na carini.
https://www.aliexpress.com/item/Matte-Phone-Case-For-Xiaomi-mi-note-3-Case-full-Soft-Silicone-TPU-Back-cover/32857779137.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.64f54c4dZiNyP6
 
znaci da ste svi opsednuti cinjenicom "nesto za nista", dal ste zaista nekad videli neki pravi dobitak updateom softvera? ja ekstremno retko, pogotovo 1.0.XX na 1.0.XX (u prevodu, minorna revizija), vise puta sam propatio zbog upgradea softvera nego sto sam zaista dobio ista... kukali su svi ovde kad ce taj 9.5.3 pa kad ce 9.5.3, stigao 9.5.3 i svi rekli grupno "meh"... i istu pricu cete furati na svaki 1.0.0.0.0.0.0.0.XX kako je pitanje zivota i smrti :D

isti vas poriv pere ko mog caleta koji kupi S9 a sms ne zna da posalje, slikao je dve stvari u zivotu ali *mjau**mjau**mjau* ima "najbolji telefon", ne zna sta ce snjim al zna da ga oce :D tako i vi, ne znate sta ce vam al vam treba ko leba



ima, za 450e
@crusader
00bcc9b482fc6a38067b52f73a7b5505.jpg


Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Ima li neko problem sa signalom, tj imam dnevno makar jedan propusten poziv od 10ak otprilike. A to mi je prilican problemcic zbog posla :I

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Mts mreza ?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Nije do telefona, nego do mreze...ako koristis 4g, vrati na 3g pa testiraj...trebalo bi da sve radi bez problema.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ali treba mi 4G... Uzeo sam promociju 100gb mesecno pa koristim telefon kao hotspot za laptop. U svakom slucaju testiracu da vidim da li je do toga.
Nije do telefona, nego do mreze...ako koristis 4g, vrati na 3g pa testiraj...trebalo bi da sve radi bez problema.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Tih 100Gb se racunaju i za 3G, devojka je uzela a kartica joj je bila bez podrske za 4G i koristila je tih 100Gb, nije samo za 4G...
A i 3G daje lepu brzinu, moze da se koristi komotno na laptopu za svakodnevnu upotrebu.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ali treba mi 4G... Uzeo sam promociju 100gb mesecno pa koristim telefon kao hotspot za laptop. U svakom slucaju testiracu da vidim da li je do toga.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Stavi u podešavanjima samo 4g/3g. Pa probaj tako. Setings se nalazi u onom skrivenom meniju kada 6 puta kliknes na količinu memorije u setingsima.
 
LTE/wcdma
Ali posle svakog restarts ti se vraća na staru vrednost čisto da znaš
 
Ok kul, videcu kako ce raditi ovih dana pa javljam. Inace glavna prednost kod 4g mi je upload, mislim da je oko 20mb, jer dosta stvari kacim na cloud.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Koliko baterija moze da vam izdrzi ?
mene jedva dan ,zato i pitam .

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Koliko baterija moze da vam izdrzi ?
mene jedva dan ,zato i pitam .

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Ja ga skinem sa punjača uveče oko 22, u toku noći možda izgubi 1-2%. U toku dana intenzivno koristim telefon, wifi i 4g konstantno uključeni, bez problema izgura do uveče, ponekad mi ostane i 30-40%. E sad, ako gledaš dugo video u visokoj rezoluciji, npr filmove ili igraš puno igrice onda će teško da izgura ceo dan.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno