Šta je novo?

Xiaomi Mi Note 3

Probaj da restartujes telefon, hoce neki proces da zaglavi u pozadini i onda fon ne ide u deep sleep i greje se...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
To je prvo što sam uradio :) ali fr neću da radim , bolje da ga rutujem nego to da radim :)

Edit:
Instalirao sam nove google servise i ugasio miui optimizaciju i sada deluje da je OK. Ovako je to izgledalo

69c657a3092c6be21a7d4a7fb6530cd9.jpg


Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Samo da prijavim , sada se baterija bukvalno ne troši a mob je hladan kao led :)
Nešto je definitivno bilo zabolo kod google servisa ..

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Moguce da je zaboo mi sync. A move i ovi google. Menu se telefon ne zagreva ni prilikom igranja ni punjenja.

Послато са Mi Note 3 уз помоћ Тапатока
 
Lepo podesite na 3 dana oko 2-3h nocu da odradi automatsko gasenje i nakon par minuta ukljucivanje i nema da zabode nista :) to je na miui tako dobra stvar...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Sa ovakvim bugom se skoro nisam susreo , zato mi je sve bilo veoma čudno. Ili je davanje dozvole za lokaciju Google servisima pomoglo ili gašenje miui optimizacije. Treće nema.

Ne odgovara mi taj restart na 2,3 dana jer posle moram da idem da nameštam fors 4g/3g pošto 4g/3g/2g baguje na vip mreži

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Taj bug je bug na Android-u...ja znam za isti vec godinama. Desava se kada se telefon ne restartuje duze vreme...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
I posle restarta je bilo sve isto. Već sam napisao gore :) to jest 2 restarta..
Znam o čemu pričaš ali ovo nije bio taj bug , ovde su sva jezgra radila na ~ 100% cim se upali ekran
f00caea3aaeba861d5c20887bbb36cb0.jpg


Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Koj ti to rom imas uopste ?

Послато са Mi Note 3 уз помоћ Тапатока
 
Kineski stabilan 9.2.2

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Pozdrav svima
Skoro da sam prelomio da pazarim ovaj telefon (samo da udomim moj Redmi note 3 pro) .
Zanima me vaše mišljenje (znam da su ukusi različiti) koja boja mu lepše leži, crna ili plava .

Ako može na PM kontak telefon,mail .. @gremlin , pošto vidim da dosta ljudi sa foruma pazari telefone o njega.

Hvala
 
Našao kontakt za gremlina74

Ostaje dilema crni/plavi
 
Našao kontakt za gremlina74

Ostaje dilema crni/plavi
Tesko pitanje,ja sam jurio crni nisam naso uzeo plavi i bas mi se dopao. Inace plavi ima metalni ram u bronzanoj nekoj boji ali zavisi od svetlosti meni se prvo ucinilo kad sam ga izvadio iz kutije da je gold rose.

Послато са Mi Note 3 уз помоћ Тапатока
 
Kupljen direktno u MI prodavnici u Kini.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Zašto mi ne vibriraju notifikacije za viber, whatsapp, mail itd? Ovako mi je uključeno kao na slici
29d8493abcc17c10a520121ad051571b.jpg
 
Settings-notifications-app notifications-viber/wa/mail/ vibrate on

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Settings-notifications-app notifications-viber/wa/mail/ vibrate on

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Hvala. Za neke je bilo uključeno za neke isključeno. Generalno mi je slaba vibracija u odnosu na prethodni telefon.

Šta je notification shade? Tj kako da vidim ostale notification toggles? Nikako da provalim

Edit: shvatio sam 11 toggles može biti prikazano i uopšte shade je kad spustim odozgo pa produžim
 
Poslednja izmena:
Da li se globalna verzija dobija bez obzira gde se kupi (mislim na prodavnicu na L ili člana na Gr). Izgleda da nema garancije od 2 god u prodavnici, već samo godinu dana.
Izbegao bih poštare, ali mi posle pade na pamet da možda ima razlike i u verzijama.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Ne postoji Globalna verzija MI note 3, samo China.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da li se globalna verzija dobija bez obzira gde se kupi (mislim na prodavnicu na L ili člana na Gr). Izgleda da nema garancije od 2 god u prodavnici, već samo godinu dana.
Izbegao bih poštare, ali mi posle pade na pamet da možda ima razlike i u verzijama.

Na koje konkretno prodavnice si mislio?
 
Ne znam da li daje na kineze 2 god.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Godinu dana je tamo. Ima li jos neko u bgd ko daje dužu garanciju?

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Ima ona radnja u TC Sremska...prosle godine sam se raspitivao za rn4 i rekli su mi da daju jednu ili 2 godine garancije...naravno 2 godine garancije je nekih 20-30e vise....mada najbolje da se proveri... :)
 
Tako je... Pre 7 dana sam tu uzeo plavi mn3.
301 eur sa 1 god garancije
321 eur sa 2 god garancije

Ps. Mnogo dobra prodavacica :))
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno