Šta je novo?

Xiaomi Mi Note 3

Podrska definitivno nije ocekivana baren za mene. To o prodaji telefoni nisam bas siguran koliko je tacno a i koliko znam prodavao se oficialno i u Rusiji. Sta znam kad pogledam sve ostale telefone koji su bili samo za kinu pa opet imaju super podrsku. Plus uopste mi se ne svidja ovo stancovanje telefona sto oni rade u poslednje vreme to ce na nos da im izadje. Po meni nekako Honor najbolja opcija mada i oni su poceli da guraju telefone preko 400e . Stvarno steta za MN3 ima super hardver.

Послато са Mi Note 3 уз помоћ Тапатока
 
dramis sa tom podrskom bas za sve pare... tel je vrh vrhova pa ti instaliraj na njega sta ti srcu drago, fala bogu ima opcija kolko hoces, flash i unlock uopste nisu zajebancija...

telefone stancuju svi, modela ima ne zna im se broj na sve strane, po dva flagshipa izbacuju godisnje i to tako traje evo vec 5-6 godina u punom jeku... ne znam kad mislis to da ce da im se obije o nos? 2100.? a pa oce, sigurno, tad je smak sveta :D
 
@dimi
Sličnu podršku imaju i mi5s i mi5s plus. Jedini razlog je verovatno zato što nisu bili bolje prodavani , nešto kao mn3
 
I ja imam Nillkin foliju uz flip futrolu. Nosim telefon u torbici a folija kao da je tenk pregazio jedno 50 puta ;)
Nikad mi nije bilo jasno zbog čega ljudi kukaju zbog 'podrske'. Ja razumem ako ti nešto ne radi ali da neko cepidlaci i kuka bez prestanka...


Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Mi5s i mi5s plus dobili beta miui 10 ... Jel si video spisak podrzanih uredjaja za beta testing ? Svi osim MN3 . Dosta lose..

Послато са Mi Note 3 уз помоћ Тапатока
 
Nisam video :)
Pa dobro.. ko da je bitno. Izacice miui10 za 4,5meseci ;)
 
Ljudi ja pricam da nam daju kernel sources a to ce da nam daju kad dobijemo drugu android verziju O ili P i onda mozeno da imamo full rom support. Jel ste se pitali zasto nema toliko romova za nas uredjaj nekad ? Pricao sam sa developerima 99% custom romova nema vise podrsku za android 7-7.1 svi su presli na O i sad prelaze na P. Ko hoce miui ima xiaomi.eu i miui.pro koji je za mene fenomenalan. Mene zato nerviraju za updatove jer dok nam onibdaju kernel sources opet ce obi da prestanu da podrzavaju taj android . U raskoraku smo velikom.

Послато са Mi Note 3 уз помоћ Тапатока
 
Treba nam blobs od Android O ili P da bi mogli da naprave nove romove stare vise niko ne odrzava. To je bila cela moja poenta oko updatea i sto nam ( mi) je vazno da ga puste.

Послато са Mi Note 3 уз помоћ Тапатока
 
Pa mora prvo da puste O, pa tek onda SC... nema trika da ga puste pre zvanicnog O. Sve u svemu, ja cenim da ce MN3 dobiti O , ali sa MIUI 10.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Jel si vido danas sto izaso spisak za cloused beta testing ? Svi telefoni osim MN3 . kad kazem svi mislim redmi 5 pa navise i Mi5s Mi5s plus Note 2 itd. Zivi bili pa videli mozda i nije tako mozda samo zaboravili da dopisu MN3. Inace MN3 nema global dev rom da te podsetim. Mislim da to cak i redmi 4 prime ima i 4x .

Послато са Mi Note 3 уз помоћ Тапатока
 
nekoliko pitanja vezano za ovaj fon, obzirom da ga nema baš puno ljudi:

1. postoji li zvanični global rom za ovaj fon (kao za redmi note 4x)?

2. zna li se išta da li ide na oreo ili P?

3. dobije li se uz fon quick charge punjač?

4. kakva je baterija u odnosu na recimo redmi note 4x?
 
1) Da Ali slaba podrska u 6 meseci dobio dva updatea.

2) Velika diskusija ovde o tome ja dok ne vidim ne verujem ovi ostali koliko vidim su sigurni da dobijamo.

3) Da,dobija se inace telefon podrzava QC 4.0 ali se dobija QC 3.0

4) Nisam koristio taj telefon ali recimo kod mene na 18 sati izvuce oko 7 sati SOT. Ali ja igram I world of warships I legends . Reko big da je baterija iznad proseka ako ne I was dobra zavisi sa kojim telefonom poredis.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
1.) Da , ali updejti su ređi nego kod drugih modela.
2.) Možda da a možda i ne :)
3.) Dobija se
4.) Imao sam i rn4x , pa slabija je jedno 1h i 30min sot u odnosu na njega.
 
Dodali danas MN3 na listu za MIUI 10 beta. Možda nešto i 'bidne. Videćemo.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Ako neko ima viska jedno crno full cover staklo neka mi se javi na pp.placam posteno.da imam dok mi ne stigne sa alija
 
Poslednja izmena:
@dimi i @fkloznica

hvala na odgovorima. zaboravio sam upitati kako se drži zadnje staklo, odnosno koliko je izdržljivo? jeli vam ispadao ikako?
 
Ne daj Bože da ti ispadne. Sto puta sam reko i ponovicu opet najveća glupost i laž proizvođača je da je staklo pozadi premijum materijal i daje premijum osećaj. Za mene nikad niti će biti bolje od metala. Ja imam foliju pozadi i napred + nillkin Filip cover koristim koja je malo razočaravajuća . Svi koji koriste ovakve telefone bez zaštite imaju veća m... po meni od onih što trče sa bikovima u Pamploni.
@dimi i @fkloznica

hvala na odgovorima. zaboravio sam upitati kako se drži zadnje staklo, odnosno koliko je izdržljivo? jeli vam ispadao ikako?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
@dimi i @fkloznica

hvala na odgovorima. zaboravio sam upitati kako se drži zadnje staklo, odnosno koliko je izdržljivo? jeli vam ispadao ikako?
Veoma je loše :) već imam dosta onih sitnih ogrebotina plus 2 baš vidljive , i pored toga što pazim gde spustam telefon.
Ali to mu daje i neki "smek ", šta znam :)
 
Meni i više nego dovoljna. Kupio bih još jednu za rezervu kad bi imalo negde
 
Imaš na Aliju kupovali ovi sa telegram grupe ima i crne (one što se dobijaju uz telefon) a ima i providne. Meni se fabrička ne sviđa zbog toga što se veoma lako masti. Ja gledam sad da uzmem original xiaomijevu na preklop za ovaj telefon mada ne daje mi se 15e za masku.
Meni i više nego dovoljna. Kupio bih još jednu za rezervu kad bi imalo negde

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
https://www.aliexpress.com/item/Matte-Phone-Case-For-Xiaomi-mi-note-3-Case-full-Soft-Silicone-TPU-Back-cover/32857779137.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.44da4c4dITor0w

ja sam porucio ovu, imao sam je na RN4X i odlicno se pokazala.Napravljena od nekog finog silikona,nije onako tanak i gladak a nije ni onaj klasican mat.Svaka rupa posebno i perfektno isecena, kamera malo odignuta da se ne grebe itd.meni nije klizao iz ruke i za skoro godinu dana koliko je na njemu ima neke male ogrebotine nazad.Pritom je tanka tako da telefon ne izgleda glomazno cak mi je bolji bio sa maskom nego bez.
 
momci, hvala još jednom, ipak nisam hteo da rizikujem sa staklenim kućištem, pa sam uzeo rn5.
 
Pozdrav forumaši. Može li mala pomoć oko izbora novog Xiaomi telefona. Dvoumim se izmedju Mi Note 3 6/64 i Redmi Note 5 4/64. Ako može neki savet, tj da li vredi doplatiti još malo za Mi Note 3. Bitna mi je kamera, i prednja i zadnja, kvalitet prikaza na ekranu i stabilnost u radu. Igrice ne igram. Hvala unapred

Sent from my Coolpad A8 using Tapatalk
 
Jel se brišu svi podaci kad se otključa bootloader?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno