Šta je novo?

Xiaomi Mi Note 3

Hvala svima urađen update. Videh na jednom forumu informaciju od juče:

"Ovaj tjedan dolazi bokeh selfie portrait za Mi note 3, upravo testiram i za sada super izgleda!"
 
Prijatelji, da li to sto ovaj telefon nema Band 20 utice na prijem (osobito mts mreze)? Kako stoje stvari sa signalom?
 
Može da utiče samo na prijem 4g signala, do sad nisam imao problema uvek uhvati. Držim preferred 3g i signal standardno dobar svuda.
4g uključim po potrebi (zbog nedostupnosti na mts-u i primetio sam da se greje na 4g posle malo dužeg korišćenje)
 
Prijatelji, da li to sto ovaj telefon nema Band 20 utice na prijem (osobito mts mreze)? Kako stoje stvari sa signalom?
Posteno da ti kazem nema razloga da sad kupujes ovaj telefon. Mi Mix2 je sad oko 330/350, mi A2 sad izlazi imas brdo drugih sa boljom podrskom i novijim dizajnom.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
nema ni mnogo razloga da ga ne kupis, cena je adekvatna, telefon je super...

ako su ti podrska i dizajn presudni onda moras da kupujes nov telefon svake godine, ko to hoce nema drugog nacina da se "ostane u trendu"...
 
U potpunosti se slazem. Ni na jedan problem nisam naisao za ovih nekoliko meseci koliko ga koristim. Jedino je manji ekran za moje potrebe i navike. Preporuka za telefon. Mi 6x bi mi vise odgovarao ali ga nije bilo tada :(

Ko zeli dizajn tu je iphone, toliko je dobar da ga godinama ne menjaju ;) A uzeti telefon danas, bez onog izreza na vrhu displeja, pa to je ludost ;)
Po svaku cenu, samo novo, moderno iako je mozda bespotrebno, neprakticno... "This is the new sh*t", sto bi rekao MM...

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Imate li problema s jačinom zvuka tokom razgovora? Kad sam napolju moram kažiprstom da pritisnem telefon kod uveta da bih lepo čuo. Ne nalazim neka posebna podešavanja za zvuk tokom poziva. Ima li neko rešenje? Da se promeni region?
 
Meni se isto slabije cuje tokom razgovora u odnosu na prethodne telefone. Navikao sam se sad. Menjao sam region vise puta ali se time ne popravlja se situacija. Radio sam i kalibraciju zvuka ali je opet isto. Bez root-a nista ne moze da se uradi :(

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Xiaomi. Eu rom ili kineski rom ili miui.pro resavaju problem. Global se generalno slabije cuje u svim segmentima od zvuka pri razgovoru do zvuka u slusalicama. Najbje do sad sto sam ja probao je XenonHD. Zvuk i pro rqzgovoru i pri slusanju mjzije je fantastican.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Xiaomi. Eu rom ili kineski rom ili miui.pro resavaju problem. Global se generalno slabije cuje u svim segmentima od zvuka pri razgovoru do zvuka u slusalicama. Najbje do sad sto sam ja probao je XenonHD. Zvuk i pro rqzgovoru i pri slusanju mjzije je fantastican.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Imaš neko rešenje za Huawei :)

P Smart
 
70% alkohol, četkica za zube i eto malo istrljaj, rešeno [emoji16]
 
Bolja je četkica, barem ja tako čistim [emoji1]
 
Je l' moze neko kratko uputstvo kako da sa poslednje MIUI 9 global stable verzije pređem na MIUI 10 china beta?
Čitao sam više uputstava ali je bolje da dobijem info od nekog od vas, iz iskustva.
Treba da otključam bootloader, a dalje?
Prvi xiaomi fon do sad, pa nisam baš najbolje upoznat.

Koje romove koristite? Koje su prednosti ili mane?



Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Dobro nisi pomenuo i štapiće za uši :D

P Smart
Uzeo si PSmart umesto MN3 :D Zar i to sine Brute.


Ja cekam MIUi 10 stabilnu verziju i instaliracu tek kad rese problem sa cam2api tako da mozemo da koristimo GCam. Do tak MIUi, 9.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Na miui 10 ne može da se omogući cameraapi2 ?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Uzeo si PSmart umesto MN3 :D Zar i to sine Brute.


Ja cekam MIUi 10 stabilnu verziju i instaliracu tek kad rese problem sa cam2api tako da mozemo da koristimo GCam. Do tak MIUi, 9.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Ma dobio, a ko i da nisam... Pokušavam da mu nađem neku vrlinu, ali potanko ide...

P Smart
 
Znaci džabe otkljucavam bootloader.. sve više mi xiaomi ide na živce , kako smaaraju *mjau**mjau**mjau*.
Moram im što pre naći alternativu

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da da nema vise GCam na MIUI 10, to nam je sto nam je. MN3 vec izgubio skoro sve developere. Bice ovo "bumpy ride" sto bi rekli. Ne uzbudjujem se vise samo neka posluzi jos dve god i caooo bambinii.
Znaci džabe otkljucavam bootloader.. sve više mi xiaomi ide na živce , kako smaaraju *mjau**mjau**mjau*.
Moram im što pre naći alternativu

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Kakav ciganski potez od xiaomija.

Ja sam zbog gcam maltene i uzeo mi8 se :/ pilicari

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Iskace minusb iz mjesta za punjenje , sam iskace ,pa mora malo da se pritisne , zna li ko do cega je to?
Da nije prljavstina usla ili tako nesto?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Bez sale ljudi, jeli imao neko slican problem?
Moze li ovo da bude do konektora nesto?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno