»RSS Benchmark sajt

Strana 11 od 11 PrvaPrva ... 7891011
      Prikazani rezultati od 151 do 156 od ukupno 156

Tema: Xiaomi Mi Note 3

Member
        Na forumu od
        Sep 2008
        Poruka
        96
      2. Moja mašina
      3. Ubih se tražeći već preko 2-3 meseca dual sim telefon a da valja nečemu.Od novih sa validnom garancijom i onim što meni treba ovaj je na prvom mestu.Da ispeglaju malo taj softver za kameru bilo bi super.Jedina stvar koja mi fali je FM.Nostalgija

Member Avatar korisnika goranagf
        Na forumu od
        Nov 2009
        Poruka
        328
      5. Moja mašina
        • CPU: i7 4770k / Cooler Master Hyper 212 Evo
        • MoBo: ASRock Z87 Pro3
        • RAM: Kingston HyperX 2x8GB @1600Mhz
        • VGA: MSI GTX 760 Gaming OC
        • MON: Samsung T220 & T220HD
        • HDD: Samsung F3 1TB/Seagate ST1000DM003
        • Case: MS Poseidon/CoolerMaster M620
        • INET: DSL
        • Ostalo: Logitech G11, MX518, Wacom Bamboo
      6. Ne znam koliki ti je budzet, ali prije ovoga imao si i Redmi Note 4, Mi A1. Cini mi se da oba imaju FM. Dual sim i najbolja stvar od MIUI-ja - Dual Apps.

Mi Note 3 via Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Sep 2008
        Poruka
        96
      8. Moja mašina
      9. 300-320 ne bih išao više i to kada "udam" moj voljeni G5.Ta dva mi ne odgovaraju treba mi dosta bolja kamera (znaš kakva je na G5) a Note 3 ima potencijala na tom polju.Da dual apps mi treba takođe pošto planiram privatnu i službenu karticu a treba mi vajber na oba broja.Ovaj nema FM.

Member
        Na forumu od
        Jul 2010
        Poruka
        175
        Kamera je takva kakva je, neće je peglati sigurno. Ko je nezadovoljan kamerom neka instalira gugl kameru.

Member Avatar korisnika dimi89
        Na forumu od
        Apr 2010
        Poruka
        291
      12. Moja mašina
        • LAP: Acer Aspire
        • Ostalo: Samsung S3 Neo
      13. Dajte ljudi neke fotografije, utiske. Meni se sve vise i vise svidja ovaj uredjaj jos samo da mu nadjem odgovarajucu masku i staklo.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

Member Avatar korisnika frostysrb
        Na forumu od
        Sep 2015
        Poruka
        205
        Telefon je kod devojke oko 10 dana. Pre njega je nosila RN3 pro koj ja sada nosim i mogu reći da su razlike baš primetne. Displej osetno svetliji i nekako zasićeniji bojama, brzina otvaranja aplikacija i multitasking je mnogo bolja na MN3. Telefon fizički mi je ostavio isti utisak kao S8+, kvalitetno sklopljen i jak. U pakovanju se dobija Xiaomi tanki tamni bamper, ali pošto je ceo staklo-aluminijum ja bih uzeo neki ozbiljniji bumper. Otisak prsta je brži nego na Samsungu, čak se čini bržim i od Oneplus3/3T, nikad nije omanuo. Što se tiče kamera ja sam jako zadovoljan slikama, mada ja nisam baš zahtevan što se tiče iste. Naravno slike po mraku i tami nisu na nivou S8, ali nisam ni očekivao da će biti. Videću da okačim neke slike ovih dana. Po meni totalno vredan tih 310-20 € za koliko se prodaje. Ko se lomi da li da ga kupi neka ode i pogleda telefon uživo i neće više imati dilemu.

Edit: kvalitetna stakla i maskice samo iz Kine.
        Menjao frostysrb : 17.01.2018. u 09:49

Strana 11 od 11 PrvaPrva ... 7891011

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •