Šta je novo?

Telefon oko 300e

vulex8

Cenjen
Učlanjen(a)
23.03.2014
Poruke
298
Poena
180
Pozdrav. Treba mi pomoć oko kupovine novog androida sa garancijom do 300e (320 max). Kamera je bitna ali ne toliko, baterija mora da drži ceo dan. U obzir ne dolaze kinezi osim Huawei.
Neki prvi izbor bi bio j7 2017 ili a5 2017, j7 samo jer je baterija jača nego a5, pa sam hteo da pitam koliko je u praksi zapravo bolja i da li a5 može da izdrži dan sa dosta korišćenja?
Dalje sam gledao p10l, honor 8, a izašao je sada i h7x. Šta bi odatle bio najbolji izbor?
Koji od ovih modela biste preporučili što se kamera tiče? Pretpostavljam da svi rade zadovoljavajuće jer i Samsung serija 2017 nije loša.
Ukoliko ništa od novih, u obzir bi došlo i nešto polovno ali mint stanje. Npr s7 vidim da je dosta pala cena, a u onu cenu upada i poneko p10.
Da li su ti telefoni u redu i da li smem da ih pazarim polovne? Nemaju problema kao lg?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Xiaomi mi note 3? I ja ga merkam...
 
nisam u potrazi za telefonom ali privukao mi je pažnju huawei mate 10 lite...cena mu je tu negde...nisam fan 18:9 ekrana, danas sam ga gledao u mts, ali čini mi se kao dobar izbor svejedno...
 
Ako voliš fotografiju ima smisla, inače mislim da je preskup za ono što nudi. Pre bih za malo više išao na honor 9 ili sačekao honor 7X, koji će ebiti sigurno jeftiniji od mate 10 lite, sve skoro isto sem prednje kamere...
 
Kad već ulazi u obzir polovni moj glas ide za s7 edge. Popunjava sve kriterijume. Msm da se može naći za nekih 350€ kao nov stanje. Tih 30€ svakako vredi vise pogotovo naspram s7 ili ostalih. Kamera, baterija i sam ekran po sebi je znatno ispred ostalih (minus s7 kamera)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Max je 320e. Zaboravio sam da kažem da ne dolaze u obzir LG ni kinezi osim Huawei. S7 edge takođe ne gledam, za iste pare se može uzeti boljo s7

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Dobro je sto si napisao sta su ti prioriteti kod telefona :D
 
a da znam da je za mene ja mislim da bih mi note 3 od 6gb rama..a ovako za suraka mi je a on bi sve spakovano nekako...
 
Što reče Ivan, nisi dao nikakve smernice. Šta je to što se traži od telefona?
I ako je za šuraka, pretpostavljam da ga bolje poznaješ od svih nas :)

Za šta će se koristiti telefon? Slikanje, igranje, gledanje filmova, pokazivanje u kafiću...?
 
Pozdrav.Da ne otvaram drugu temu voleo bih da cujem misljenja clanova :)
Sta mislite da li se isplati prelaz sa HTC U Ultre na Poco ili eventualno Honor Play?
U principu sa Ultrom sam generalno zadovoljan sem SOT-a izdrzi mi nekako knap.Malo mi je cudno da Accubat prikazuje wear 94% tj 2800 mah za 6 meseci koriscenja ili je to ok?

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Pozdrav.Da ne otvaram drugu temu voleo bih da cujem misljenja clanova :)
Sta mislite da li se isplati prelaz sa HTC U Ultre na Poco ili eventualno Honor Play?
U principu sa Ultrom sam generalno zadovoljan sem SOT-a izdrzi mi nekako knap.Malo mi je cudno da Accubat prikazuje wear 94% tj 2800 mah za 6 meseci koriscenja ili je to ok?

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
Ultra ima bolju kameru i zvuk od oba telefona. Poco je dosta brzi, Play malo manje. Meni je Ultra i prevelik, a još staklen.

Baterija je skroz OK, dakle za 2 godine imaćeš 80% kapaciteta.
 
Nazad
Vrh Dno