Šta je novo?

Witchfire

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,358
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Ovako na prvu, izgleda bruka.
 
Atmosfera vrhunska a isti ce biti i gunplay. Samo da ne bude repetitivno :type:
 
Holy crap, odavno nisam video trejler za FPS koji me je bas zainteresovao kao ovaj :)

I to sto je montiran tako da pocinje kao simulacija hodanja (Wanishing of Ethan Carter) a onda rokanja (Bulletstorm i Painkiller), dobra fora zaista
 
Poslednja izmena:
Ja cim sam video Vanishing of Ethan Carter, odma sam se zainteresovao, jedna od boljih igra u zadnje vreme i bas po mom ukusu.
Naravno i Painkiller je dobar pedigre, bice to zanimljiv mix.
Gledao sam sinoc sem ovoga i novi trailer za Death Stranding, kakva steta sto jos nema najave za PC, inace sam planirao da otvorim temu, igra ima bruka atmosferu, a trailer je ocekivano bolestan.

koga zanima offtopic:

 
Cini mi se da ce ovo imati neku D. Souls komponentu sa attack/evade tempiranjem i slicnim dizajnom nivoa.
 
Ovo deluje predobro, ima da padne preorder :)
 
Dobra im je fora sa trejlerom, lepo izgleda, kakav ce biti gameplay jos mi je rano da sudim.
 
Mene nekako podseti na Clive Barkers Undying ali možda i zbog toga što bih stvarno voleo da se napravi remake te igre.

Sent from mTalk
 
Uf, stari dobri Painkiller... Velike nade polazem u ovo, samo da bossovi budu na isti fazon i da bude puno jaci izbor oruzja
 
 
 
I ja bih želeo da Witchfire bude više u fazonu legendarne Undying igre i iskreno se nadam da se gejmplej neće svesti na glory kills bullshit koncpet all down the road kakav smo imali u one nesrećne zadnje dve Doom igre... Nažalost, sve ovo što sam video do sada me više asocira na Doom a manje na Undying. Igra je takođe previše dugo u izradi, zbog čega mi likovi, animacije i efekti deluju pomalo prevaziđeno.

Jedini pravi adut koji bi Witchfire mogao još da ima može biti zabavan gejmplej, uzveši u obzir činjenicu da je radnja u ovakvim igrama najčešće krajnje svedena i tek toliko da se kaže da je ima. Undaying je imao naglešeni narativ, usled čega je igra dobila dodatno na težini, što je ujedno i dobar pokazatelj koliko je važan dobro napisan scenario, međutim ja to ovde ni ne očekujem.

Iz ovih prezentacija, nažalost to moram da konstatujem, ne možemo jasno ni da vidimo šta je tu pravi izazov, pošto je prikazana u svim scenama samo jedna stvar, a to su različite magije koje mahom ošamute neprijatelje i onda ih u demonstraciji igrač lagano eleminiše jednog po jednog. Meni lično to ne deluje previše interenstano... al pošto sam ja već solidno mator, nek bude da se ovo zadnje što sam napisao ne rečauna previše... :cool:
 
Poslednja izmena:
 
Jel ovo single player igra?
 
Nije losa igra, jedino sto je max rezolucija 2560x1440. :rolleyes:
 
Nije losa igra, jedino sto je max rezolucija 2560x1440. :rolleyes:
kod mene bez problema na 4K ide...... neznam odakle ti to da je 1440p max?
sve na ultra u 4K, oko 80-85fps, ako ukljucim FSR2.0, onda debelo prebacuje zeljenih 144fps, ali sam je ogranicio zbog monitora na 144fps.
Prelepa grafika, zasad samo probao pocetak, optimalizovana do bola, ni da stucne :D
 

Prilozi

  • unknown_2023.10.06-14.25_1.png
    unknown_2023.10.06-14.25_1.png
    2.8 MB · Pregleda: 15
  • unknown_2023.10.06-14.25_2.png
    unknown_2023.10.06-14.25_2.png
    2.4 MB · Pregleda: 15
  • unknown_2023.10.06-18.28.png
    unknown_2023.10.06-18.28.png
    420.6 KB · Pregleda: 14
Nazad
Vrh Dno