Šta je novo?

Gigabyte GA-870A-USB3 v3

dakula74

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
08.06.2007
Poruke
826
Poena
320
Gigabyte GA-870A-USB3 v3 ploci, na starom kompu koji koristim za filmove igranje etc... pre dva dana pocinje BSOD svaki cas random.
Ono sto sam primetio je da su u pitanju ssd diskovi tj. da ih ploca jednostavno iskljuci, da malo bolje pojasnim kad se desi BSOD i restaruje se racunar ne vidi sata hard diskove koji su i ne moze da butuje dok ne ugasim racunar na dugme ili na napajanju.
Ono sto sam primetio pre ovog desavanja je da kad sam cekirao neke torente gde je disk particija d non stop radila da se disk jednostavno ugasio tj. nije ga bilo u sistemu , a sad koliko vidim da se to dogadja i sa particijom c.
Posle BSOD-a bio ne vidi diskove kao da nisu nakaceni uopste i ne postoje sve dok ne ugasim sasvim racunar na dugme ili na napajanju.

Inace su u pitanju dva ssd diska jedan je KINGSTON SUV400S37480G ATA Device (480 GB, SATA-III) particija C , a drugi je Samsung SSD 850 EVO 500GB ATA Device (500 GB, SATA-III).
 
Poslednja izmena:
Liči na matičnu ili napajanje. Probaj drugi kabel i druge sata konektore.

Koje napajanje imaš?
 
Ciftek neko od 650 vati, mora da je do nekih kontakata, jer cim sam polozio racunar na bok sve radi bez problema aiko sam proverio sve kablove koji su koliko vidim u redu.
 
Nazad
Vrh Dno