Šta je novo?

Predlog za mobilni od 200-350e

vylota

Čuven
Učlanjen(a)
29.06.2000
Poruke
1,076
Poena
660
Moja oprema  
CPU & Cooler
RYZEN 5 5600X, WRAITH
Matična ploča
GA B450 DS3H
RAM
2X8 GB DDR4 3200
GPU
ASUS GTX 1660
Storage
M2 SAMSUNG 980 EVO PRO 512, WD GREEN SATA II 1TB
Zvuk
INTEGRISAN
PSU
LC POWER 600W 2.31
Kućište
COOLER MASTER
Monitor
SAMSUNG TV/MONITOR T27D390EW
Treba mi nešto malo bolje, i da malo duži period, bar 2-3 godine ne menjam telefon. Trenutno imam xiaomi redmi 4X 3/32 koji je prodat unapred.
Bitne stavke su veći displej, ali da fon ne bude veći od 157mm, baterija bar 3000mah, min 3gb rama i 32gb memorije, obavezno da bude dual sim, i da zvuk preko 3.5mm bude odličan. Kamera nije toliko bitna, ali bolje da bude dobra (mislim dual :) ). hvala na predlozima i vremenu!
 
Uporedjujem i Mi Note 2 i Mi 5s Plus, sve su to modeli oko 100e skuplji, a nista specijalno se ne dobija u odnosu na Mi A1, a stariji modeli iz 2016-te.
Ispada ponovo Mi A1 najbolja kupovina.
 
Ako cemo tako da gledamo, najbolja kupovina je Redmi Note 4X za 150e :d Kome kamera nije bas prioritet svih prioriteta, pristojna je. Osim u nocnim i uslovima slabijeg osvetljenja.
 
Ali meni je prioritet 64gb interne i 4gb rama, a rn4x 4/64gb je skoro ko Mi A1, 10e gore-dole.
Interesuje me samo jel se kod Mi A1 crne boje primecuju dugmici home/back/multitasking kada im nestane svetla, ili se nepoznaju?
Vise mi se svidja Gold model, ali mi malo bzvz sto se vide ovi dugmici iscrtani, na beloj boji bas upecatljivi.
 
Bez problema idi na a1.. ako ništa ima bolju izradu od rn4x a samo ta činjenica vredi dodatni novac

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Mi A1 ima sve bolje(Bolji zvuk na slušalicama i u zvučniku,bolji ekran,bolju kameru,bolju izradu,stock android) od RN4x sem baterije [emoji6]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uzeo sam huawei Mate 10 lite, otvorio sam novu temu u android sekciji... baš sam zadovoljan.
 
Да не отварам нову тему. Потребан ми је неки пристојан андроид за кеву у овом ценовном рангу (нов, преко фирме се узима или преко Мађара ако је много повољније). Од карактеристика је битно само да има фину камеру и да батерија може један цео дан да изгура. Хвала.
 
huawei Mate 10 lite, imaš thread, kamera super, baterija preko 3200mah, lep ekran... ili samsung J7 2017 ili pro ako joj ne smeta veličina
 
Напротив, екран не мора да буде превелик. J7 2017 и Р10 Lite ми се чине као нешто што би савршено одговарало. Хвала на предлогу.
 
Na stranu performanse, ali J7 2017 izgleda fenomenalno.

- Aluminijumsko kućište - prelep izgled, a robusno - znaš da neće pući tek tako ako padne
- Baterija 3600mAh - može 2 dana da izgura. Štedljiv čipset a i amoled troši najmanje od svih vrsta ekrana
- Solidna kamera u tom rangu. Na dnevnom svetlu radi stvarno vrh slike, sa manjim osvetljenjem već zaostaje za višom klasom telefona.
 
Zao mi je, ali moram da se ne slozim sa prethodnim postom, tj. sa prve dve stavke sam generalno saglasan, ali kamera...

Ako od letos nije izasao neki ozbiljan update za nju, ona je teski zasu... Preeksponira sve sto moze, detalja slabo, boje uglavnom napucane, a uvece bas, bas losa... Prakticno sam taj telefon preporucivao ljudima kojima kamera nije vazna jer sve ostalo zaista jeste odlicno.

Moto Z via Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno