»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 6 od ukupno 6

Tema: Reputacija i reputacioni poeni - objasnjenje

Rotating... Avatar korisnika DukeLander
        Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        6.951

Reputacija i reputacioni poeni - objasnjenje

Vidim da se cesto "dize prasina" oko reputacije i reputacionih poena i da mnogima nije jasno kako funkcionise pa da objasnim:

Reputacija je vas status/rejting na forumu odredjen ocenjivanjem vasih postova od ostalih clanova foruma.

Administracija nema nikakve veze niti uticaja/odobravanja na vasu reputaciju i ocene osim u slucaju da se u komentaru ocene krsi neko pravilo foruma gde ce posle vase prijave intervenisati.

Vas rejting je graficki prikazan ispod vaseg korisnickog imena koji zavisi od ukupno dobijenih poena.
        Sto vise pozitivnih - imate jednu ili vise zelenih kockica ili ako ste "u minusu" imate jednu ili vise crvenih kockica.
        Sivu (neutralnu) kockicu imaju svi novi i do sada neocenjeni clanovi.

Kada se ocenjuje, za pozitivnu ili odobravanje nije potrebno upisati komentar ali za negativno ocenjivanje ili negodovanje je obavezno upisati komentar, u suprotnom ne mozete dati negativne ocene nekom.

U vasem korisnickom kontrolnom panelu ( User Control Panel ) mozete videti vase zadnje dobijene ocene odnosno ako ste ih dobili na nekom vasem postu videcete ko i kakvu ocenu vam je dodelio (zelenu ili crvenu kockicu).
        Komentare na ocene vidite samo vi i po potrebi administracija.
        U slucaju da niste zadovoljni ocenom ili komentarom koji ne krsi pravila foruma, kontaktirajte davaoca ocene/komentara i sa njim vidite zasto je takav komentar/ocena data.
        Moguce da cete videti ocene i sa sivom kockicom i to znaci da je korisnik koji vam je dodelio jos u neutralnom statusu tj ili je nov ili jos neocenjen korisnik.

Takodje mozete iskljuciti prikaz vase reputacije preko vaseg kontrolnog panela u editovanju opcija.

Uopsteno to je to u vezi reputacije i poena.Ako imate neka pitanja, pitajte slobodno.
        Menjao DukeLander : 06.12.2017. u 16:13
        Wankel ti je kada trecina trougla napravi pun krug preko ekscentra...

Member
        Na forumu od
        Jan 2014
        Poruka
        732
      3. Moja mašina
        • Ostalo: Spyder4Elite
      4. Imam ja pitanje

Ja vidim samo approve/disapprove opciju, ali ne i opciju za broj poena. Da li sistem automatski odredjuje koliko ce se poena dodeliti/odbiti ili me browser zeza?
        Also censored

Member Avatar korisnika lepi kokan
        Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        4.147
      6. Moja mašina
        • CPU: FX-6300 + LC-CC-120
        • MoBo: GB 970a-ud3
        • RAM: 10gb ddr3/1600
        • VGA: msi r9 280 3gb
        • MON: Benq 2411
        • HDD: smsng F3
        • OPT: optiarc ad5260s
        • Case: LC Pow 8650 Ozeanos + Revoltec Sixty1 + Inform Guard 600A Stby
        • SND: EMU20K1 / Altec 621 + Microlab B73 , M890 + Takstar HI 2050 + Koss ksc75
        • TV: LG 47LV4500
        • INET: DSL
        • Ostalo: hp 1000, canon mp270 и Лоџитек даљинaц што баца кроз зид :zgran:
      7. Zašto niste stavili neke simbole? Ima članova koji teže raspoznaju boje.
        Aljaska je srce Rusije!

Rotating... Avatar korisnika DukeLander
        Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        6.951
        Citat Citiram korisnika: Censored Pogledaj poruku
        Imam ja pitanje

Ja vidim samo approve/disapprove opciju, ali ne i opciju za broj poena. Da li sistem automatski odredjuje koliko ce se poena dodeliti/odbiti ili me browser zeza?
        Automatski dodeljuje

Citat Citiram korisnika: lepi kokan Pogledaj poruku
        Zašto niste stavili neke simbole? Ima članova koji teže raspoznaju boje.
        Zato sto je jos uvek u test fazi i pitanje je da li ce ostati kao opcija...
        Wankel ti je kada trecina trougla napravi pun krug preko ekscentra...

Member
        Na forumu od
        Jan 2014
        Poruka
        732
      10. Moja mašina
        • Ostalo: Spyder4Elite
      11. Citat Citiram korisnika: DukeLander Pogledaj poruku
        Automatski dodeljuje
        Je l' glas clana sa jacom reputacijom nosi vise poena (tako mi je logicno) ili to zavisi od teme/dela foruma ili je random?
        Also censored

Administrator Avatar korisnika kUdtiHaEX
        Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        16.517
      13. Moja mašina
        • CPU: ~ 40
        • RAM: ~ 1TB
        • LAP: MacBookPro12,1, MacBookPro10,1, MacBookPro6,1, Mac Mini
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: 25 cm
      14. Citat Citiram korisnika: Censored Pogledaj poruku
        Je l' glas clana sa jacom reputacijom nosi vise poena (tako mi je logicno) ili to zavisi od teme/dela foruma ili je random?
        Da, nosi vise poena.
        U svakoj laži ima pola istine. Što znači da se laž sastoji od jedne polovine, koja je istina, i druge polovine, koja je laž. E sada, ako na ovu drugu polovinu ponovo primenimo aksiomu da u svakoj laži ima pola istine, zaključujemo da u prvobitnoj laži ima 3/4 istine, a 1/4 laži. Matematičkom indukcijom dalje lako dolazimo do rezultata da je limes istinitosti svake laži = 1, tj. da je u pitanju sušta i neokaljana istina.

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •