»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 6 od ukupno 6

Tema: Test: LG 34UC89G-B G-Sync 166Hz

Robot Avatar korisnika Benchmark
        Na forumu od
        Sep 2006
        Poruka
        43.520

Vladimir Pejić

Ovih dana u Benchmark redakciji dešava se prava invazija zakrivljenih gaming monitora, ali uvek ima mesta za još jedan. Taj jedan koji nam je poslednji stigao na test nosi oznaku 34UC89G-B, a potpisuje ga LG. Ako ste pomislili da naziv ovog modela deluje nemaštovito složićemo se sa vama u potpunosti. Mi smo oznaku odlučili protumačiti kao 34" dijagonala, UltraWide, Curved, G-Sync, Black ... dok za ovu 89 cifru nemamo ideju šta tačno predstavlja. Međutim, naše tumačenje je odmah palo u vodu kada smo videli da je npr. 34UC79G-B ustvari FreeSync monitor, tačnije FreeSync verzija ovog istog modela. Smatramo da bi LG trebao ipak malo više poraditi na ovim nazivima.

Već prilikom prvog pregleda kutije možemo zapaziti sada već prepoznatljive crvene naglaske koji krase i ostale LG gaming modele ove godine. Na boku kutije vidimo i nVidia G-Sync oznaku, koja je ovde vrlo zanimljiva budući da LG u svojoj ponudi ima mnogo više FreeSync monitora (na zvaničnoj LG US stranici izlistano je čak 17 FreeSync i samo 2 G-Sync modela).

Kada kutiju otvorite, na ...
        Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu

Bojan
        Guest
        Možete li da dođete u posed nekog od 38" modela odnosno napravite test sa fokusom na produktivnost, manje na gejming?
        Retko gde se može videti kako izgleda rad sa više prozora (browsera, editora, mesindžera i sl) otvorenih u isto vreme. Uglavnom svi prave testove ovakvog hardvera za gejmere iako im to nije uvek namena.
        LG 38UC99-W, Dell U3818DW...

Aleksandar
        Guest
        Koristim već par meseci skoro identičan LG model, 34UC79G-B. Ono što mogu da primetim jeste prilično izražena probijanja pozadinskog osvetljenja kao i dosta tamniji prikaz prilikom 144 Hz osvežavanja. To se da korigovati black stabilizer opcijom koja je kod mene na vrednosti 60. Obzirom da vi navedene mane ne pominjete na 34UC89G-B modelu , slobodan sam zaključiti da je verovatno i cena zbog toga i utoliko viša.

Boris
        Guest
        Izgleda kao regularan monitor, ali presjecen napola (horizontalno)...

Robot
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        3.334
        Postavljajte vise fotografija sa prikazom aplikacija koje se cesto koriste.

Member Avatar korisnika vladimirdowla
        Na forumu od
        Mar 2011
        Poruka
        3.172
      7. Moja mašina
        • CPU: FX-8350
        • MoBo: ASUS M5A99X EVO R2.0
        • RAM: Kingston Beast 2400MHz 2 x 4GB
        • VGA: Sapphire HD7950 With Boost
        • MON: ASUS VH242H
        • HDD: Mushkin Chronos Deluxe 120GB, Hitachi 1TB, Samsung F3 1TB
        • OPT: LG HDDVD/BluRay combo drive
        • Case: Cooler Master HAF 612Plus, Chieftec CFT-600-14CS
        • SND: Int.
        • LAP: MSI EX610 sa Win8-icom
        • TV: LG 42LM615S
        • INET: DSL
      8. Citat Citiram korisnika: Aleksandar Pogledaj poruku
        Koristim već par meseci skoro identičan LG model, 34UC79G-B. Ono što mogu da primetim jeste prilično izražena probijanja pozadinskog osvetljenja kao i dosta tamniji prikaz prilikom 144 Hz osvežavanja. To se da korigovati black stabilizer opcijom koja je kod mene na vrednosti 60. Obzirom da vi navedene mane ne pominjete na 34UC89G-B modelu , slobodan sam zaključiti da je verovatno i cena zbog toga i utoliko viša.
        G-Sync modeli sa 3D Vision tehnologijom imaju LightBoost u tim 100Hz+ modovima.
        Tempered Glass kućište za MANJE od 40€? MS SPECTRUM REVIEW https://youtu.be/8YJkvr9Bk9Y u 4K

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •