Šta je novo?

Pomoc oko Facebook stranice

kukumavka

Poštovan
Učlanjen(a)
30.06.2015
Poruke
51
Poena
59
Potrebna mi je pomoc, hteo bih da napravim facebook stranicu, ali da kada se ulogujem idem direktno na nju, a ne preko profila. Video sam neke tutoriale oko convertovanja profila u stranicu, ali nisam uspeo. Napravi mi samo stranicu preko koje upravljam preko profila. Hvala unapred na pomoci.
 
Koliko sam upucen, to nije moguce.
Da bi mogao da upravljas stranicom, moras biti vlasnik/admin/moderator stranice odnosno imati profil.

Uostalom, zasto bi ti bio problem da napravis (novi) profil koji bi ti sluzio samo za svrhu vodjenja stranice (ako vec ne zelis da tvoj privatni profil bude vezan za stranicu)?
 
Poslednja izmena:
Koliko sam upucen, to nije moguce.
Da bi mogao da upravljas stranicom, moras biti vlasnik/admin/moderator stranice odnosno imati profil.

Uostalom, zasto bi ti bio problem da napravis (novi) profil koji bi ti sluzio samo za svrhu vodjenja stranice (ako vec ne zelis da tvoj privatni profil bude vezan za stranicu)?

Video sam da je moguce samo po tutorialima od ranijih godina ne uspem to da uradim. Evo jedna slika gde se vidi da kada se ulogujes odmah si na stranici, znaci nemas prijatelje i slicno.

hujjghjgj.jpg
 
To su business pages. U podesavanjima strane mozes da dodas svoj privatni profil kao page admin i tada ces imati opciju da direktno otvoris stranu bez login/logout.

Business pages su kreirane inicijalno za biznise koji ne zele da zavise od privatnih profila. Neretko se desava da neki privatni profil bude hakovan/blokiran/obrisan/stagod ili osoba sa admin pravima promeni firmu.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
To su business pages. U podesavanjima strane mozes da dodas svoj privatni profil kao page admin i tada ces imati opciju da direktno otvoris stranu bez login/logout.

Business pages su kreirane inicijalno za biznise koji ne zele da zavise od privatnih profila. Neretko se desava da neki privatni profil bude hakovan/blokiran/obrisan/stagod ili osoba sa admin pravima promeni firmu.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Ja sam hteo da kad odem na facebook.com i ulogujem se da se logujem odmah na stranicu, a ne na profil, tj. da nemam uopste profil.
 
Moglo je ranije, imao sam jednu takvu stranu.
Izgleda vise nije moguce. Ne znam kad su presekli.
 
Nazad
Vrh Dno