Šta je novo?

Kako podesiti integrisanu na 7700k ?

damirbp

Poznat
Učlanjen(a)
03.12.2017
Poruke
5
Poena
41
Pozdrav, procunjao sam malo po forumu i nisam uspeo naci nista sto mi pomaze...
Trenutno sam bez graficke kartice pa sam prinudjen da koristim integrisanu koja po informacijama sa Intelovog sajta i testovina na YT uopste nije losa... ali nekim cudom kad god pokrenem igru (npr: cs:go, zamrzne mi se screen i dobijem gresku: "application has been blocked from accessing graphics hardware".

- reinstalirao sam win (win 10)
- reinstalirao igre...
- fleshovao bios na najnoviju verz
- updejtovao drajvere (najnovije sa Intelovog sajta)

Ne znam sta dalje da probam... Racunar radi, programe otvara normalno, samo igre nece...
Imam i7 7700k, msi z270 gaming 3 plocu...

Zna li neko nesto kako bi se ovo sredilo?
Unapred hvala
 
pokusao sam, nasao sam to i jos 20 "resenja" dok sam googlao ali nista ne pomaze :(
 
probao i to i jos svasta nesto ali ne pomaze, koristim vga, jel moguce da je do toga? (kontam da je glupo pitanje i da nema veze al ajd da pitam, ocajan sam :p )
 
Probaj da odradis "Take ownership" na folderu odakle se pokrece igra.
Takodje pokusaj i sa "run as administrator".
 
I isključi UAC.
 
U kanteru imaš podešavane da igraš preko procesora a ne preko grafičke, zato ti puca igrica. Nađi na yt podešavanje grafike u igri da ide preko procesorske grafičke
 
Ja koliko razumem njemu svaka igra puca, ne samo kanter ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
windows update?
uradjeno...

Probaj da odradis "Take ownership" na folderu odakle se pokrece igra.
Takodje pokusaj i sa "run as administrator".
probao, isto...

I isključi UAC.
iskljuceno, to iskljucujem odmah po instalaciji jer krene smarati za svaki instal...

U kanteru imaš podešavane da igraš preko procesora a ne preko grafičke, zato ti puca igrica. Nađi na yt podešavanje grafike u igri da ide preko procesorske grafičke
moguce da ima, ali mi je problem sto ne mogu doci do opcija u cs, posto zamrzne sliku cim udje u igru (intro ide normalno)

Ja koliko razumem njemu svaka igra puca, ne samo kanter ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
zapravo sam probao samo jos Division (preko steama isto), koji takodje puca, vise nisam ni probavao...

hvala svima al agonija se nastavlja :S
 
Ne windows update.
Instaliraj Intelov drajver. Ne onaj koji win sam povlači, nego sa Intelovog matičnog sajta.
Moraćeš "na silu" da ga ubaciš u sistem. Proguglaj kako da uradiš, lakše nego da ti kuckam ceo postupak :)
Posle toga zabrani apdjet dotičnog. Opet - google how to.
 
Ne windows update.
Instaliraj Intelov drajver. Ne onaj koji win sam povlači, nego sa Intelovog matičnog sajta.
Moraćeš "na silu" da ga ubaciš u sistem. Proguglaj kako da uradiš, lakše nego da ti kuckam ceo postupak :)
Posle toga zabrani apdjet dotičnog. Opet - google how to.

razumem te :) uradio sam to medju prvim stvarima, imam intelov driver, vidi prvi/pocetni post :)

posle brdo googlanja mislim da je problem u kompatibilnosti procesora sa tom plocom, ne znam sta drugo posto jednostavno ne radi...
 
Nazad
Vrh Dno