Šta je novo?

HP pavilion dv6-problem sa W10 apdejtom

ciciban

Čuven
Učlanjen(a)
20.12.2002
Poruke
943
Poena
620
HP pavilion sa Švajcarskog tržišta (iz 2010. godine), sa "switchable" grafikom (itegrisana intel HD grafika i eksterna ATI Radeon grafika serije 5000) osim što, do sada, nema adekvatan drajver za funkcionisanje HDMI izlaza, izgleda, da, baš zbog tog, neadekvatnog drajvera koji se dobija uz instalaciju Windows 10 Home edicije, pravi probleme sa instalacijom redovnog Windows apdejta. Naime, počne da apdetuje, dođe do nekog procenta apdejta, tu se zakuca i od zagrevanja sam ugasi. Desi se i da prođe 100% apdejta, pokaže neku poruku da nije uspeo da apdejtuja ATI drajver za seriju 5000, ali da je, navodno, rešen problem. Medjutim, uskoro počinje apdejt iz početka, a posle dužeg apdejta ili zakuca (češći slučaj) ili nekako prođe apdejtovanje, ali uskoro opet krene u apdejtovanje uz poruku da nije instalirana najnovija, bezbedna, verzija Windowsa. Pokušao sam da disejblujem ATI grafiku, ali ne vidim da mi ostaje integrisana Intelova grafika, jer sam mislio da računar radi samo sa njom i da tako neće praviti probleme prilikom apdejta. Da li ima rešenja za ovaj problem, ako ne, da li mi preporučujete da vratim originalni Windows 7?
 
Vrati na Win7 i neces imati tih problema, to su masine koje su vec pregrevane (predpostavljam i neciscene) i samo ces jos skratiti vek rada, sa Win 7 za te modele je Plafon
 
Nazad
Vrh Dno