Šta je novo?

Banka Intesa

Wifininja, gde vodi link "kliknite"?
Inače, trenutna verzija aplikacija koju ja imam je 2.069, pa im propale fora da će upgrade na 2020 da donese novosti.
 
Neće..sve banke su u završnoj fazi testiranja svojih mob app tako da bi trebalo u januaru sve da krene..naravno biće to sve kilavo jer i trgovci treba da prihvate novi sistem plaćanja, ljudi treba da se naviknu da plaćaju telefonom a ne karticama..trajaće to ali će ići.
 
@PJ

Evo gde vodi link :


https://youtu.be/3HG2qZFGtdU

Trenutna verzija za iOS je 2.0.20

ebb2f90ac9ab70e0aa3b771bcb548e57.jpg
 
Poslednja izmena:
Reče mi gospoja pre neki dan, iz poslovnice Vidikovac da ukidaju izdavanje Internet kartice za nove korisnike. Najverovatnije gase i postojeće kad isteknu. Sad dal joj je verovati, vreme ce pokazati. Pitao za izdavanje nove, vezane za dolarski racun.
 
Uzmes visa classic debit (ex electron). I ne znam da li ima smisla da se uzima uz USD racun, jer ce ti raditi duple konverzije po kupovnom, pa prodajnom kursu banke


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Neće..sve banke su u završnoj fazi testiranja svojih mob app tako da bi trebalo u januaru sve da krene..naravno biće to sve kilavo jer i trgovci treba da prihvate novi sistem plaćanja, ljudi treba da se naviknu da plaćaju telefonom a ne karticama..trajaće to ali će ići.
Како год окренеш,брзина,једноставност,лакоћа су на страни картице,поготово за плаћања која су бесконтактна.
 
@tarantula888

a109c2b81794e42587694f976b38ba25.jpg


Većina malih trgovaca izbegava POS terminale jer su im skupi. Ni jedna trafika nema mogućnost plaćanja karticama...sa QR kodovima će biti drugačije.
 
Poslednja izmena:
Биће ако буде имао ко да им плати на такав начин:)
Нама који купујемо је сасвим довољна картица,била и досад.Мали трговци,трафике,пекаре и други који нису имали ПОС могу да наставе исто тако да раде,без ичега,да муљају,да не дају рачуне,да биједно плаћају раднике ...
Јесте напредак за трговце и државу,за кориснике,купце и не баш,једино ако појефтине производи у трговинама и ако банке почну отварати јефтиније рачуне без физичке картице:).
 
Nisi u pravu..i karticama je trebalo 100 god da ih narod prihvati..pa su ih prihvatili...sa QR code-om će biti još brže.
 
Poslednja izmena:
Nek oni to ponude, pa ce trziste reci svoje.

Vidim samo EPS ima QR na racunu. Infostan i operateri... jos nemaju.

I skoro sam nasao na nekom racunu za vrtic sto me prijatno iznenadilo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja jedva čekam samo zbog računa raznoraznih

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
@salecg imaš QR code i na infostan i na mts računima. Za Telenor i Vip ne znam a SBB nema sigurno.
 
Poslednja izmena:
Infostan računi imaju dva qr koda, ali su oba za neke linkove, nisu za plaćanje.
 
Nema infostan, telenor, sbb, gas... samo eps i mozda taj mts


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Телеком није способан да врати плаћање картицом као што је било.Значи ли то повратак на папирни рачун или имање интернета на продајном мјесту?Ако да,онда су то још неке мане.
 
Telenor je imao QR početkom godine, a sad vidim da opet nema...
Pozdrav
 
Jedno objašnjenje, ako neko može. Napunio sam kreditnu karticu. Dug je bio 108000 dinara. To sam uplatio. I od tada mi na pregledu stanja, u rubrici stanje piše - 55,48 €.
I pisalo je da je sada limit 900 €. Pre par dana natočio gorivo za 6600 RSD i podelio na 3 rate. Sada mi je stanje 888€,
Za uplatu 2210 RSD
Ne dospele obaveze 4400 RSD.
I dalje u onoj rubrici stanje piše - 55,48€.

Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
 
Ja te slabo ovako razumem, eventualno neki screenshot.
Najbolje je da sačekaš da prođe 1.1., I da se proknjiži ovo što je na rezervisanim sredstvima. Deluje da je sve ok, ali je tvoj opis meni malo nejasan
 
Evo, samo nemojte da mi hakujete finansije. [emoji3]
bf5976b005a74b48487e6ba9a9c39390.jpg


Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
 
Meni deluje da je sve ok, ne znam tačno šta te buni.
Limit je jedinstven, trošiš ga ili kroz RSD ili kroz ostale valute (sve dolaze u EUR).
Raspoloživo stanje je takođe jedinstveno (i ovde iskazano i u RSD i u EUR)
Ostalo je podeljeno: stanje i nedospele obaveze se zasebno vode za RSD i EUR.
Zbir te 4 stavke (stanje + nedospele obaveze za RSD i EUR) plus raspoloživo stanje, treba da da 1000eur, što je tebi dodeljeni limit.

Edit: ne vidim zašto si uplaćivao toliki RSD iznos sada, jel mi izgleda da nisi bio uleteo u revolving. Možda je bolje sačekati izvod, i platiti pre 10. u mesecu posebno RSD, posebno EUR.
 
Poslednja izmena:
Radi li nekome sms potvrda plaćanja sa visa electron kartice? Pokušavam od juče i uopšte ne stiže sms sa potvrdnon lozinkom.... Šta da radim i gde da se žalim?

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Radilo je do pre par sati. Vidim transakcije na mobi app, ali nema sms


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo jutros oko 8h stigle sve sms poruke od sinoć [emoji23]
Sad sve radi...

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Evo, samo nemojte da mi hakujete finansije. [emoji3]
bf5976b005a74b48487e6ba9a9c39390.jpg


Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
treba ručno da kupiš 55eur i da toliko uplatis na kreditnu karticu. već su ti udarili kamatu od 1.5eur jer nisi uradio prošli mesec...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Poz, moze li se promeniti pin na android aplikaciji, ili se to mora odraditi u ekspozituri?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pin za ulaz u aplikaciju, i token? Ne mora u ekspozituru, možeš da obrišeš aplikaciju, generišeš aktivacioni kod sa e-bankinga, i tako ponovo podesiš Android app od nule.
 
Treba da dostavim izjavu o prilivu na devizni račun. Radi se o nekom sitnišu (15€) sa bet at home kladionice. Nisam ni planirao da dižem ali su zatvorili kladionicu za korisnike iz Srbije i jedini način da se isčupaju pare je ovako preko banke. Da li uopšte postoji takva šifra osnova pošto je ne nalazim u ovim primerima koje su mi dostavili u mejlu? Znam da su nešto blokirali i da ne može da se uplaćuje sa našim karticama na inostrane kladionice ali ne znam da li može u suprotnom smeru.
 
Nazad
Vrh Dno