Šta je novo?

Banka Intesa

Ovaj launch im je prosao u nivou Windows Me
 
Da bih nastavio da koristim Visa Internet karticu na kojoj ima dolare, moram da odem u poslovnicu da mi oni konvertuju usd u eur, ili da sve podignem i dobijem novu karticu na kojoj cu uplatiti evre...Da li je to realno???

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Bez ikakvog upozorenja su mi zabranili isplate i uplate sa racuna, jer su “unapredili sistem” i za sada (ne zna se do kada) zabranili (exyu) nerezidentima. Tako mi tog unapredjenja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zasto ne mogu da povezem karticu sa pejpal nalogom?

DeepinScreenshot_select-area_20191124030254.png
 
Mozda jer je MasterCard. Sa Visom ne bi trebalo da imas problema.
 
Jutros (nedelja) stigao izvod za pravna lica, primljena uplata u subotu iz OTP. Ranije je subotom bio promet samo medju računima u okviru banke. Baš ću da zamolim nekoga da mi uplati novac nedeljom :d
 
Radi instant prema Intesi od pre nekoliko dana, pre neki dan sam placao neki racun na 160- racun i realizovan je odmah.

Ranije mi je prijavljivao gresku i morao sam za taj racun da odcekiram hitno i on bi prosao uglavnom sutra.
 
Visa je u pitanju. Kartica je nova i imam 10€ na racunu.

Nije uobičajeno, meni to radi bez problema i bez prekida. Kao što su ti i rekli - postavi pitanje u Intesi, verovatno možeš i preko Call centra. Moje iskustvo je da je najbolje zvati za takve specifične stvari centar za autorizacije u pola noći - nema gužve, a ako naletiš na nekog ko se iole razume, dobićeš bolje informacije nego preko dana. Naravno pitanje treba da ima bar neke veze sa temom autorizacije, a tvoje bi bilo tu negde ...
 
Ja sam bio u Bugarskoj tokom nedelje i nisam uspeo da platim ni dinarskom ni deviznom (EUR) VISA debitnom karticom.
Bilo je dovoljno sredstava na obe.

MTS MC prošao na istom POSu bez problema.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Gde su se sakrile nedospele obaveze po kreditnoj kartici, ne mogu da nadjem (na desktop verziji)?
 
Meni samo nije jasno kako rade ovakav upgrade kao što neki kažu celog core-a. Pa majku mu nije to update Notepad-a. Pa tu se rade meseci i meseci testiranja na svakakve vrste problema. Ovde pricamo o banalnim stvarima, da na transakciji piše gde je naprqvljena transakcija i to tek treba da se ispegla.
Na mobionoj aplikaciji mi svako malo nestaju oni meniji sa leve strane. Čas ima kartica čas nema. Nekad prodju transakcije nekad ne. Sms autorizacija placanja.... Sms mi stigne posle 2-3 sata.

Baš su ga us**li, a bio sam prezadovoljan svim stvarima u banci...

Sent from my EML-L09 using Tapatalk
 
Nije uobičajeno, meni to radi bez problema i bez prekida. Kao što su ti i rekli - postavi pitanje u Intesi, verovatno možeš i preko Call centra. Moje iskustvo je da je najbolje zvati za takve specifične stvari centar za autorizacije u pola noći - nema gužve, a ako naletiš na nekog ko se iole razume, dobićeš bolje informacije nego preko dana. Naravno pitanje treba da ima bar neke veze sa temom autorizacije, a tvoje bi bilo tu negde ...

Probao danas i prihvatio je karticu bez problema. Hvala na pomoci.
 
Ja sam bio u Bugarskoj tokom nedelje i nisam uspeo da platim ni dinarskom ni deviznom (EUR) VISA debitnom karticom.
Bilo je dovoljno sredstava na obe.

MTS MC prošao na istom POSu bez problema.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Takođe Bugarska i visa inspire greška za plaćanje u džambu.
Telenor master card bez problema.
Baš su stručnjaci...

Послато са SM-G930F помоћу Тапатока
 
Ovo je drugi update sistema u poslednje 2 godine koji se na isti način realizuje! I druga godina zlopaćenja sa glupim sistemom!

Ni ja ne mogu da razumem da sve ide live i bum bez ikakvog testiranja!!! Prošli put je trebalo 3+ meseca da se ispegla sve što su zeznuli. Meni su se bile pojavile 2 transakcije u rezervisanim sredstvima 2 godine nakon knjiženja!!!

Prošle nedelje mi legla upata iz inostranstva na karticu u dinarima (visa inspire), odlepio sam. Pa ako su već obavestili da svaki račun i valuta treba da ima svoju karticu, što je neverovatno. Pa valjda ljudima koji očigledno koriste kartice unutar i van zemlje treba da pošalju kartice pre nego što blokiraju i stopiraju prethodnu funkciju?!?!? Ko sve dobija platu u ovoj zemlji za loš i negativan rezultat je neverovatna bruka!!!
 
Takođe Bugarska i visa inspire greška za plaćanje u džambu.
Telenor master card bez problema.
Baš su stručnjaci...

Послато са SM-G930F помоћу Тапатока

Još jedan slučaj nemogućnosti plaćanja Visa Electron i Visa Inspire karticama u inostranstvu danas, Holandija je u pitanju. Dovoljno raspoloživih sredstava na obe, POS uređaj "ne prepoznaje" kartice. Transakcija na kraju realizovana Intesa Master karticom. U Call centru kažu da "ne mogu da pomognu, i nisu upoznati da postoje problemi sa plaćanjem u inostranstvu".
Nemam komentar...
 
Da li je Online i Mobi banking besplatan za sve pakete u intesi?
 
Hajde da pitam i ovde - pošto mi je PayPal povezan sa Intezinom Visa Internet karticom juče računam kurs po kojem sam platio nešto preko PP-a i ispada da je 122.73 za 1 evro. Wtf?
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: iOS
Aha, bilo je podešeno na prvu opciju, sad sam prebacio na bill me in the currency listed on the seller's invoice, pa ću da vidim kakav je kurs sa tom opcijom.

Hvala!
 
"Poštovani, u ovom trenutku nije dostupan detaljan opis transakcija na elektronskom bankarstvu. Uvođenje funkcionalnosti je u planiranim projektima u narednom periodu. Hvala na razumevanju"

LOL

presli na novi sistem pa ce da dodaju mogucnosti par godina
 
Radi li vam menjačnica online? Meni izbacuje ovu grešku

{0} (Err_95626/777)
 
Za devizno placanje sa Visa Electron karticom su povecali rezervaciju novca po transakciji na 7%. Pre neki dan je bilo 3%. Za transakciju od 10 evra sada je potrebno na racunu imati 10.7 evra.
 
Nazad
Vrh Dno