Šta je novo?

Banka Intesa

Naravno da radi devizna visa classic debit i preporucujem da na Ali izaberes USD, pa da banka odradi konverziju u EUR.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja nisam stigao da dopunim moju Intesa VE karticu povodom predstojeceg "Shopping festivala".
Zanima me da li mogu da koristim vizu da kupim neku sitnicu sobzirom da su oborili sistem?
Drugim recima da li danas rade kartice ove banke?
 
Rade, nisu toliko ludi da onemoguće kartice.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Payment Failed
Your payment was declined by your bank or an associated financial institution. Error Code:

Bravo Intesa!
(imam novce na racunu)
 
I mene zeznuse, prabacio pare na Internet karticu jos pre neki dan da bih kupovao na Aliexpresu kad malopre da platim ne mozeee....platio sam kreditnom karticom pa cu ako im nekada proradi sistem te pare sa Internet kartice da prebacim na kreditnu.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
I mene zeznuse, prabacio pare na Internet karticu jos pre neki dan da bih kupovao na Aliexpresu kad malopre da platim ne mozeee....platio sam kreditnom karticom pa cu ako im nekada proradi sistem te pare sa Internet kartice da prebacim na kreditnu.

Ja sam im poslao zalbu na lose isplaniran termin, pa su me odbili, kao sve je u redu rade kartice, ako ne prodju kupovine nece me mrzieti da se zalim NBS posto eto ne radi i trazim odstetu za razliku osnovne cene i cene na popustu i propalih kupona u koje sam ulozio vreme da ih dobijem :)
 
Jesi im napomenuo da im placanje Internet karticom ne radi, ove druge rade al ta koja nama treba ne radi.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Jesi im napomenuo da im placanje Internet karticom ne radi, ove druge rade al ta koja nama treba ne radi.

Na Internet kartici nesto je proslo, nesto pise u toku je, nesto nije proslo.
Na kreditnoj sam stavio limit 0 za internet posto je nosim sa sobom, i sad ne mogu da koristim niti izmenim, posto im ne radi sistem.
 
Kod mene nijedno placanje ne moze da prodje sa Internet kartice, pokusao sam da platim neke gluposti od dolar, dva....al nema sanse, nece pa nece, kreditnom mi je odmah prosla naplata.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ja nisam stigao da dopunim moju Intesa VE karticu povodom predstojeceg "Shopping festivala".
Zanima me da li mogu da koristim vizu da kupim neku sitnicu sobzirom da su oborili sistem?
Drugim recima da li danas rade kartice ove banke?


Da odgovorim sam sebi. VE radi, prošo par kupovina
 
Kao što sam pretpostavio debitna dina kartica ne radi na aliju ,ne devizna nego obična
 
Dina na aliju?! :D dina radi samo u zemlji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Legenda kaže da je neko nekad negde nešto platio Dina karticom. :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Meni su poslali obaveštenje da dođem da je preuzmem, dinu, pre nekih 2-3 meseca :D
Nego bolje bi im bilo da sutra počnu da rade jer mi hitno treba izvod tj. da odštampam jednu transakciju...
 
  • Like
Reagovanja: M J
  • Like
Reagovanja: M J
Radi i Visa Internet, korišćena na 3 sajta tokom vikenda (uključujući AE), sve ok

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Visa Internet, nece na Aliju...
6f5d103c286b0c31951fc4af5b54e6a3.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nekima je Internet kartica radila, nekima ne, meni istu gresku izbacivalo, proba sam danas jos par puta ali bezuspesno.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Meni su prosle 4 kupovine, a 5.nece nikako. Ponistio sam narudzbinu u dogovoru sa prodavcem, napravio novu porudzbinu i opet isto, opet ponistio napravio 3. narudzbinu i po 3.put isto.
qqq.jpgwww.jpg
Nadam se da ce proraditi ujutru e-banka pa mogu da ukljucim kreditnu karticu.
 
A zasto ih ponistavas? Imas neki rok da platis i sacekas do ujtru...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Reko, mozda se bilo zaglavilo nesto kad sam probao pre podne, pa ce sad raditi, ali nix, isto ne radi kao i pre podne sto nije radilo.
 
Kada sam rekao da samo dukatima nisam placao, nisam mislio bas bukvalno :D .

Kreditna kartica radi normalno online.

Hahaah :)
jel vidis sta si napravio...

Samo cekam da se neko javi i kaze kako kinezi nisu hteli da prime sljivovicu u zamenu za neki xiaomi :d
 
Proradio je web banking. Sve OK sada.
 
Na mobilnoj aplikaciji na kursnoj listi nemam EUR. Za sad je važno da nije nestao novac sa računa :D
Biće sigurno sitnih problema.
 
Mene su sve transakcije evidentirane pod 09.11.2019.god i nigde nepise koje prodajno mesto.
 
mBank je trenutno spor... izgleda da smo svi navalili


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja ne mogu ni da se ulogujem na android app..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno