Šta je novo?

Banka Intesa

Upravo probao virtuelnu karticu na Google Play ( kupio neki icon pack ) uredno proslo placanje. Virtuelna kartica je dodata nalogu pre jedno mesec dana...
 
Aha, pa gledam za netflix da je koristim.. vidim da moze da se izabere vremenski period 6m za virtuelnu karticu, i da prebacim otprilike novca za to na nju.
 
Vodite računa da i "prodavnica" ima pravo da odbije virtuelnu (gift) karticu, pogotovo one kojima je SaS primarni način poslovanja.
 
Ljudi, koliki je iznos koji može da se podigne sa bankomata, na netu sam našao da me maksimalno 30000 dinara, ali me interesuje da li mogu npr. na jednom da podignem 30000 pa prošetam do drugog i tamo podignem 30000, da izbegnem cekanje u redu ispred filijale.
 
Maksimalno sto sam podigao u jednoj transakciji na intesinom bankomatu bilo je 80000din. Ne znam da li moze vise.
 
Koliko se sećam maksimalno se može podići 40 novčanica, dakle ako u bankomatu ima 40 novčanica po 2000 din. to je 80000 dinara. Podrazumeva se da se taj iznos može dići sa kartice. Nisam siguran ali mislim da se ta "operacija" može ponoviti.
 
Ljudi, koliki je iznos koji može da se podigne sa bankomata, na netu sam našao da me maksimalno 30000 dinara, ali me interesuje da li mogu npr. na jednom da podignem 30000 pa prošetam do drugog i tamo podignem 30000, da izbegnem cekanje u redu ispred filijale.
Najviše što sam podigao na jednom bankomatu je 150.000 u dve tranše.
 
Mislim da postoje bankomati koji isplaćuju 30 i oni koji isplaćuju 40 novčanica. Imaju apoeni od 2000, 1000 i 500din. Limite bi trebalo da možeš da podesiš u novoj aplikaciji kad odeš na karticu, pa dugme dole desno, pa informacije i uslovi, pa limiti, pa tu podesis limit za bankomat. Naravno to meni ne radi, nego izbacuje grešku 131, ali verovatno će proraditi u nekom trenutku, a medjuvremenu mogu u ekspozituri da to promene.
 
Mislim da postoje bankomati koji isplaćuju 30 i oni koji isplaćuju 40 novčanica. Imaju apoeni od 2000, 1000 i 500din. Limite bi trebalo da možeš da podesiš u novoj aplikaciji kad odeš na karticu, pa dugme dole desno, pa informacije i uslovi, pa limiti, pa tu podesis limit za bankomat. Naravno to meni ne radi, nego izbacuje grešku 131, ali verovatno će proraditi u nekom trenutku, a medjuvremenu mogu u ekspozituri da to promene.
Pogledao sam limite, ali kod mene su iskazani u eurima, zašto je to tako kad je dinarska kartica ne znam. U svakom slučaju probaću sutra pa cu videti. Hvala svima na odgovorima.
 
Nekih dva sata aplikacija apsolutno neupotrebljiva. Ne mogu da izvrsim obicnu transakciju. Ovo je teska sramota.
 
sa raznih strana cujem da stara mobilna aplikacija radi do kraja godine. google naravno ne izbacuje nista precizno niti iskace adekvatna vest sa njihovog sajta.
sta kao 1. 1. samo necu moci da se ulogujem? kako nisam dobila nikakvo zvanicno obavestenje o tome :oops:
 
Dobio si u u aprilu ili kad je vec islo obavestenje o promeni cene usluga.
 
Verovatno da prestane da radi 1.🤣🤣🤣
 
Nisu mi uopšte jasni , zašto ne odlože to dok ne srede ovu novu aplikaciju kako treba. Stara završava posao .
 
Ja sam pre 2-3cnedelje promenio fon. Hteo sam staru aplikaciju ali ne može. Morao sam novu da instaliram. Tako mibrekose iz korisničkog servisa.
 
Ja sam pre 2-3cnedelje promenio fon. Hteo sam staru aplikaciju ali ne može. Morao sam novu da instaliram. Tako mibrekose iz korisničkog servisa.
Isti slucaj, menjao fon i reko da reaktiviram staru aplikaciju ali nije moglo. Iz korisnickog servisa mi rekose da moze samo nova sada
 
I dalje baguje i jutros nemoguce je uci. Uspeo sam da prebacim novac jutros oko 6h a legao je na dati racun pre nekih pola sata (9h). Tuga u 21.veku.
 
Probao upravo, ne radi na iOS. Ne znam sta reci.
 
Nece ni meni, iOS. :mad:
 
Nekih dva sata aplikacija apsolutno neupotrebljiva. Ne mogu da izvrsim obicnu transakciju. Ovo je teska sramota.
Meni još uvek ne funkcioniše kako treba. Dobijam error 1002 kada pokušam da se ulogujem. Nova aplikacija je u pitanju.
Kada i uspem pa se ulogujem na novu web aplikaciju, tamo je sve sporo.
A tek što su u produkciji ostavili logove od Redux-a... o_O

Poslao sam im mejl, odmah posle toga je proradila. A sada su odgovorili:
Zahvaljujemo Vam se na obraćanju.
Navedeno usporenje je već uočeno i kolege iz nadležne službe aktivno rade na prevazilaženju trenutnih poteškoća. Očekujemo da će navedena situacija biti rešena u što kraćem vremenskom roku.
 
Poslednja izmena:
Ja sam uspeo da izvršim plaćanje, verovatno nije svima. Neverovatno je da su ovakvi ludaci.
 
Ni ja ne mogu da se logujem od sinoć
 
Mislim da staru izbacuju da bi imali vise beta testera... ;) Bukvalno! Bas su idioti, ovo je terorisanje sopstvenih klijenata!
 

Prilozi

  • i-dont-always-test-but-when-i-do-its-in-production.jpg
    i-dont-always-test-but-when-i-do-its-in-production.jpg
    135.2 KB · Pregleda: 45
Konacn proradila ne izbacuje grsku 1002.
Pre neki dan sam presao na novu app.
Dok je stara aktivna mozete da generisete token za aktivaciju nove app.
Vazno je da zapamtite ID korisnika koji dobijate u novoj app i da kad vam trazi postavite kod za reaktivaciju aplikacije.
Na istom telefonu mogu da budu instalirane obe app ALI kad aktivirate novu app i posle toga udjete u staru pri sledecem
logovanju u novu app napise da je deaktivirana i da mora ponovo da se aktivira. Licno sam isprobao.
Najvise sam se zezao da sakrijem root od nove app.
 
Konacn proradila ne izbacuje grsku 1002.
Pre neki dan sam presao na novu app.
Dok je stara aktivna mozete da generisete token za aktivaciju nove app.
Vazno je da zapamtite ID korisnika koji dobijate u novoj app i da kad vam trazi postavite kod za reaktivaciju aplikacije.
Na istom telefonu mogu da budu instalirane obe app ALI kad aktivirate novu app i posle toga udjete u staru pri sledecem
logovanju u novu app napise da je deaktivirana i da mora ponovo da se aktivira. Licno sam isprobao.
Najvise sam se zezao da sakrijem root od nove app.

Ja sam imao problema kada sam imao obe app, dešavalo se da se pin na novoj zaglupi i ne prepoznaje ga više. Pa sam morao par puta da reaktiviram novu u tom slučaju. Posle deinstalacije stare sve je bilo OK.
E sad, samo što u ovim trenucima kada im sistem radi "kako treba" dođe do toga da je nova aplikacija neupotrebljiva, a stara bi radila posao...
 
Vec par puta se diskutovalo o radu obije aplikacije uporedo, zakljucak je da nekom rade od samog pocetka bez problema (kao meni npr.) a kod mnogih zapravo zeza kako ste opisali u prethodnim postovima. Do cega je, nemam pojma... Mozda do toga ko je kad instalirao novu aplikaciju, mozda do konkretnog tipa telefona i kako handle-uje doticne aplikacije uporedo, itd. itd.
Kakogod bilo, uskoro ostajemo bez stare aplikacije, pa vise nije ni bitno!
 
Nazad
Vrh Dno