Šta je novo?

Banka Intesa

za huawei u appgallery jos nije uradjen update, stoji 14.06.2021. poslednja verzija, takodje kada se uradi instalacija, kaze da nije azurirana aplikacija..
azurirali su i na appgallery, jedino sto sam morao da zovem cc za reaktivaciju naloga, cekao 20 i nesto minuta, sa njima zavrsio za minut/dva
 
Radi i meni obaveštenje za kartice.
Ali to sam imao i na wave2pay koju koristim za plaćanje na terminalima preko fona.

A ova usluga prenesi, to znači da će sad moći tipa ljudi iz druge banke da mi šalju uplate na moj broj ili samo između korisnika inteze?

Inače posle update-a aplikacije nije htelo da mi radi logovanje sa otiskom. Ušao sam sa pinom, disable pa enable otisak i sad radi.
 
Usluga PRENESI radi izneđu klijenata Intesa banke i za sad samo Eurobanke koja je omogućila ovu uslugu. Uskoro će sve banke omogućiti ovu uslugu.
 
Moći će da ti šalju iz bilo koje banke na tvoj broj.
Nakon apdejta ne radi login preko fp-a, probao disable/enable, ne vredi, izbacuje neki error.
Ova Intesa treba da se spali do temelja.
 
Moći će iz bilo koje banke kada usluga PRENESI bude aktivirana u toj banci. Za sada samo Intesa i Eurobanka.
 
Radi i meni obaveštenje za kartice.
Ali to sam imao i na wave2pay koju koristim za plaćanje na terminalima preko fona.

A ova usluga prenesi, to znači da će sad moći tipa ljudi iz druge banke da mi šalju uplate na moj broj ili samo između korisnika inteze?

Inače posle update-a aplikacije nije htelo da mi radi logovanje sa otiskom. Ušao sam sa pinom, disable pa enable otisak i sad radi.
Iz nekog razloga, kada opet aktiviraš otisak radiće. Znači prvo disable pa onda enable.
 
Njima se sa svakom novom verzijom aplikacije raspadne sistem.
Sada sam dobio poruku da do 11.10. uplatim 3500din za ratu po kreditnoj kartici, iako sam ratu uplatio pre nedelju dana. A i iznos obavezne uplate je ustvari 3 puta manji.
Pokušao sam da dobijem korisnički, ali posle 20 minuta čekanja, odustao sam. Postali su u mnogim stvarima dno.
Isto i meni stigla poruka, a sve je uplaceno pre par dana :)

a ti šalju iz bilo koje banke na tvoj broj.
Nakon apdejta ne radi login preko fp-a, probao disable/enable, ne vredi, izbacuje neki error.
opet aktiviraš otisak radiće. Znači prvo disable pa onda
Ni meni ne radi FP i nemam pojma gde se aktivira, ne mogu da nadjem... Jel moze neko da mi pomogne?


A sto je najgore, ne radi mi ni menjacnica, ne mogu da konvertujem evre sa dev racuna u dinare i prebacim na tekuci... Sve sto uspevam je da prebaucjem sa jednog dev na drugi... ostalo mi 1000din na tekucem, i danas apsolutno nista nisam mogao da uradim u prodavnici... popizdeo sam...
 
Nasao kako da reaktiviram otisak, ali problem sa menjacnicom i dalje imam...
 
iz web-a radi...
problem je sto uopste nemam tekuci u listi ponudjenih racuna na koje saljem dinare/evre ("na racun"). Tekuci mi je samo gore u "sa racuna"
 
krastavac, možda glupo, ali da probamo:
Iznad dela Sa računa, biraš izvornu valutu. Tu izaberi EUR, i onda Sa računa deo nudi samo EUR partije
Analogno, u Na račun delu biraš konačnu valutu, RSD, i tu ti nudi samo RSD partije
 
Tako je, samo sto u delu "na racun" uopste nemam RSD
 
Ako uspes da aktiviras😂😂😂 . Ja obrisao i staru i sad ne vidim na sajtu opciju da aktiviram bez rokena. Ima ID ali trazi i neku sifru koju me znam odakle da iskopam.
 
Staru ne treba uklanjati. Zatreba povremeno; jeste prosta i nema fensi opcije kao nova, ali prosto RADI.
A potrebna je i da bi se mogla instalirati (aktivirati) nova.
 
Znam ali resetovao telefon pa ode sve u majcinu.
 
Ja sam menjao telefon pre malo jače od mesec dana. Prvo instalirao staru, pa onda novu. Sačuvao sam bio ID broj ako se dobro sećam.
 
Imam i ja id ali nema kod
 
Stoji da traba da imamo kod za reaktivaciju aplikacije a nismo ni dobili/kreirali isti tako da imamo samo ID...
 
Ja sjebao, izgleda🤣🤣🤣 Previse puta pokusao da je registrujem😇
 
Ufff izgleda nisam jedini sa problemom reaktivacije nove aplikacije. Ja sam nakon skidanja nove verzije imao problem da se ulogujem sa otiskom prsta i promašio tri puta sifru i ćao nema više. Sad nit imam pojma koji mi je id nit taj kod za reaktivaciju. Na staru ne mogu da se ulogujem. Probao sve iz pocetka ali ne vredi. Kad probam da se ulogujem na staru izbaci mi neku gresku jmbg bla bla....
Gde nadjete taj id korisnika? Ili sam i to trebao da zapisem negde dok je bilo vreme. 🥴
 
Trebao si upisati ali bi ti opet falio kod koji ide ili sa starom ili ih moras zvati. Cekam sutra pa da ih zovem. Ne mogu da verujem da imaju opciju samo prelaska sa stare na novu a ne i reaktivaciju. Ja bar nisam nasao na sajtu.
 
Treba ti ID korisnika a CODE za reaktivaciju valjda šalju na mob broj koji si registrovao.
51216B2A-0113-4DD0-A8A6-9C03A0E44E33.jpeg
 
Nazad
Vrh Dno