Šta je novo?

Banka Intesa

Ne radi. Bio do banke danas da pokupim karticu, kažu da nemaju informaciju kada će, ali da nije ni njima radila danas.
 
Мало сам збуњен. Видим да се помиње процес регистрације за нову мобилну апликацију, али званично још увек није у употреби. Па шта онда добијамо са тим процесом регистрације?
 
Čekaš registrovan kada bude bila za upotrebu. :D
 
Мало сам збуњен. Видим да се помиње процес регистрације за нову мобилну апликацију, али званично још увек није у употреби. Па шта онда добијамо са тим процесом регистрације?
Radila je aplikacija do juce kada je krenuo proces updatea.
Nije bila za javnost samo je pronadjen link gde moze da se registruje ranije.
 
Upravo sam i ja proverio, ima update.
Nista, sacekacu do prvog juna pa cu probati officially da se registrujem.
 
Probaj slobodno već sada - u najgorem slučaju, imaćeš staru app da koristiš.
 
Meni na google play ne izbacuje da ima update.
 
Update je bio za iOS uredjaje.
 
Meni neće da registruje novu app...zaglavim se na onom SMS-u...tj skeniram kod iz nove aplikacije i onda mi sms sa kodom uopšte ne stiže.
Isti broj telefona koristim od kako imam račun u Intesi i nisam menjao broj tako da je to isključeno kao uzrok
 
Nije samo pitanje da li ti je broj isti.
Da li si menjao operatera skorije? Ili da li ti stizu SMSovi kada trosis bilo sta sa kreditne kartice?
Ako nisi verovatno je zapucao SMS servis.
 
Od 2015 u Intesi, isti broj prvo bio u MTS, sada je VIP tj A1, i SMS obavestenja uvek stizu. Nisam nista prijavljivao itd...
Pre neki dan sa uputstva kako ste pisali ovde odnosno preko desktopa i linka koji je postavljen na nekoj od prethodnih strana aktivirao aplikaciju i malopre update i sve radi OK (samo da se ogradim, pregled aplikacije itd... radi OK, nisam nista plaćao preko nove apk pa ne znam da li to fercera :) )
 
Uspeo sam da se registrujem. Izgleda da je do njih bio problem ili zagušenje jer mi je stiglo posle 3-4 koda.
 
Isključim u novoj aplikaciji onu saglasnost za marketing i sad više ne mogu da se ulogujem u novu aplikaciju ako opet ne dozvolim saglasnost za marketing.
Znači svaki put kad se ulogujem, moram da dozvoljavam taj marketing pa onda opet da ga isključujem i tako u krug
 
još dosta stvari peglaju

pr.:
1622210599608.png
a kad se klikne google play, nudi staru app

zatim ovaj link "saznajte kako", daje 404 grešku:
1622210743775.png

ok, fino izgleda, a nije još ni 31. mada cenim da će doterivanje trajati i nakon tog datuma
 
Poslednja izmena:
Aplikacija se zapravo zove tako:

060515CA-09C2-463B-B3F9-22080878332C.png
 
Inače ova app za sada lepo radi, imao sam jedno plaćanje iz nje, plus konverziju deviza sa deviznog na tekući račun i sve prošlo bez problema, plus aplikacija ne da se uradi screenshot
 
Zašto si to za screen shot naveo kao prednost?
 
Jel ima neko ideju kako da aktiviram novu aplikaciju ako nisam imao staru. Imao sam samo Intesa online nalog?
 
Inače ova app za sada lepo radi, imao sam jedno plaćanje iz nje, plus konverziju deviza sa deviznog na tekući račun i sve prošlo bez problema, plus aplikacija ne da se uradi screenshot
Ja uradio screenshot
 
Nazad
Vrh Dno