Šta je novo?

Banka Intesa

9f34549e7bb6dda2e3a5e6c89cccbfcf.jpg
 
Ah da, oni moraju i sa Amexom da dogovore... :)
 
A Samsung pay cemo videti tamo 2055.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
A Samsung pay cemo videti tamo 2055.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

To zavisi i od Samsunga. U drugu ruku, nedostatak Samsung pay na trzistu nije toliko veliki problem koliko nedostatak Apple Pay korisnicima iPhone-a, jer iPhone ne podrzava 3rd party wallet. Na Androidu radi Intesin wallet (ili bilo koje druge banke). I to dosta dobro, navikao sam se na njega od kad je poceo ovaj corona cirkus, skoro da sam prestao da nosim novcanik kada mi ne treba vozacka dozvola ili drugi dokumenti.
 
Poslednja izmena:
To zavisi i od Samsunga. U drugu ruku, nedostatak Samsung pay na trzistu nije toliko veliki problem koliko nedostatak Apple Pay korisnicima iPhone-a, jer iPhone ne podrzava 3rd party wallet. Na Androidu radi Intesin wallet (ili bilo koje druge banke). I to dosta dobro, navikao sam se na njega od kad je poceo ovaj corona cirkus, skoro da sam prestao da nosim novcanik kada mi ne treba vozacka dozvola ili drugi dokumenti.
Jesu li ubacili podršku za FP autentifikaciju za Intezinu Wave 2 Pay ?
Ili i dalje mora šifra svaki put?

SM-N975F
 
Jesu li ubacili podršku za FP autentifikaciju za Intezinu Wave 2 Pay ?
Ili i dalje mora šifra svaki put?

SM-N975F

Nisu. Sa tim sto ne mora pin pri svakom placanju, zavisi kako si podesio. Za manje iznose (mislim do 4000) ne mora pin.
 
Samo otključam fon i prislonim, wave 2 pay sve ostalo odradi.. Milina.. Niti pališ app niti išta.. Meni baš odgovara..

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Kako se koristi Wave2Pay, ima zasebna aplikacija?

Poslato sa S10 Lite
 
I jel mora u poslovnicu da se aktivira?

s10e on Tapatalk pro
 
Ako imas Intesa Online tj njihovo Internet bankarstvo mozes i odatle, ulogujes se, ides podesavanja i tu imas za aktivacije aplikacija, ne mora vise u banku da se ide.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Jel mogu limiti da se podese preko aplikacije ili mora internet banking?
 
Ako imas Intesa Online tj njihovo Internet bankarstvo mozes i odatle, ulogujes se, ides podesavanja i tu imas za aktivacije aplikacija, ne mora vise u banku da se ide.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
Hvala, uspeo.

s10e on Tapatalk pro
 
Vidim update i nisam mogao da verujem da su to konacno sredili!
 
Poslednja izmena:
Svako malo mi aparati u prodavnicama odbiju wave2pay preko telefona, pa onda dam karticu i sa njom w2p radi normalno. U čemu može da bude problem?
 
Probaj u podesavanjima da osvezis podatke. Da nisi neku debelu masku stavio na tel?
 
Pa zamisli uvodis apple pay a maticna aplikacija ti nema podrsku za apple notch [emoji23] Nisu smeli da se blamiraju pred Apple-om


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probaj u podesavanjima da osvezis podatke. Da nisi neku debelu masku stavio na tel?

Ne koristim nikakvu masku. Danas radi, pa sutra u istoj radnji neće i tako stalno. Češće radi nego što zeza, ali mi se uglavnom desi da neće kad ne ponesem novčanik, pa me iznervira.
 
Svako malo mi aparati u prodavnicama odbiju wave2pay preko telefona, pa onda dam karticu i sa njom w2p radi normalno. U čemu može da bude problem?

Kada su uveli aplikaciju, počeo sam da korsitim w2p aktivno. To je bilo ono vreme kad te čudno gledaju što pokušavaš da platiš telefonom. Kada me je nekoliko puta ispalio, batalio sam upotrebu. Udjem u Maksi, ne radi, probam na svom POS, radi bez greške.
 
Meni kad odbije, stigne obaveštenje da nije uspelo zaduzenje al cifra je u evrima. I to redovno lili, lidl, europetrol. Obično uspe iz drugog puta.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Meni samo jednom nije uspelo, hvala bogu svaki ostali put lagano..
Baš to, kad ne radi iz prve izbaci grešku u evrima..
Ali mislim da je rešenje da redovno radi ponekad da se uđe u app čisto da ona obnovi one, ne znam kako se zove, parametre i tako to..

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Ukljucite da vam stizu obavestenja, mora valjda u 7 dana da potvrdite obnovu kredencijala, mozda je do toga problem sto nekad nece da prodje placanje.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Da, da.. Meni stigne da moram da to obnovim ako nisam ulazio x dana u app.. Kada uđeš on sam obnovi..

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Ma ja nikada ne ulazim u app, niti obnavljam credentials, pa se dešava da danas radi, sutra ne, prekosutra opet da. Trenutno se ne krećem mnogo, pa samo na jednom mestu plaćam tako, te nisam proverio da li se dešava da istog dana pravi problem na dva ili više mesta.
 
Intesa jos nista po pitanju Apple Pay-a, a OTP Banka je najavila da uskoro pustaju Apple pay.
 
18BCAFA7-502A-48A5-AAC3-05CA4BCD66CB.gif

1. Registrujte svoju Visa Inspire platnu karticu u aplikaciji Glovo

2. Promo kod u iznosu od 500 dinara dobijate sutradan putem Glovo aplikacije i mejla. Promo kod možete iskoristiti u narednih 14 dana pri sledećoj porudžbini

3. Naredna porudžbina Vam donosi i kod za besplatnu dostavu koji možete iskoristiti u sledećih 14 dana. Kod dobijate sutradan, i možete ostvariti pravo na jednu besplatnu dostavu svakog dana do 31.8.2020, ili do isteka sredstava predviđenih za promociju
 
Nazad
Vrh Dno