Šta je novo?

Banka Intesa

They MOBIlized it :)

Horor...

Ja i dalje ne mogu da verujem da u IT-u, koji je najnapredniji, sajtovi, servisi konstatno rade upgrade na lošije. Prosto da ne poveruješ.
 
Poslednja izmena:
Da li vam radi sms notifikacija za Master card...nekoliko puta placao nijedan sms nisam dobio od pocetka meseca.
 
Onih par puta što sam platio MC-om ovog meseca - nisam dobio notifikaciju.
 
- Imam neki stari dinarski račun koji sam koristio davno dok sam studirao, jednom prilikom kad sam bio u banci rekoh im da ugase/obrišu taj račun, buljili su u monitor 15 minuta i nisu znali kako da uklone taj račun (ne koristi se godinama već).
- Gledam malo ovaj njihov novi dizajn, ima opcija "Plati" kod dinarskih računa, kliknem, izbaci mi klasičnu forum uplatnice ali adresa pogrešna, stara! odem u podešavanja kad tamo dobra/nova adresa ubačena!!!

:wall:
 
- Gledam malo ovaj njihov novi dizajn, ima opcija "Plati" kod dinarskih računa, kliknem, izbaci mi klasičnu forum uplatnice ali adresa pogrešna, stara! odem u podešavanja kad tamo dobra/nova adresa ubačena!!!

To za staru adresu i meni piše iako već godinu dana tražim od njih da poprave...
 
Meni tako godinama i ne mogu go da poprave, jedina opcija gašenje računa i otvaranje novog

Sent from my x2 using Tapatalk
 
Probao neko BizMobi aplikaciju?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

4.1.3. MOBILNO BANKARSTVO
4.1.3.1. Aktiviranje BizMobi usluge / Bez naknade
4.1.3.2. Korišćenje BizMobi softverskog rešenja (mesečno) / 200,00 rsd

Da nisu malo preterali? Samo za mobi uslugu 200, a nije u paketu
 
Meni lično i meni kao trgovcu bi odgovaralo ukidanje keša (em prljav, em smrdi), ali zamislite Srbiju u kojoj se lako prati promet novca za svaku transakciju. Pobuna istog momenta.

Neminovno je da se to desi, pre ili kasnije. I ja jedva cekam, i to kao korisnik. Nerviraju me trgovci, pekare, taksisti, frizeri... Gde nema POS terminala. Da ne pricam da mi je placanje jednostavno (ako izuzmemo zblanute prodavce) gde samo prislonim telefon i platim sa Intesinom NFC aplikacijom. Za koju mi je btw juce istekao nekakav token?!?! Pa sam morao da idem da ga reaktiviram.

Uzgred, svi trgovci kod kojih sam placao telefonom, obozavaju to sada i svaki put se oduseve.
 
Poslednja izmena:
nece se to desiti jos dosta dugo. A mozda i nikada. Zasto? Pa znate koliko je penzionera koji placaju kesom. A to im je najvece glasacko telo.. Nije stvar da li oni zele to ili ne. Vec to su generacije IT tutuci. Hteli ili ne, ne znaju, i imaju los stav prema tome.
 
@padawan, oduseve se, jer je novo, kao sto se oduseve kad vide crnca, ili Kinezi kad vide belca prvi put, splasne to brzo :D
Sada bi trebalo da mogu i manje radnje da dobiju ispod 5% za sve kartice, ako ne i 2% (i to samo procenat, ne i +fixni iznos), tako da i nema realno opravdanje da se ne koriste POS terminali.
Taksisti bre su happy sto sada imaju POS terminal, i 2% ih kosta samo (doduse, to je valjda PINK Taxi samo dogovorio sa AIKom, moguce da nezavisni ne bi dobili toliko, ali opet je dobro).

@Sale, slazem se. Umesto da izbace saltere, Intesa svasta radi da ih zadrzi :)
U KB se uz ExpertSet (1000din) dobija i eBank i mBank, i racun za fizicko lice (jedno), koje predstavlja pravno lice, je besplatan. U Intesi bi sve to bilo 600+200(mBanking)+100(eBank vise nije free+aktivacija 3500!)+300 (Hit racun za fizicko lice)
Na kraju ce Raiffeisen biti najbolji :D
 
Poslednja izmena:
Ne radi BizMobi na rutovanom telefonu :/
A ne mogu ni da sakrijem root od nje preko MagiskHide, i dalje detektuje da je telefon modifikovan somehow..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Gleda Custom ROM da li je verovatno.
 
Da li neko zna koji je limit za podizanje keša iz banke bez najave? Podizao bih evre.
 
Ako imas vise ekspozitura blizu, mozes po 5000e podici u svakoj.
 
Ako je veliki problem najavljivanje, idi u neku veliku ekspozituru i budi fin, pa ako imaju raspoloživih sredstava, a najčešće imaju, možeš da digneš i dosta više.
Mada, možeš da naletiš na službenika koji bez najave neće da ispalti ni dinare preko 600k.

Više ekspozitura je rešenje za iznose koji uglavnom mogu i u velikoj ekspozituri, bez najave. Zamišljam podizanje 50.000€ u Intesa ekspoziturama.....kraće bi trajalo da najaviš podizanje za sutra i to samo čekanje u redu na šalteru, bez comutinga između ekspozitura :d
 
Poslednja izmena:
Radi li vam online.bancaintesa.rs za fizicka lica? Meni izbacuje error
 
Cesto banke rade izmedju subote i nedelje update ili odrzavanje.
 
Podneo sam zahtev za laki kes za "15 min". Proslo je skoro 24 sata od zahteva. Na kraju su mi zahtev za sumu od 20k rsd lagano odbili. Na moje pitanje po kom osnovu je odbijen, odgovorili su da banka zadrzava pravo da informaciju o razlogu odbijanja ne saopsti.
Pritom redovna primanja su mi upravo u toj banci vec duzi period, koja su daleko veca od zahtevane sume. Nikad ni jedan kredit nisam uzimao, pilicari klasicni. Ocigledno je vreme za promenu banke.
 
- Gledam malo ovaj njihov novi dizajn, ima opcija "Plati" kod dinarskih računa, kliknem, izbaci mi klasičnu forum uplatnice ali adresa pogrešna, stara! odem u podešavanja kad tamo dobra/nova adresa ubačena!!!

:wall:

To za staru adresu i meni piše iako već godinu dana tražim od njih da poprave...

Meni tako godinama i ne mogu go da poprave, jedina opcija gašenje računa i otvaranje novog

Evo da prijavim update, zvao call centar neki dan, objasnio im ovo za staru adresu, rekoh baš da vidim šta će se desiti.
Zovu me sutradan, kažu ispravljeno, dođem kući s posla, pogledam kao ono stvarno ispravljeno :D
 
Sjajno. Baš ću da ih zovem da vidim hoće li uspeti i meni da poprave.
 
Podneo sam zahtev za laki kes za "15 min". Proslo je skoro 24 sata od zahteva. Na kraju su mi zahtev za sumu od 20k rsd lagano odbili. Na moje pitanje po kom osnovu je odbijen, odgovorili su da banka zadrzava pravo da informaciju o razlogu odbijanja ne saopsti.
Pritom redovna primanja su mi upravo u toj banci vec duzi period, koja su daleko veca od zahtevane sume. Nikad ni jedan kredit nisam uzimao, pilicari klasicni. Ocigledno je vreme za promenu banke.
Нажалост имају то право као и ти да промијениш банку.Ту суму би ти свако дао ,ако је тако као што кажеш.
 
Prošle nedelje podneli zahtev za taj laki keš kredit, nije joj neka plata al recimo da je iznos kredita bio u visini 4,5 plata, nije za stalno zaposlena pride, pare su bile za manje od 15min na računu :)
Državna služba, možda zbog toga

Sent from my x2 using Tapatalk
 
Pozdrav,

I ja sam razmisljao da uzmem neki kes kredit, medjutim u intesa online nemam nikakvu ponudu, da li je to omuguceno svima ili samo nekim korisnicima, gledao bi da izbegnem cekanje po poslovnicama? Imam hit racun.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Svima. Ides u Katalog Proizvoda->Katalog.
 
Nazad
Vrh Dno